III.třída muži - 25.kolo : 10.-11.6.

.

III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

KOLINCI A MYSLÍVU SVITLA OPĚT NADĚJE

Již se zdálo, že druhé postupové místo má pojištěné hradešická rezerva. Boj o toto místo se po její prohře ve 24.kole znovu otevřel. Dvě kola před koncem mají možnost o postup znovu ucházet  Kolinci který na Hradešice B ztrácí pouhý bod a rovněž Myslívu který je zpět o další bod za Kolincem.

Týnec  - Hradešice B 2:1 (2:0)

Zasloužené vítězství domácích kteří si dokázali vytvořit mírnou převahu  a s ní přišly i možnosti ke skórování. Čtyři z nich Mužík neproměnil a Knotkova střela orazítkovalo břevno hradešické branky.

Branky: Václavíček Zdeněk, Frous Michal - Šimko Anton

Rozhodčí: Kurc Lubomír

Diváků :50 ; ŽK: 1:2

Kolinec  - Kašperské Hory 7:4 (4:0)

I když se domácím podařilo výrazným způsobem přehrát a zaslouženě zvítězit nad posledním celkem  tabulky,  exceloval střelecky v utkání Kolář, autor všech čtyřech branek hostů.

Branky: Joza Ladislav 2, Dolejší Roman 2, Hanus Josef, Kopp Josef, Holeček Michal - Kolář Michal 4

Rozhodčí: Lažánek Karel

Diváků :70

Horažďovice – Měcholupy  3 : 0 (2 : 0)

Hosté, kousek nad pásmem sestupu, přijeli na hřiště lídra tabulky s odvážnou hrou a snažili se urvat aspoň bod, ale zkušené domácí mužstvo bylo nad jejich síly. Už v prvním poločase se dvakrát prosadil P.Svoboda, vždy zblízka, po krásných centrech z levé strany. Ve druhém poločase pak třetí gól přidal J.Lukeš a zápas už se dohrával v režii domácích, kteří potvrdili svoje první místo v tabulce.

Branky : 30.,39. Svoboda Pavel, 75.Lukeš Jiří
Rozhodčí : Lecjaks
Diváků : 30, ŽK 0:1

Plánice  - H. Matky Boží 1:1 (0:0)

Radek Bernard

V Plánici se ještě 10 minut před plánovaným výkopem presentovala pouze pětice horských fotbalistů, takže to nevypadalo vůbec nadějně. Posléze dorazila ještě další pětice, ovšem dva hráči nebyli ještě ve 100% stavu po zranění (brankář Horejš a stoper Jar. Karásek). Nakonec na hřiště vyběhlo 10
horských fotbalistů, kteří v prvním poločase úspěšně hráli defenzivní hru založenou na rychlých brejcích. Za celý poločas měli domácí sice herní převahu v poli, ale největší šance měli naopak horáci, když dvakrát gólově nezakončil D. Valenta. K tomu všemu ještě rozhodčí cca v 30. minutě
nevědomky udělil druhou ŽK kapitánovi L. Svobodovi, a tak horáci dohrávali poločas v devíti. Na II. poločas nastoupil později dorazivší R. Bernard, jenž opět doplnil tým na 10 fotbalistů. V 62. minutě horáci překvapili domácí , když po nakrátko rozehraném rohovém kopu se uvolnil Z. Hoffmann,
jenž pěknou přihrávkou na volného J. Murcka pro něj připravil gólovku - 0 : 1. Pak se hosté ještě více zatáhli a odolávali stále častějším nájezdům domácích. Při těchto strategických manévrech se ovšem hosté stále pokoušeli ohrožovat domácí branku. Další tutovku po pěkné akci J. Murcka a následném
šikovném oklamání obránce, mířil D. Valenta jen těsně vedle pravé tyče. Po té domácí po chytrém průniku do šestnáctky horáků vsítili vyrovnávací branku - 1 : 1. Od této chvíle ještě více pláničtí zamkli hosty na svoji polovinu, ale Ti svým bojovným a heroickým výkonem uhájili velmi slibnou remízu, čímž si horáci upevnili jistotu účasti v této soutěži v následujícím ročníku. Při pohledu na sestavu hostí si lze jen těžko představit skutečnost, že v dubnu a květnu se scházelo na zápas 16 až 18 hráčů. Většina absentujících fotbalistů si ovšem hojí v současnosti zranění z předchozích zápasů.

Branky: Pavlíček Zdeněk - Murcko Jarmil;

Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 4:5; ČK: 0:1

Hrádek B  - Myslív 2:3 (0:1)

V 15.minutě utrpěl domácí tým citelnou ztrátu , když pro zranění musel odstoupit brankář Václav Hána a jeho místo v brance Svatoboru zaujal veterán klubu dvaašedesátiletý  Miroslav Honzík, který našel odvahu se postavit se mezi tyče. Domácí měli velkou šanci vyrovnat v poslední minutě, ale Hoškovu střelu  v cestě do myslívské svatyně zastavilo břevno.

Branky: 55.Šebesta Václav, 83.Prexl Jaroslav – 3.Maršík Michal,  58.Sládek Jan 78.Kubala Jiří

Rozhodčí: Haviar Štefan

Diváků : 30  ; ŽK: 2:2; ČK: Frána Karel - Štěrba Jaroslav

Švihov – Neznašovy  2 : 4 (2 : 0)
Utkání dvou rozdílných poločasů přineslo zásluhou vydařeného závěru tři body hostům.

Branky : 9.Čížek R.,36.Vrba(PK) -  60.79.Voráček,74.90.Mundl
Rozhodčí : Lažánek

Diváků : 30, ŽK :  3:1

Velhartice -  Nalž. Hory 0:3 (0:1)

Domácí již ve druhém zápase na svém hřišti vyšli střelecky  naprázdno.

Branky:10.Racek Pavel, 61.Podlešák Antonín, 77.Štěpánek Jindřich;

Rozhodčí: Sládek Petr

Diváků : 100  ; ŽK: 2:2; ČK: 0:1

Dohrávka  23.kola

Švihov B - Myslív   1 : 2 (1 : 1)

Jan Čížek

Hosté přijeli do Švihova pouze v jedenácti hráčích a od začátku se soustředili spíše na obranu. Domácí se ujali režie hry a vytvářeli si řadu šancí, ale z počátku bezúspěšně. Až ve 25. minutě Kudják střelou z velkého vápna otevřel skóre. Hostům stačil jeden brejk na srovnání, když ve 40. minutě Teplý prudce usměrnil míč do domácí brány. Na začátku druhého poločasu překvapil Marek domácí brankáře střelou z přímého kopu, když se mu podařilo zakroutit míč na přední tyčku. Domácí se vrhli do útoku, ale nemohoucností ve finální fázi útoku si zápas prakticky prohráli sami.

Branky: 25. Kudjak Miloslav - 40. Teplý Martin, 49. Marek Zdeněk
Rozhodčí: Lažánek, ŽK: 1:1