III.třída muži - 25 .kolo : 3.-4.6.

III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

HRADEŠICKÁ RZERVA  POSÍLILA POSTUPOVÉ NADĚJE

Šest utkání za sebou přineslo pro Sokol Kolinec plný počet bodů a to vyneslo tento tým na třetí místo v tabulce . Případné naděje na možnost obsadit druhé postupové místo vedly přes vítězství v přímém souboji s dosud druhým týmem sokola Hradešice B na hřišti soupeře.Překvapení a vítězství pro hosty které by je vyneslo na druhé místo se nekonalo . Hosté nesplnili očekávání adekvátní významu souboje a odešli přesvědčivě pokořeni týmem, jehož domácí stoprocentní úspěšnost završily desátou výhrou kterou přerušilo pouze vítězstvím horažďovického béčka v září minulého roku!.

Myslív -Velhartice 3:1 (1:0)

Jiří Moravec

V úvodu prvního poločasu byli hosté aktivnější, nastřelili tyč a břevno myslívské branky. Hra se postupně vyrovnala a v 39 minutě vymetl Marek z přímého kopu šibenici velhartické branky. Týž hráč měl o minutu později další velkou příležitost, ale mířil vedle. Druhý poločas myslívští soupeře dokonale zaskočili když hned ve 46 minutě zvýšil Marek na 2:0. Hra byla nadále vyrovnaná, hosté hrozili zejména ze standardních situací, ale skutečně velkou šanci si nevypracovali. V 60 minutě měl po přihrávce Kubaly dobrou příležitost Beníšek, ale slabou střelu brankář Velhartic vyrazil. Brankář hostí se o čtyři minuty blýskl skvělým zákrokem, když vyrazil střelu Sládka, která už už hrozila zapadnout do horního růžku velhartické branky. Velhartice promarnily obrovskou příležitost v 70. minutě když samostatný únik  jejich útočníka zlikvidoval brankář Beran. Otřepané nedáš-dostaneš platilo i tentokrát a v 73. minutě zvyšoval Kubala po samostatném úniku už na 3:0 pro Myslív. Hosté vstřelili čestný gól dvě minuty před koncem hrací doby, když zaváhání v myslívské obraně využil Pilík.

Rozhodčí: Milan Špitalský, ŽK 2:1
Branky: Marek Zdeněk 2, Kubala Jiří - Pilík Luboš;

Rozhodčí: Špitalský Milan; ŽK: 2:1

Diváků: 60

H. Matky Boží  - Hrádek B 1:2 (0:0)

Radek Bernard

Na Horách se na dobrém terénu hrál od počátku zajímavý a vyrovnaný duel s příležitostmi na obou stranách, jelikož se hra přelévala z jedné strany na druhou. V domácí brance zastal zraněného R. Horejše mladík P. Průcha a vedl se velmi dobře, jelikož zlikvidoval soupeři minimálně tři velké šance. V sestavě horáků ještě chyběl zraněný J. Brabec a kanonýr Jan Štefan. I tak domácí předváděli svůj kombinační fotbal a často zaměstnávali hrádeckého brankáře, který také podržel svůj tým. Do kabin se tedy šlo za bezbrankového tavu, protože útočníkům chyběl potřebný klid v zakončení. Druhou půli
začali domácí výborně a po 4 minutách šli do vedení, když M. Chmelík vysunul . Murcka, který se konečně trefil do černého - 1 : 0. Od této chvíle měli horáci navrch a další branku mohl přidat opět Murcko, jenž po efektivním uvolnění obstřelil brankáře hostí, ale balón se odrazil od jeho tyčky. V 60.
minutě odkulhal pilíř obrany P. Bernard a tento zásah do výborně fungující obranné řady přinesl po několika minutách vyrovnání, když po centru a ofsajdové pozici bývalého spoluhráče V. Vojty zapadl míč z jeho hlavy k tyčce domácí branky - 1 : 1. Další pohroma přišla asi čtvrdhodinku před koncem, když byl nešťastně nakopnut s přehledem hrající stoper domácích J. Karásek a v obranné čtyřce došlo k další výměně. Od této chvíle měli zase navrch hosté a vycítili šanci na vítězství. To jim nakonec spadlo do klína po chybě domácího záložníka, jenž přihrál přímo na kopačku soupeře,jenž ji využili ve vítěznou branku - 1 : 2. Tím pádem domácí nepotvrdili své předchozí vítězství z venku.

Branky: Murcko Jarmil - Vojta Václav, Vojta Jiří;

Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 1:3

Diváků: 70

Kašperské Hory -  Plánice 2:2 (1:1)

Až ve dvanáctém zápase na domácím hřišti dokázaly Kašperské Hory získat první soutěžní bod kterým potěšily své příznivce. Hosté mohou děkovat za to že se jim podařilo venku bodovat kanonýrovi Novákovi. Tento hráč dokázal na vedoucí hranku domácího Koláře ze 40.minuty odpovědět vyrovnáním gólem do kabin . Znovu to byl Novák který v 61.minutě otočil výsledek prospěch   hostů, ale Mirvald byl proti a stejně jako kanonýr hlostů po čtyřech minutách srovnal na konečnou dělbu bodů.

Branky: Mirvald Jan, Kolář Michal - Novák David 2;

Rozhodčí: Stainbach Jiří; ŽK: 2:2

Diváků: 70

Hradešice B  - Kolinec 3:0 (1:0)

Přímý souboj o druhé postupové místo se stal nečekaně snadnou kořistí domácích rezervy. Hosté si tak na první vítězství s tímto soupeřem po předcházejících dvou remízách a této prohře musí ještě počkat.

Branky: Melka František, Kotiš Václav, Kopal Jiří;

Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 2:1

Diváků: 120

Neznašovy - Horažďovice B 3:3 (1:1)

Stejně jako poslední duel hraný v Neznašovech(1:1) skončil i tento zaslouženou dělbou bodů. Domácím se podařilo v závěru dorovnat dvoubrankový náskok lídra tabulky který si vytvořil v první čtvrthodince druhé půle.

Branky: 39.,82.(PK) Mundl Martin 2,79. vlastní – 6.Mazuch Jiří, 46.Svoboda Pavel, 59.Duban Michal;

Rozhodčí: Krejčíř Karel

Diváků: 20 ; ŽK: 1:1

Nalž. Hory   - Švihov B 3:2 (2:2)

Utkání začalo pro domácí velice nepříjemnou sprchou. Dříve než se jejich náhradní brankář Míra Šmrha rozkoukal dvakrát v 1. a v 6.minutě lovil míč ze své sítě 0:2, když autorem obou branek byl Lehečka. V 15.minutě se podařilo Petru Štěchovi snížit. Za stavu 1:2 přišel zřejmě rozhodující okamžik utkání, když Lehečka šel sám na brankáře Šmrhu, ale ten mu svým tělem zabránil potřetí skórovat. To se nestalo a v 21.minutě bylo Štěpánkem vyrovnáno 2:2. Tentýž hráč se zasloužil o vítěznou branku Nalžovských Hor. V 65.minutě postupoval sám na brankáře hostů, byl obráncem v pokutovém území sražen a sám postižený nařízenou penaltu proměnil.

Branky: 21. a 65.(PK)Štěpánek Jindřich , 15.Štěch Petr – 1. a 6.Lehečka Josef ;

Rozhodčí: Staněk Luděk

Diváků: 40  ; ŽK: 1:4

Týnec  - Měcholupy 2:0 (1:0)

Těsné vedení domácích z 16.minuty jistil až v poslední minutě druhou brankou Petr Daňko.

Branky: 16.Václavíček Zdeněk , 90.Daňko Petr;

Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků : 40; ŽK: 1:1