Okresní přebor mužů - 25 .kolo : 3.-4.6.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – JARO 2006

VRHAVEČ JE POSTRACHEM FAVORITŮ

Vrhaveč se stává na domácím hřišti postrachem favoritů. Po Bezděkovu který na něm prohrál již na podzim odjel s prázdnou další favorit  Nezamyslice  a deset dní po té na body ve Vrhavči nedosáhl ani Pačejov. Hosté tak v posledních pěti vzájemných zápasech o mistrovské body uspěli pouze jednou, a to  na podzim doma těsnou výhrou 2:1.

Janovice - Sušice B  1 : 1 (1 : 0)

Domácím, kteří nastoupili značně oslabeni, patřila první půle a zaslouženě šli do vedení. Hosté byli lepší ve druhé půli a tak se oba týmy nakonec rozešly smírně.

Branky : Slivoň (PK) -  Šlais
Rozhodčí : Cupl ;
Diváků : 40, ;  ŽK : 4:0

Vrhaveč  - Pačejov 2:0 (1:0)

Domácí na Pačejov v posledních zápasech op mistrovské body umí zahrát. Důležitým okamžikem tohoto zápasu byl závěr první půle. Ve 43.minutě poslal dlouhý pas Jindra Pacner aj.Hoška a ten střelou tyči zajistil domácím brankou do kabin těsné vedení. Hosté byli aktivnější, ale jejich snahu o vyrovnání likvidoval  hráč z pole David Hrach,  který  musel narychlo nahradit chybějící gólmana Pressla. Vedl si  výborně a  Vrhaveč podržel , když chytil nejméně tři vyložené šance hostů. Ti do otevřené obrany pět minut před koncem inkasovali podruhé . Dlouhý odkop z obrany převzal Tomáš Vejskal a přehozením brankáře hostů rozhodl o tom, že se hosté vrací s prázdnou.

Branky: 43.Hošek Josef, 85.Vejskal Tomáš;

Diváků : 50  ; ŽK: 2:1

Měčín  - Svéradice 1:2 (0:0)

Po vyrovnaném prvním poločase to byli domácí kteří po přestávce režírovali hru . Hosté vyčkávali a z rychlých protiútoků úspěšně kontrovali. V 51.minutě  po závaru před domácí brankou skóroval Prokopec 0:1. Tentýž hráč v 71.minutě z brejku zvýšil na 0:2. Domácí si dokázali vytvořit velký tlak na soupeřovu branku, ale výborně chytající brankář Soukup možnosti skórovat znemožnil Kodýtko, Němcovi i Krotkému. Posledně jmenovaný snížil po rozehraném přímém kopu až devět minut před koncem . Ve zbývajícím čase si hosté své vedení pohlídali.

Branky: Krotký Zdeněk - Prokopec Zdeněk 2;

Rozhodčí: Sládek;

Diváků : 50;  ČK: 0:1 - Pánek Radek

Dešenice - Nezamyslice 1:1 (1:1)

Hosté v Dešenicích hráli naposledy v srpnu v roce 2004 a prohráli zde vysoko 5:2. Úvodní část zápasu patřila hostům kteří měli více ze hry i šancí. V koncovce byli stejně jako domácí neškodní a když se diváci dočkali branek, bylo to pouze z pokutových kopů. První kopali domácí a Václav Vostrý  byl úspěšný. Stejně tak si vedl o tři minuty z penalty Aleš Vinický a to byla branková tečka za konečným výsledkem zápasu který  uspokojil úrovní hry , ale počtem branek nikoliv.

Branky: Vostrý Václav –  Vinický Aleš;

Rozhodčí: Šmrha Miroslav, Lávička Ladislav, Koura Radim;

Diváků : 70  ; ŽK: 1:2

Strážov B  - Mochtín B 3:1 (1:0)

Vyrovnaný zápas začal pro domácí velkou šancí  v úvodní minutě, když rychlý útok zakončil Roman Smolík střelou do tyče. Hosté poprvé lovili míč ze své branky  ve 28.minutě,  kdy míč z kopačky Milana Presla skončil obloučkem pod břevnem mochtínské svatyně. Hosté kontrovali v 56.minutě po vyšachování domácí obrany dorostencem Vörösem. nerozhodný stav trval pouze pět minut. V 61.minutě skončila nepříliš prudká střela z 20 metrů Palečka směřující k levé tyči v brance hostů 1:2.Mochtínská rezerva  ve snaze vyrovnat otevřela hru  a nechybělo mnoho aby se jí  to podařilo. Největší šanci měl po nezištné přihrávce mezi obránce Jiřího Dolejše st. na nabíhajícího dalšího mladíka v dresu hostů Ngo Minh Tiepa, ale jeho střela skončila pouze v náručí domácího brankáře Nového. Pojistku k zisku tří bodů dal nejstarší hráč domácích Karel Kreibich,  který po přihrávce  z pravé strany usměrnil pohotově míč z bezprostřední blízkosti  do soupeřovy branky.

Branky: Kreibich Karel, Presl Milan, Paleček Václav - Vörös Adam;

Rozhodčí: Sládek

Diváků: 50  ; ŽK: 2:1

Luby B  - Veřechov 3:0 (0:0)

První poločas domácím nevyšel podle jejich představ a hostům se v této části hry podařilo udržet vyrovnanou hru i bezbrankový stav. Domácí po přestávce výrazně přidali a v 53.minutě jim jejich hra přinesla první ovoce v podobě vedoucí branky. Po centru z levé strany do pokutového území Veřechova na Sydorenka který   přenechal míč Heřmanovi a ten sám před brankou a již věděl co s míčem 1:0. Další změnu skóre přinesla 82.minutě po pohledné a  vydařené akci R.Pikharta  jehož přihrávku  před prázdnou  branku na Hodla znamenala zvýšení na 2:0. Petr Hodl byl také autorem třetího úspěchu domácích , když dvě minuty před koncem potrestal výlet brankáře hostů , odebral  mu míč a poslal ho opět do opuštěné branky .

Branky: 82.,88.Hodl Petr ,53.Heřman Štěpán;

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 70  ; ŽK: 1:1

Bezděkov - Velké Hydčice 5:3 (1:1)

Hosté nastoupili na hřiště lídra tabulky  s velkými potížemi v silně kombinované sestavě a i přes toto oslabení se jim dařilo s domácími dlouho držet krok. Definitivně je zlomily obdržené branky v první části druhé půle. Hosté přesto nerezignovali a svůj sympatický výkon zakončili v závěru korigováním výsledku.

Branky: 26.,53.Bače Petr , 65.,72.,Valečka Václav, 85.Bohatý Miroslav – 18.Vaněk Luděk, 78.Hejpetr Ladislav, 88.Melka Radek(PK).

Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 50  ; ŽK: 1:1