KP dorostu - nástavba o 1.-5.místo : 27.-28.5.

KP DOROST  o 1.-5. místo STARŠÍ  – ročník  2005/2006

K POSTUPU JIM CHYBÍ POUHÝ BOD

Po náročné, ale na druhé straně  cestě letošním soutěžním ročník přeboru jsou téměř u cíle dorostenci TJ Klatovy. V tomto kole odehráli kvalitní v derby v Sušici které bylo prezentací kvalitního dorosteneckého fotbalu v provedení týmů z Pošumaví. K završení úspěchu , postupu do divize jim ze zbývajících dvanácti možných bodů pouze jediný a prvenství v kraji i postup mají v kapse!

TJ Sušice - TJ Klatovy  1 : 5 (0 : 5)

Jiří Toman

Hoste sehráli velice pěkný první poločas,šance Matějky T.a Voráčka golem ještě min.naservíroval Presl balon před bránu volnému Votípkovi,který otevřel skore utkání. Podobná akce po ose Voráček-Matějka T.skončila těsně vedle.Ve 32.min.opět Presl  přihrál Moserovi 0:2.Ve 32.min.po rohu Vacovský hlavou upravil na 0:3.Ve 36.min.rychlý brejk v Beneše zakončil  čtvrtým golem a ve 40.min.uzavřel poločasový brankový  účet Beneš na 0:5.Domácí se v prvním pol.do šancí nedostávali za zmínku stojí jen střela Bešty ve 43.min,která však skočila nad bránou.Jestliže první pol.byl ze strany hostů kvalitní, pak druhý přinesl opak.Hoste začali hrát nezodpovědně,čehož domácí využili v 64.min.kdy hlavičkou snížil Míčkal 1:5.Do konce zápasu si ještě oba týmy vytvořily několik brankový šancí, ale ty ke změně skóre nevedly.

Branky : Beneš 2,Votípka, Moser,Vacovský.
Sestava  hosté: Hamhalter(70.Blumentrit)-Čeleda,Vacovský,Moser,Matějka D.-Voráč T.(65.Popelka) Votípka (46.Tribula)Sysel-Presl,Beneš(78.Čejka)
Rozhodčí : Lažánek ml.
Diváků : 50

Trenér TJ Klatovy Jiří Toman : "Zahráli jsme skvěle první pol.,kromě pěti golů jsme šance nedali.Výborně hrál Presl,který připravoval šance spoluhráčům a Voráče hodně aktivní.Ve druhém pol.se hráči uspokojili, chyběl větší pohyb a dovolili dostávat se do šancí.Chybí nám udělat v dalších zápasech jeden bod a je tady cíl a přání postup do divize!“

1.FC Plzeň - Domažlice 1:0 (1:0)

1. TJ Klatovy          5    4   1   0  24 :  3    60 (  7)

2. Jiskra Domažlice    6    4   1   1  12 :  5    48 (  4)

3. 1.FC Plzeň          6    2   1   3  11 : 12    46 ( -2)

4. SSC Bolevec         5    2   1   2   5 : 11    34 ( -2)

5. TJ Sušice           6    0   0   6   4 : 25    16 ( -9)

KP DOROST  o 1.-5. místo MLADŠÍ  – ročník  2005/2006

Sušice – Klatovy  0 : 2 (0 : 0)

Derby v Sušici mělo výbornou úroveň a bylo velmi dobrou propagací kvality mládí z Pošumaví. Utkání kterému nechybělo nasazení, bojovnost i dramatický průběh definitivně rozhodla o zisku bodů pro hosty  až druhá branka v síti domácích kterou dal dvě minuty před koncem Zazvonil.

Branky : 49. Matějka D., 78. Zazvonil

Diváků : 60.

Rozhodčí : Petržilka Jiří, ŽK : 1:1

Sestava TJ Klatovy:Riška,Veselka,Hořký,Zazvonil(Bouberle),Jaroš,Pavlík(Gyorgy),(Matějka J)Meszáros,Moser,Čejka,Lavička M,

Vedoucí družstva hostů Jan Sirotek  : „ V důležitém utkání jsme měli znatelnou převahu a několik neproměněných šancí.Přesto jsme zápas zvládli a po pěkných brankách přišel i zasloužený tříbodový zisk.Klukům se dařila hra  směrem k soupeřově brance která s předcházejícími zápasy o nesrovnatelně  lepší.

1. TJ Klatovy          5    3   0   2  11 :  4    53 (  3)

2. Jiskra Domažlice    6    2   3   1   5 :  4    53 (  0)

3. TJ Sušice           6    3   0   3   7 :  7    40 (  0)

4. 1.FC Plzeň          6    2   2   2   5 : 10    40 ( -1)

5. SSC Bolevec         5    1   1   3   7 : 10    31 ( -5)

Společná tabulka  – KPD  NÁSTAVBA  :  mladší  + starší  po 7 . kole

===================================================================

1. TJ Klatovy         10    7   1   2  35 :  7   113 ( 10)

2. Jiskra Domažlice   12    6   4   2  17 :  9   101 (  4)

3. 1.FC Plzeň         12    4   3   5  16 : 22    86 ( -3)

4. SSC Bolevec        10    3   2   5  12 : 21    65 ( -7)

5. TJ Sušice          12    3   0   9  11 : 32    56 ( -9) ===================================================================