Krajský přebor mužů 27 .kolo : 27.kolo : 27.-28.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

KLATOVY B  ANI HORAŽĎOVICE NEHRÁLY

Hor.Bříza -  Sušice 3:2 (2:1)

Hrálo se na velice těžkém terénu a stálého deště což značně ovlivnilo průběh zápasu. Pohledný kombinační  fotbal ustoupil na úkor úporného boje o důležité body. Jejich zisk by domácím posílil naděje vyhnout se baráži o sestup a hostům napomohl k získání potřebného sebevědomí.Sušice se opět nevyvarovala chyby v obraně a   již v 5.minutě po rohovém kopu inkasovala první branku. Ve 13.minutě se podařilo proniknout sušickou obranou Rozmarovy a střelou tyči nedal Kindelmanovi šanci – 2:0. V 15. patnácté minutě si vybral také slabší chvilku domácí brankář který neudržel střelu z dálky Pavla Cihláře 1:2. Ve 30.minutě mohl Pavel Cihlář vyrovnat, když šel sám na brankáře ale úspěšnější byl strážce domácí svatyně. V 56.minutě po zbytečném faulu poblíž pomezní čáry zahrávali domácí zkrácený rohový kop a opět nekrytý Fráz zvýšil hlavou na 3:1. Sušici se podařilo zmobilizovat síly ale stačilo to pouze na snížení v 65. minutě , když úspěšným střelcem byl Prchlík. V závěru zápasu mohl ještě vyrovnat Hubáček, ale domácí na důležité body dosáhli, hosté se mají možnost rehabilitovat v dalším duelu který je čeká na hřišti v Klatovech v neděli 4.června kdy v derby hostí Chanovice.

Sestava  TJ Sušice : Kindelman, Kodýdek, Brož, Bernard. Farták, Marek, Prchlík, Hrach, Cihlář J., Cihlář P., Hubáček.

Diváků : 100

Branky: 5.Kielberger,13. Rozmara,  57.Fráz, – 15.Cihlář, 65.Prchrlík; ŽK: 2:2

Rozhodčí : Janout

Manažer TJ Sušice Milan Koželuh : „Další z utkání ve kterých jsem se nedokázali vyvarovat chyb které se stále opakují. Velmi často necháme soupeři více prostoru než je v blízkosti branky vhodné a ten toho využije ke skórování. Trenér Vašica hráčům  chyby  o kterých víme připomíná při každé příležitosti, v průběhu týdne při tréninku, před utkáním, ale  realizace na hřišti je neúspěšná a to nás stojí na jaře body.Nebudeme také zastírat, že kolektivu citelně chybí distancovaní Hoda a  Kočí na klíčových postech v sestavě.“

Manětín -  Nýrsko 7:1 (1:1)