III.třída muži - 21. kolo : 13.-14.5.

III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

V MĚCHOLUPECH PADLO DESET BRANEK

Důležitý duel  o záchranu se hrál v Plánici ve kterém získal cenné body Sokol Týnec . Branková přestřelka se odehrála v Měcholupech kde se po výsledkových zvratech body dělily a na své si přišli i  diváci  kteří v tomto duelu vyli svědky  deseti  branek.

Plánice  - Týnec 1:3 (0:2)

Důležitý duel dvou celků ze spodních pater tabulky které usilují o záchranu.Hostům se vydařil úvod zápasu kdy brankami Daňka a Frouse získali dvoubrankový náskok. Domácím se podařilo v 75.minutě vstřelit kontaktní gól který dal Michal Fiala, ale klid do závěru zápasu pro Týnec učinil o minutu později Karel Janoušek který upravil na 1:3.

Diváků : 50

Branky: 75.Fiala Michal – 14.Daňko Petr, 19.Frous Michal, 76.Janoušek Karel;

Rozhodčí: Šafránek Jan; ŽK: 1:3

Měcholupy  - Myslív 5:5 (3:3)

Hokejový výsledek vyústil z otevřené hry . Domácí v průběhu utkání dotahoval dvoubrankový náskok soupeře, do poločasu otočil výsledek, ale v závěru to museli být oni kteří nakonec zachraňovali  dvě minuty před koncem s kvalitním soupeřem cenný bod.

Diváků : 50

Branky: 38.,89.Kanta David , 44.Palát Rostislav, 42.Kanta Michal, 88.Jakubec Lukáš – 23.,26.Marek Zdeněk , 75.Štěrba Jaroslav, 40.Kubala Jiří, 75.Sládek Jan;

Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 0:2

Neznašovy  - Nalž. Hory 2:1 (1:0)

Utkání přineslo vyrovnaný průběh. Oba týmy předváděly otevřenou hru ve které převládalo útočné pojetí, které  přineslo domácím dvoubrankové vedení. Hosté dali kontaktní branku z penalty nařízenou za úmyslnou ruku v PÚ a kanonýr Peter Štěch se nemýlil. Za tohoto stavu měli výhodu kopu z pokutové značky také domácí, ale brankář  hostů Dohnal byl proti a tento kop zlikvidoval.

Branky: Mundl Martin, Uldrich Kamil - Štěch Petr;

Rozhodčí : Sedlmaier Miroslav , ŽK: Ponocný Pavel

Diváků : 30

Svihov B – Kašperské  Hory  4 : 0 (1 : 0)
Radek Čížek

Hosté s Kašperských Hor přijeli na hřiště švihovské rezervy pouze v deseti hráčích a proto se od úvodu zápasu soustředili především na obranu. Přesto už v sedmé minutě otevřel skóre Osvald, když dorazil míč po závaru před brankou. Poté se zranil jeden hráč hostů a museli hrát skoro celý poločas o devíti. Domácí ale kvůli nepřesnostem ve finální části útoku nedokázali nabídnutou výhodu využít. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí když během pěti minut vsítil Radek Čížek nejprve hlavou a pak prudkou střelou dvě branky. To domácí uklidnilo a dál hráli svoji hru. Hosté se ale ani za tohoto stavu nevzdali a předvedli sympatický výkon. Skóre uzavřel Josef Lehečka v 88. minutě dorážkou do prázdné branky.

Rozhodčí: Haviar, ŽK: 1 : 1
Diváků: 50
Branky: 7. Osvald Jaromír, 47. Čížek Radek, 50. Čížek Radek, 88. Lehečka Josef

Horažďovice B - Hory Matky Boží 3 : 1 (1 : 0)

Domácí podle jarních výsledků čekali těžkého soupeře, ale opak byl pravdou. Hosté se soustředili pouze na defenzívu a moc se do hry nehrnuli. Taktika bránění hostům vycházela až do poslední minuty prvního poločasu, ve které inkasovali, po krásném průniku domácího Beneše a následné střele Pavla Svobody, první gól.Ve druhém poločase se odehrával fotbal podprůměrné úrovně, a tak stojí za zmínku až chyba domácího gólmana M.Formana, který neudržel střelu z trestného kopu a hostující Hoffmann v pohodě vyrovnal. Domácí i při nezáživné hře dokázali vedení v zápase získat zpět. Nejprve se dělovkou z hranice velkého vápna trefil Janouškovec a vítězství pojistil dorostenec Lukáš Trubač. Domácím nakonec i podprůměrný výkon stačil k vítězství.

Branky : 45. Svoboda Pavel, 62. Janouškovec Jiří, 83. Trubač Lukáš -  55. Hoffmann
Rozhodčí : Petrželka František
Diváků : 45, ŽK 4:2

Velhartice  - Hradešice B 4:2 (3:1)

Domácím konečně vyšel na jaře zápas podle jejich představ v souboji s druhým týmem tabulky kterému tak značně zkomplikoval boj o návrat do okresního přeboru. Hosté měli možnost v závěru zápas zdramatizovat. V 85.minutě  nařízený pokutový kop sice proměnili, ale o dvě minuty později měli tuto možnost opět, ale tentokráte nebyli úspěšní.

Branky: Bejvl Josef 2, Pilík Luboš 2 - Starec Oldřich 2;

Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 1:2

Diváků : 120

Hrádek B -  Kolinec  1 : 3 (1 : 1)

Hosté rozhodli o svém vítězství až v závěru utkání, kdy domácí Svatobor hrál po předcházejícímu dvojí vyloučení pouze o 9 hráčích.

Branky : 26. Šebesta Václav 10 . Dolejší Radoslav  ,85 . Holeček Michal  ,90 .Dolejší Roman 1 : 3  (PK) .

Rozhodčí : Hájek Zdeněk

Diváků : 40, ČK : 2:0