Krajský přebor mužů - dohrávka Sušice - Mýto, Nýrsko-Chanovice10.-11.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

SUŠICE KONEČNĚ BODOVALA NAPLNO

V dohrávce krajského přeboru hostila TJ Sušice ve středu na svém hřišti  fotbalisty Slavoje Mýto který v posledních zápasech svádějí úspěšný boj o záchranu. Po výhře v Plzni na Rapidu, v Rokycanech a v neděli prosti značně posilněné rezervě TJ Klatovy doma  si nejméně pro bod přijeli i do Sušice. Domácí kteří nastoupili v kombinované sestavě bez Hody v obraně a v útoku bez kanonýra  Kočího  chtěli rovněž uspět a i přes slepenou sestavu se jim to podařilo.

Sušice – Slavoj Mýto  1 : 0 (0 : 0)

Úvod patřil domácím kteří v prvních dvaceti minutách  neproměnili tři vyložené šance, Prchlík pálil těsně vedle, Kodýdek zase přestřelil a nad mířil i P.Cihlář z blízka. To zanechalo na domácích hráčích  určité obavy z toho , že se budou opakovat nevyužité brankové příležitosti jako v minulých zápasech a do konce první půle jejich hra nebyla tak uvolněná a  vázla kombinační hra . Hráči chtěli, ale určitá křeč na jejich výkonu byla znát. Také úvod druhé půle patřil domácím. Další příležitost měl na kopačce Prchlík, ale měl opět stejně jako .Cihlář vychýlenou mušku.  V 60.minutě se jim konečně podařilo prolomit střeleckou smůlu. Prchlík rozehrával rohový kop a brankář hostů si míč srazil do své branky 1:0.  Možnost zvýšit měl Hubáček, ale těsně přestřelil. Po chybě obrany šel sám na brankáře střídající Hoda, ale  zakončil těsně vedle svatyně hostů a kdyý nebyl úspěšný ani Paverl Cihlář skončil zápas těsným vítězstvím domácích.

Sestava domácích : Míček – Kodýdek, Bernard, Frančík(51.Hoda), Prchlík, Grach, Cihlář J., Hubáček, Cihlář P.(90.Hejsek)

Branka : 60. Prchlík, ŽK 2:2

Rozhodčí : Schneider Josef