Krajský přebor mužů 24.kolo : 6.-7.5.2006

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

CHANOVICE PŘIVEZLY BODY Z BLOVIC

Podle očekávání skončily zápasy v Horažďovicích  kde domácí deklasovali Touškov a v Rokycanech kam bez velkých ambic na úspěch odjížděla poslední nýrská Okula.

Nečekala se přesvědčivá výhra Chanovic na hřišti tonoucích se v sestupových vodách domácích Blovicích.

Horažďovice   - M. Touškov  6 :  1 (4:1)

Domácí o svém zaslouženém vítězství rozhodli již v úvodních deseti minutách kdy získali tříbrankový náskok . Ve  druhé minutě si dali hosté vlastence po té kdy obránce ve snaze míč odvrátit do bezpečí ho poslal z dálky pod břevno 1:0. V 8.minutě vyslal tvrdou střelu na branku hostů Belan, brankář stačil vyrazit k Horváthovi , ten poslal centr na hlavu Janouškovce  a hosté lovili míč ze své sítě podruhé. Třetí branka padla po úniku Horvátha jehož střelu opět brankář z Touškova vyrazil a Belan ho napálil a ze třiceti metrů rozvlnil síť jeho branky. V 16.minutě dotáhli hosté do úspěšného konce únik po pravé straně  a snížili na 3:1. Minutu před koncem skončila technická střela Belana za zády brankáře hostů 4:1. Ve druhém poločase domácí s vědomím bezpečného náskoku polevili. Nesvětlejším místem této části byl závěr, kdy nejdříve Diepold z přímého kopu zvýšil na 5:1 a tečku za skórem udělal po úniku Šalandy po pravé straně a jeho přihrávce na malé vápno  Horváth .

Branky : 2.vlastní, 8.Janouškovec, 10. a 44.Belan, 86.Diepold, 89.Horváth

Rozhodčí : Duda, ŽK 3:2

Sestava Horažďovice : Novák – Stulík(60.Brůha). Boček, Baloušek, Juda(78.Červený), Diepold, Janouškovec(60.Šafanda), Belan, Strakoš, Picka, Horváth.

Sušice  -  Rapid Plzeň   0 : 1 (0 : 0)

Aktivnější domácí byli nejblíže k vedoucí brance ve 25.minutě, kdy  Kočí předložil centr na Frančíka, ten  střílel do prázdné branky, ale hostující obránce ještě na poslední chvíli stačil vyhlavičkovat  míč. do bezpečí.Hosté se dostali do slibné brankové příležitosti Jílkem, ale tomu radost pokazil Kindelman.

Ve 40.minutě odpískal proti domácím přísný pokutový kop za nastřelenou ruku.Penaltu zahrával za hosty brankář Štrunc, ale pálil pouze do břevna. Ve druhém poločase brankové příležitosti domácích narůstaly a jejich neproměňování přinášelo stále více nervozity na jejich kopačky. Do šance se dostal Prchlík, po rohovém kopu pak Pavel Cihlář a pak přišel rozhodující zlom v zápase. V 72.minutě byl evidentní faul  na Hubáčka , rozhodčí Hanilec byl ale jiného názoru a hosté toho využili k rychlému protiútoku který Kordou zakončili přesně ve vedoucí branku. To vše vyvolalo v hledišti i na hřišti velké emoce Zbytek se již dohrával za velké nervozity , ta se přenesla i na lavičku ze které byl vykázán trenér domácích Vašica, pod sprchy musel pro červenou kartu za kritiku rozhodčího Kočí a bylo po fotbale.

Branky : 72.Korda

Sestava TJ Sušice : Kindelman – Hoda, Bernard, Frančík(67.Cihlář J.), Marek, Prchlík, Hrach, Sládek(62.Kodýdek), Hubáček, Cihlář P., Kočí.

ZČE Plzeň – TJ Sušice    2 :0 (1:0)

První  poločas přinesl vyrovnanou hru. Po první velké šance se dostali domácí, ale ze standardní situace z blízka přestřelili. Sušice se dostala do nevětší možnosti skórovat Pavlem Cihlářem, ale ani on neměl přesnou mušku. Přesto do kabin odcházeli domácí s jednoranovým náskokem , když se ujali vedení gólem v 45.minuty . Autorem branky byl  z trestného kopu z 25 metrů Svatoš, který se krásně trefil.  Domácím patřili také úvodní minuty druhé půle. Po té hosté hru vyrovnali  a druhou polovinu této části utkání převzali ve snaze vyrovnat aktivitu na své kopačky. K vyrovnání měl nejblíže po rozehraném trestném kopu Hubáčkem Hoda, ale jeho střelu zázračně domácí gólman špičkami  prstů vyrazil na roh. Nedáš dostaneš se znovu potvrdilo když v nastaveném čase  ještě domácí své vítězství pojistili  po rohovém kopu kdy se z voleje trefil pod břevno Kindelmanovy branky Krýsl.

Branky : 45.Svatoš, 92. Krýsl

Rozhodčí : Čermák, ŽK 3:3.

Sestava Sušice : KIndelman, Hoda, Kodýdek(46.Frančík), Bernard, Marek, Prchlík, Hrach, Hubáček, Cihlář J., Sládek, Cihlář P.

Přeštice – Horažďovice  1 : 3 (0 : 1)

Pěkný fotbal v Přešticích vidělo 180 platících diváků, kteří viděli přesvědčivé vítězství lídra tabulky. V 10.minutě uvolnil mladý Juda přesnou přihrávkou  který překonal domácího brankáře křížnou střelou  0:1. Hosté v dalším průběhu prvního poločasu předváděli kvalitní hru a po zásluze šli do kabin s jednobrankovým náskokem.  Horažďovice i po přestávce pokračovaly v soustředěné hře, napadaly domácí v rozehrávce a nevynechaly jedinou příležitost k rychlým brejkům a z několika se zrodily další brankové příležitosti. V 65.měl po centru Dipolda na hlavičce branku Belan. O minutu později domácí zahrávali dva rohové kopy těsně za sebou mu brejku a dokázali hlavičkou Švarce vyrovnat. V 73.minutě byl faulován Baloušek, volný kop zahrával Diepold a Stulík hlavou vrátil hostům vedení.  V 78.minutě dlouhý pas Balouška nachází rozběhnutého Horvátha , který předložil přesnou přihrávku  Strakošovi a ten nedal domácímu brankáři z osmi metrů možnost  uspět 1:3.

Rozhodčí : Grimm.

Diváků : 180.

Sestava Horažďovice : Novák, Stulík, Vlček, Baloušek, Juda, Diepold, Brůha, Belan, Strakoš(80.Šafanda), Pícka(76.Janouškovec), Horváth.