Dohrávka krajský přebor : 19.kolo 3. - 4.5.

Sušice vyšla opět naprázdno.

Účastníci krajského přeboru mají na pilno aby dohnali zápasové manko odložených utkání zu důvodu nezpůsobilého terénu v úvodu jarní části. V jejím průběhu vůbec nedaří na hřištích soupeřů  fotbalistům TJ Sušice. Ve čtvrteční dohrávce  na tom noc nezměnil ani duel  v Plzni  na jaře s velmi dobrými energetiky . Den před tím si vedli daleko lépe vedoucí Horažďovice které si přivezly tři body z Přeštic.

ZČE Plzeň – TJ Sušice    2 :0 (1:0)

První  poločas přinesl vyrovnanou hru. Po první velké šance se dostali domácí, ale ze standardní situace z blízka přestřelili. Sušice se dostala do nevětší možnosti skórovat Pavlem Cihlářem, ale ani on neměl přesnou mušku. Přesto do kabin odcházeli domácí s jednoranovým náskokem , když se ujali vedení gólem v 45.minuty . Autorem branky byl  z trestného kopu z 25 metrů Svatoš, který se krásně trefil.  Domácím patřili také úvodní minuty druhé půle. Po té hosté hru vyrovnali  a druhou polovinu této části utkání převzali ve snaze vyrovnat aktivitu na své kopačky. K vyrovnání měl nejblíže po rozehraném trestném kopu Hubáčkem Hoda, ale jeho střelu zázračně domácí gólman špičkami  prstů vyrazil na roh. Nedáš dostaneš se znovu potvrdilo když v nastaveném čase  ještě domácí své vítězství pojistili  po rohovém kopu kdy se z voleje trefil pod břevno Kindelmanovy branky Krýsl.

Branky : 45.Svatoš, 92. Krýsl

Rozhodčí : Čermák, ŽK 3:3.

Sestava Sušice : KIndelman, Hoda, Kodýdek(46.Frančík), Bernard, Marek, Prchlík, Hrach, Hubáček, Cihlář J., Sládek, Cihlář P.

Přeštice – Horažďovice  1 : 3 (0 : 1)

Pěkný fotbal v Přešticích vidělo 180 platících diváků, kteří viděli přesvědčivé vítězství lídra tabulky. V 10.minutě uvolnil mladý Juda přesnou přihrávkou  který překonal domácího brankáře křížnou střelou  0:1. Hosté v dalším průběhu prvního poločasu předváděli kvalitní hru a po zásluze šli do kabin s jednobrankovým náskokem.  Horažďovice i po přestávce pokračovaly v soustředěné hře, napadaly domácí v rozehrávce a nevynechaly jedinou příležitost k rychlým brejkům a z několika se zrodily další brankové příležitosti. V 65.měl po centru Dipolda na hlavičce branku Belan. O minutu později domácí zahrávali dva rohové kopy těsně za sebou mu brejku a dokázali hlavičkou Švarce vyrovnat. V 73.minutě byl faulován Baloušek, volný kop zahrával Diepold a Stulík hlavou vrátil hostům vedení.  V 78.minutě dlouhý pas Balouška nachází rozběhnutého Horvátha , který předložil přesnou přihrávku  Strakošovi a ten nedal domácímu brankáři z osmi metrů možnost  uspět 1:3.

Rozhodčí : Grimm.

Diváků : 180.

Sestava Horažďovice : Novák, Stulík, Vlček, Baloušek, Juda, Diepold, Brůha, Belan, Strakoš(80.Šafanda), Pícka(76.Janouškovec), Horváth.

1. Horažďovice        23   18   3   2  52 : 15    57 ( 24)

2. Sokol Manětín      22   14   3   5  60 : 25    45 ( 12)

3. Rapid Plzeň        23   13   6   4  47 : 29    45 (  9)

4. FC Rokycany        22    9   8   5  36 : 28    35 (  5)

5. SK ZČE Plzeň       22   10   4   8  29 : 21    34 (  1)

6. TJ Přeštice        22   10   4   8  34 : 30    34 ( -2)

7. TJ Sušice          22   10   3   9  31 : 25    33 (  3)

8. Jiskra Domažlice   22    9   5   8  31 : 42    32 (  2)