OP mužů : odložené 14.kolo 3.5.

ZKUŠENÝ KREJČÍ ZAJISTIL SUŠICI TŘI BODY

Také v okrese  dohání účastníci okresního přeboru zápasové manko. Uprostřed týdne byly sehrány čtyři  odložená utkání 14.kola.

Strážov B -  Měčín 2 : 1 (2 : 1)

Vyrovnaný zápas ve kterém se diváci dočkali branek pouze v prvním poločase. Hosté získali jednobrankový náskok z penalty. O čtyři minuty později poslal dlouhý míč na polovinu hostů Milan Presl na Václava Jandu a ten zkušeně své sólo proměnil 1:1. O výsledku rozhodl  ve 35.minutě po pěkné kombinační akci střelou k tyči Zbyněk Vítovec. V závěru začali domácích docházet síly, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

Branky :  20. Janda V., 35. Vítovec Z. - 16. Plass(PK)

Diváků: 30, ŽK 2:4

Rozhodčí: Lažánek Lukáš

Mochtín B – Bezděkov    1 : 4 (0 : 2)

Hrubé chyb domácí obrany pomohly soupeři k snadnému vítězství. V 10.minutě proměnil penaltu Valečka, o deset minut později zvýšil na 2:0 pro Bezděkov Ponocný. Kontaktní  gól dal sice v 60.minutě po rohovém kopu nestárnoucí Kolárek, ale to bylo od domácích všechno. Útok se neprosadil, obrana naopak opět chybovala a hosté toho dokonale využili. V 75.minutě si dal vlastníka Pavlík, minutu před koncem uzavřel skóre  na 1:4 Hrubý .

Branky : Kolárek - Valečka, Ponocný, Hrubý a vlastní.

Rozhodčí : Hájek Zdeněk, ŽK 0:2, 50 diváků.

Sušice B – Pačejov  2 : 1 (2 : 0)

Již podruhé během tří dnů oblékl dres TJ Sušice  odchovanec klubu Karel Krejší, kterého fotbaloví příznivci měli možnost vidět po čas své aktivní kariéry prvoligové dresy několika ligových týmů. V součastné době působí jako asistent  trenéra Tobiáše v ligovém  týmu Marily Přibram . Ve středu se zapsal dvakrát do listiny střelců a přispěl k výhře domácích nad štikou přeboru fotbalisty Sokola Pačejov.   Hostům se podařilo v 51.minutě snížit Klečkou,  nastřelili břevno, ale  štěstí stálo na straně domácích kteří i v emotivním závěru své těsné vítězství uhájili.

Branky : Krejčí 2 (1x z PK)

Rozhodčí : Dušek, ŽK 3:4, ČK 0:1(92.Lávička)

Diváků : 160

Luby B – Dešenice  1 : 0 (0 : 0)

Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o výsledku vstup domácích do druhé půli, kdy v úvodní minutě dal Šanda vítězný gól.

Branka : 46.Šanda

Rozhodčí : Kurc Lubomír, ŽK 3:1, ČK 1:0( 90.Krejčiřík  2x ŽK)