Výsledky mladších žáků TJ KLatovy - OP Domažlicka

Okresní přebor mladších žáků - Domažlicko

Mladší žáci TJ Klatovy stratující v letošním ročníku vedle Okuly Nýrsko a Startu Luby v okresním přeboru Domažlicka po pauze zaviněné nezpůsobilým terénem hřiště Pod Hůrkou nyní dohání herní výpadek dohrávkami zue kterých přinášíme výsledky

Středa 3.5.2006  - Dohrávka 15. kola

Klenčí - Klatovy B   0 : 7   (0:4)

Hosté byli fotbalovější a prosadili se již v 1. poločase především díky čistému hattricku Michala Rába (9., 15. a 19. min) a trestňákem Vojty Kurce. Ve 2. půlíi přidal dva góly Michal Pleskač a jeden Víťa Chasin.

Sestava hostů:

Mazanec, Kuželík, Rendl, Černý, Hrudička, Lužný, Bláha, Flodr, Matějka, Ráb, Chlaň, Kulhánková, Vališ, Pleskač, Chasin.

Neděle 30.4.2006

Mrákov - Klatovy B  4 : 0 (1:0)

Zasloužené vítězství domácích, ale jeho výše je pro hosty krutá. V 1. půli měli domácí více ze hry, ale bez větších šancí. Gól si dali klatovští sami, když brankář Mazanec boxoval míč z rohu do vlastní sítě. Ve 2. poločase zvýšili domácí po pěkné kombinační akci na 2:0. Za chvíli byl sražen hluboko v pokutovém území Mrákova Vojta Kurc, ale rozhodčí nepískal a Kurc byl kvůli zranění střídán. Vzápětí naopak pískal na druhé straně hodně spornou malou domů a domácí po opakovém rozehrání zvýšili na 3:0, když v souboji v malém čtverci byl brankář Wirth atakován a domácí dávali do prázdné brány. Na 4:0 zvýšili mrákovští v nastaveném čase po dalším trestném kopu.

Mazanec, Wrth, Kuželík, Rendl, Černý, Kulhánková, Flodr, Kurc, BLáha, Hrudička, Matějka, Lužný, Vališ, Pleskač, Ráb.

18. kolo OPMŽ Domažlicka

Klatovy B - Dynamo Horšovský Týn 1 : 0 (1:0)

V průměrném zápase byli domácí aktivnější a měli i více šancí. Jednu z nich proměnil v 25. min Michal Pleskač.

Sestava domácích: Mazanec, R. Matoušek, Vališ, Černý, Kulhánková, Kuželík, Kurc, Bláha, Hrudička, Pleskač, Matějka, Chlaň, M. Matoušek

1. FK Holýšov         17   15   0   2 144 : 13    45 ( 21)

2. Okula Nýrsko       18   14   2   2 171 : 17    44 ( 14)

3. TJ Klatovy B       16   12   2   2  94 : 19    38 ( 17)

4. Sl. Koloveč        17   12   1   4 113 : 33    37 ( 10)

5. TJ Mrákov          16   12   1   3  82 : 16    37 ( 10)

6. Start Luby         17   11   2   4 104 : 31    35 (  8)

7. St. Bělá           17    8   1   8  87 : 53    25 ( -2)

8. SK Kdyně           18    8   0  10  61 : 57    24 (  0)

9. Dyn.H. Týn         17    7   0  10  45 : 32    21 ( -6)

10. Poběžovice         17    6   0  11  33 : 90    18 ( -9)