III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

KAŠPERSKÉ HORY ZÍSKALY PRVNÍ BOD

V 19.kole byla pozornost upřena do Horažďovic mezi sebou změřily síly dva největší favorité na celkové vítězství ve III.třída.Ve vyrovnaném utkání byli o branku úspěšnější domácí probojovali se opět do čela tabulky. Až 19.kolo přineslo úspěch pro nováčka z Kašperských Hor, který si do tabulky připsal teprve první soutěžní bod!

Měcholupy  - Kašperské Hory 2:2 (1:1)

Poslední tým tabulky zaskočil domácí po dvaceti minutách hry kdy střelou z přímého kopu která prošla středem zdi doprostřed branky se ujali vedení,. Domácím se podařilo rychle odpovědět a o tři minuty později bylo  zásluhou Lukáše Jakubce vyrovnáno. Trápení domácích neukončil ani příchod na hrací plochu po přestávce  a od 58.minuty museli opět dotahovat jednobrankový náskok soupeře.  To se jim úspěšně podařilo až pět minut před koncem , když autorem vyrovnávající branky byl po závaru před hostující brankou nestárnoucí Krásnický.

Branky: Krasnický Václav, Jakubec Lukáš - Markovič Jaroslav, Kolář Michal; Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav; ŽK: 2:4, Diváků :  40

Neznašovy - H. M. Boží 0 : 1 (0 : 0)

Vyrovnaný  zapas sledovalo který sledovalo 30 diváků rozhodl v 76.minutě pro hosty Jan Pretl.

Branka: 76. Jan Pretl.

Rozhodčí Sládek.

Nalžovské Hory – Myslív  1 : 1 (1 : 1)

Hosté se v Nalžovských Horách představili ve velmi dobrém světle. Dostávali se zásluhou svých rychlonohých útočníků na šancí, ale jejich koncovka byla žalostná. Nakonec to byli domácí kteří odmítli možnost vítězství, když v 71.minutě neproměnili Rackem výhodu pokutového kopu.

Branky : 12.Mesiar – 44. Sládek Jan

Rozhodčí : Holeček, ŽK 0:1

Velhartice  - Plánice 0:1 (0:0)

Diváků : 100

Branky: Novák David; Rozhodčí: Sládek Petr; ŽK: 3:3

Horažďovice B -  Hradešice B 1:0 (0:0)

V Horažďovicích se hrálo derby okořeněné zároveň i soubojem o první místo v tabulce. Diváci viděli pěkný bojovný i technický fotbal se šancemi na obou stranách a hraný ve sportovním duchu bez žlutých karet. Vítězný gól vstřelil krátce po začátku druhého poločasu M. Lávička, krásnou hlavičkou k tyči, po rohovém kopu zahrávaném P.Macounem. V celkovém součtu měli domácí více šancí a tak se štěstěna v podobě gólu nakonec obrátila na ně, i když se ke konci zápasu bránili tlaku hostí.

Branky: Lávička Miroslav; Rozhodčí: Lang Jiří, Lažánek Lukáš, Dušek Václav

Hrádek B - Týnec   3 : 1 ( 2 : 0 )

Po úvodní šanci hostů, kdy jejich útočník přestřelil branku, se ujali režie hry domácí. V 21.min. Moureček Lukáš hlavou, po výborném centru Petra Havrdy, vstřelil první gól - 1 : 0.
Již v 28.min. sám Petr Havrda po narážečce Daniela Hoška zvýšil technicky kolem brankáře na 2 : 0.Za tohoto stavu, i přes velké šance Jiřího Kutila, který nepřekonal brankáře, se hosté nevzdávali  a v 42.min. po hlavičce musel ukázat výborný zákrok brankář domácích Karel Sládek a udržel čisté konto. Ale od začátku druhého poločasu se hosté zlepšili a tlačili se před branku domácích, ale naštěstí Karel Sládek svými zákroky držel hosty na odstup dvou gólů. Nestačil pouze na střelu z trestného kopu Michala Frouse, který snížil na 2 : 1. Až po této brance se domácí probudili a hra se vyrovnala. V 71.min. Lukáš Moureček po špatném odkopu obránce hostí přehodil krásnou střelou brankáře a zvýšil na konečných 3 : 1.

Rozhodčí :  Bala Petr , ŽK 3:3.