1. B třída - skupina B 23 . kolo : 29.-30.4.

1. B  TŘÍDA  - „ B “ JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

JEDENÁCT BRANEK O STRÁŽOVSKÉ POUTI

Více než utkání o mistrovské body připomínal duel ve Strážově typický  pouťový zápas ve kterém se hraje pro diváky aby viděli co nejvíce branek. Do rámce místní pouti zapadli všichni aktéři zápasu… Brankovou úrodu také sklidilo utkání v Mochtíně, kde si domácí vyšlápli na lídra tabulky který si odvezl vysokou prohru.

Švihov - Spoje  Plzeň  4 : 1 (1 : 0)

Tvrdě hrané utkání s převahou domácích kteří se brankově prosadili.
Branky : 20.91.Zadražil,47.Pflug,92.Oulík -  81.Krátký
Rozhodčí : Maroušek, Diváků : 50, ŽK :  2:3, ČK:  1:1  70.Bešta – nesportovní chování -  80.Santorius – udeření protihráče.
Sestava:Tráva-Zadražil,Kudják,Žák,Špatenka,Oulík, Bešta,Biedermann,Havlíček,Pflug, Vrba(90.Osvald)

Mochtín -  Ž.Ruda 7:3 (3:0)

Plných třicet minut byli hosté na těžkém terénu lepším mužstvem. Největší šanci měl Bartůněk, ale jeho sólo gólman Rajtmajer zlikvidoval. Pak přišla šestiminutovka bratří Dolejšů z domácího týmu. Skóre otevřel Jiří Dolejš dorážkou po přímém kopu. Vzápětí zvýšil jeho bratr Tomáš na 2:0 a na 3:0 uzavřel skóre poločasu z penalty opět Jiří Dolejš. Obraz hry se zcela změnil ve prospěch domácího týmu , který dal soupeři sedm branek, ale další šance jeho hráči zahodili. Hosté snižovali nejdříve z penalty Kroupou, v závěru se dvakrát prosadil Miloš Bartůněk. Rozhodčí  Štok z Hradce řídil utkání s přehledem.

Branky: Dolejš J. 3, Poupa 3, Dolejš T. - Bartůněk 2, Kroupa; ŽK: 1:2; ČK: 0:1 (Bechyně).Diváků : 60

Dl.Ves  - Svatobor  Hrádek 3:2 (1:1)

Podrobnosti z tohoto derby ve kterém úpadlo pět branek  nedošly.

Branky:14. a 52. Komanec , 7. Hubený – 76. Reipl, 42.Řehoř; ŽK: 0:2

Diváků : 350

Strážov  - Losiná 5:6 (4:3)

Domácí začali oba poločasy vlažně a  vlažné byla hra obou obran které dovolily útočníkům na jeden zápas až příliš. Již v sedmé minutě se hosté ujali vedení . V 15.minutě se po kombinační akci Janky vyrovnal  Mayer.  Ve 20. hosté využili chyby domácí obrany a Šilhánek přidal svůj druhý gól  1:2. Radost hostů z vedení trvala  jen dvě minuty  kdy Janka nekompromisně tvrdě vypálil 2:2. Ve 27.minutě šli domácí poprvé do vedení. Atakující Mayer přinutil obránce hostů k chybě, k míči se dostal  Štěpán Presl a podél brankáře ho poslal do sítě hostů.

Ve 36.minutě se uvolnil po pravé straně Š.Presl, poslal centr před branku na který si naběhl Mayer , jeho hlavičku mu brankář Losiné stačil vyrazit , ale na jeho opakovanou dorážku již byl krátký 4:2.  Lehkovážnou obranu domácích nachytali hosté ve 38.minutě kdy po rohovém kopu zcela nekrytý  Veleman snížil na 4:3 a za tohoto stavu odcházela obě mužstva k poločasové přestávce. Pokud první půle přinesla celou řadu nepřesností na obou stranách pak ta druhá byla v tomto směru ještě výraznější. Domácí se z vlažného začátku probudili až po té, když prohrávali 4:6 . Viditelně sice přidali, ale jejich úsilí o  vyrovnání přineslo jen tři minuty  před  koncem po tvrdé střele z úhlu Janky snížení  na 5:6 , ale na vyrovnání již nezbyl čas. Domácí své příznivce tentokráte zklamali  a snad jen Michel který se snažil v obranné fázi zachránit co se dalo a agilní Janka v útoku zaslouží za svůj výkon pochvalu.

Diváků : 200

Branky: Janka 2, Maier 2, Presl - Šilhánek 3, Fremr, Veleman, Šlajch; ŽK: 4:3; ČK: 1:1

Merklín  - SK ZČE B 4:2 (1:2)

Branky: Brejcha 2, Bešta, Liška - Jelen, Mysár; ŽK: 1:4

Chlumčany B -  Přeštice B  2:1 (2:1)

Branky: Hajšman, Souček - Knopf; ŽK: 3:2