Krajský přebor mužů 23 .kolo : 29.-30.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

SUŠICE V PŘESILOVCE NEUSPĚLA

Nepříznivě se pro Sušici začínal vyvíjet sobot ní zápas na hřišti jednoho z horkých favoritů přeboru. Ve 13.minutě musel odstoupit ze hry pro zranění neúnavný bojovník a stabilní hráč hostů František Hrach . Domácí Slunéčko za úder loktem musel po obdržené červené kartě za tento  zákrok ze hřiště rovněž. Více než 77 minut měla Sušice možnost hrát přesilovku, ale agilní domácí přesto dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce. Očekávané nedělní derby v Klatovech přineslo úspěch vedoucímu celku tabulky z Horažďovic.

Manětín  - Sušice 5:2 (2:1)

Prvních deset minut bylo vyrovnaných. Ve 13.minutě stabilní hráč hostů František Hrach, otřesený po úderu loktem od Slunéčka  s podezřením na otřes mozku musel ze hřiště. Domácí šli do deseti, neboť domácí hráč za tento zákrok se poroučel pod sprchy. Favorizovaní domácí i v oslabení se ujali vedení ve 31.minutě kdy slavila úspěch střela Spala  k tyči.  Ve 42.minutě se opět radovali  domácí branky po té ,když Pátek překonal brankáře Kondelmana. Těsně před přestávkou gólem do kabin snížil tvrdou střelou k tyči Pavel Cihlář.  V 51.minutě měla Sušice obrovskou šanci vyrovnat,  když šel Kočí sám na brankáře, tomu udělal kličku, ale zároveň se dostal ze střeleckého úhlu a nestačil usměrnit  míč do domácí branky. Nedáš dostaneš se potvrdilo vzápětí, kdy domácí z protiútoku zvýšili Dlouhým na 3:1. V 58.minutě se hosté opět vrátili do hry o výsledek kdy z blízka snížil Kodýdek. Možnost vyrovnat měl v 69. Pavel Cihlář, ale ten z malého vápna nastřelil pouze brankáře a odražený míč se dostal k Jardovi Cihlářovi a ten pálil nad a trest na sebe nenechal dlouho čekat a vzápětí domácí zvýšili Pleyerem na 4:2. V 78.minutě zvýšil Dlouhý na 5:2. V závěru měl možnost skórovat hostující Sládek, ale své dvě velké šance neproměnil.

Diváků : 200

Branky: 51 a 78.Dlouhý, 70. Pleyer,42. Pátek, 31. Spal – 45.P. Cihlář, 58.Kodýdek; ŽK: 1:6; ČK: 1:0(13.Slunéčko)

Rozhodčí : Grimm

Sestava  Sušice : Kindelman, Kodýdek, Hoda, Hrach(15.Sládek), Cihlář J., Prchlík (60.Klíma),  Marek Hubáček, Kočí, Cihlář P.

Nýrsko  - SK ZČE 0:0 (0:0)

Jiří Vondra

Hosté vstoupili do zápasu lépe, když se jim dařilo více držet míč na svých kopačkách. Domácí naopak v úvodu zápasu měli horší pohyb a vázla i kombinace. V 8. minutě tak padl gól do sítě Nýrska ale pro postavení mimo hru nemohl být uznán. V 19. minutě se dostali do velké šance domácí ale Malý hlavou po trestném kopu jen těsně minul branku. V 31.minutě utkání zachraňoval od pohromy Nýrska brankář Nejdl ,když vyrazil povedenou střelu hostí na rohový kop. Poločas tak skončil 0:0.

Do druhé půle vstoupili lépe opět hosté z Plzně úřadovat musel opět domácí gólman Nejdl. Hráči Nýrska však pomalu hru vyrovnávali. V 65.minutě střílel těsně nad branku hostí Kadlec. V 81.minutě se zrodila největší šance domácích po rohovém kopu nedokázal domácí Malý dopravit míč hlavou z 5.metrů do prázdné branky. V samém závěru pak mohli naopak utkání rozhodnout hosté, když jejich útočník obešel i brankáře Nejdla, ale míč na brankové čáře odvracel domácí Hájek. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.

Rozhodčí: Ardeleanu Aurel , Ž.K.: 2:2, Č.K.: 1:1 79.Presl – 73.Svatoš.

Sestava Nýrsko: Nejdl – Smolík, Hájek, Malý, Šteiner, Valenta(48.Ouda) – Presl, Kadlec, Soušek – Tykal, Ulip(72.Bošek)

Klatovy B - Horažďovice 1:3 (1:1)

V šesté minutě střela z 25 metrů Bušty  mířila do šibenice  a Brankář Novák jí dokázal vyrazit na rohový kop. V 9.minutě  střelu Horvátha odvrací domácí obrana rovněž na rohový kop. Po jeho rozehrání se k míči dostal Strakoš, ale jeho opakovaný střelecký pokus končí na brankáři Jarolímovi, který likvidoval i hlavičku Balouška. V 18.minutě útočí domácí po levé straně a centr Lukeše nastřeluje ruku obránce hostů a rozhodčí Čermák nařizuje pokutový kop, který Vonášek bezpečně proměnil. Ve 20,.minutě centr Linharta z pravé strany Strakoš doráží  a Jarolím vyráží na roh.  Ve 27.minutě proniká domácí obranou Horváth, je zastaven za cenu faulu a Diepold  z následného kopu těsně přestřeluje domácí svatyni. V zápětí po rohovém kopu který opět rozehrával Diepold na zadní tyč kam si naběhl Boček a vyrovnává na 1:1. Ve 32.minutě prověřil Nováka střelou Bušta a gólman hostů vyráží jeho umístěnou střelu na rohový kop. Do přestávky měl  ještě  velkou šanci hostující Belan, ale jeho pokus o překonání Jarolína nadvakrát brankář Klatov zlikvidoval. V úvodu druhé půle se odhodlal ke střele z 28 metrů Belan , která k překvapení všech vymetla šibenici Jarolímovy branky a skončila v síti 1:2. V 60.minutě uniká Horváth , svojí akci zakončuje střelou která končí na břevně domácí svatyně. V 76.minutě byla proti domácím nařízena penalta za ruku a Horváth se nemýlil 1:3.

Sestava Horažďovice : Novák- Stulík, Boček, Baloušek,. Juda, Diepold, Linhart, Belan, Brůha, Strakoš, Horváth (střídali Šafanda a Janouškovec)

Přeštice  - Rokycany 2:5 (1:1)

Branky: Bouc, Mareš - Křišťan, Mraček, Nový, Schweinert, Čihák; ŽK: 3:1; ČK: 1:0

M.Touškov - Staňkov 0:0 (0:0)