D I V I Z E  -  SKUPINA A  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

SK Hořovice – Klatovy  1 : 1 (0 : 1)

Karel Zedek

Ve 23.kole divize sk. A sehráli klatovští fotbalisté utkání na půdě sestupem ohrožených Hořovic. Po příjezdu se čekalo zda rozhodčí Pavelka uzná hodně podmáčený a rozbahněný terén. Trenéru Kovacsovi stále chyběli zranění Sýkora, Kulhánek a Javůrek.

Klatovy nastoupily s velkou chutí a již ve 4.min po přiklepnutí Hanzlíka mířil Kopp vysoko nad. Hned z protiútoku zahrozili domácí, ale Fulín ve skluzu před Míčkou na míč nedosáhnul.  V 9.min měli domácí největší šanci poločasu, když si na centr do vápna naběhnul Perman a poslal ho hlavou k tyči, kde pěkným zákrokem zasáhnul Míčka a vyrazil na roh. Klatovy  měly jak územní tak fotbalovou převahu a tu využily ve 22.minutě. Po pravé straně zatáhnul míč Kotáb, ve vápně přihrál Rešetářovi, který se pohotově uvolnil a nedal Mojžíšovi šanci. Ve 28.min poslal další centr do vápna  Milota a Koppovu hlavičku směřující pod břevno musel domácí brankář vyrazit na roh. Domácí se k brance Klatov dostávali pouze výjimečně a ve 35.min se k odraženému míči na vápně dostal Nesnídal, ale mířil vysoko nad branku Míčky. Klatovští si hru do poločasu pohlídali a odcházeli do kabin s náskokem jedné branky.

Do druhého poločasu nastoupili hosté opět aktivně a v 55.min se do míče opřel Hanzlík, ale jeho střela směřující na branku byla sražena obránci. V 58.min si nevzali hráči k srdci slova trenéra o rychlých rozehrávkách domácích a inkasovali. Mojžíš poslal rychlou přihrávku na levou stranu, kde míč do vápna zatáhnul Hrdlička. Jeho střelu mu Král ještě zblokoval, ale následnou dorážku poslal dobíhající Perman z úhlu za záda vybíhajícího Míčky. Od té chvíle se hra vyrovnala a domácí přidali na rychlosti i důrazu.  Hrozili převážně z brejků a obrana Klatov měla plné ruce práce. V 69. min se dostali domácí ve vápně ke střele, ale naštěstí dobře postavený Kopp ji zblokoval a poslal na roh. V 75.min vyslal  aktivně hrající Kopp přihrávku na Hanzlíka, ale před ním zachraňoval Mojžíš. Poslední možnost ke skórování měl Milota, ale v 88.min na zadní tyči netrefil míč před odkrytou brankou a tak se soupeři rozešli s remízou 1:1.

Ve 24. kole  v sobotu 6.5.2006 od 17,00 hodin se na domácí půdě v Klatovech představí nováček skupiny FC BZOVÁ.

Sestava Klatov:Míčka- Král, Viktora, Horňák, ,Milota- Zedník,Brejcha,Kopp,  Řešetář (83.Janek), –Hanzlík, Kotáb

Branky : 58.min Perman - 22.min Rešetár
Rozhodčí:  Pavelka Jaroslav
Diváků : 200, ŽK :  4:2