III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

HRÁDEKCKÁ REZERVA NECHALA BODY VE ŠVIHOVĚ

Horažďovické béčko po vysoké prohře v Hrádku v úvodním jarním kole překvapivě zaváhalo i na domácím hřišti remízou  se Sokolem Plánice.  Také další z aspirantů na postup Myslív doma ztratil body a  když neuspěl ani Hrádek B ve Švihově nabízí se velká šance pro jejich soupeře Hradešice B a Velhartice které pro nezpůsobilé terény svá utkání nehrála.

Měcholupy   -  Kolinec 2:1 (1:0)

Vyrovnané utkání ve kterém byli nakonec šťastnější domácí , kteří si tak napravili reputaci za prohru v Plánici. V úvodním utkání jedna z hrajících legend Johánek pouze střídal, ale v domácím duelu již dal své  zkušenosti plně ve prospěch týmu a dvěma góly přispěl k vítězství.

Diváků :20

Branky: Johánek Jiří 2 - Holeček Michal;

Rozhodčí: Šafránek Jan; ŽK: 1:2

Myslív   -  H. Matky Boží 0:0 (0:0)

Domácí začali domácí tlakem . V 9.minutě měli velkou šanci  Zdeňkem Marek, který byl sám před brankářem, ale mířil vedle. Další příležitost nevyužil Jiří Kubala, který hlavičkoval nad branku hostů. Ve 14.minutě vytvořila domácí obrana hrubku, ale jejich brankář Beran dokázal velkou příležitost hostům ke skórování zlikvidovat. V závěru první půle měl velkou šanci Maršík, ale nastřelil pouze gólmana hostů. Také v druhé půli měli více ze hry domácí a  měli i gólové šance bez využití na čemž má velkou zásluhu i brankář hostů  Radek Horejš , který byl velkou oporou svého týmu. Do šancí se dostávali rovněž hosté, ale také ti nebyli v koncovce úspěšní. Když v úplném závěru  domácí Sládek ani Jiří Kubala poslední příležitosti ke skórování nevyužili došlo k dělbě bodů.

Diváků: 70

Rozhodčí: Špitalský Milan; ŽK: 1:2

Švihov B - Hrádek B   2 : 1 (1 : 0)

Jan Čížek

Zápas se začal vyvíjet příznivěji pro domácí, kteří si od začátku vytvořili mírnou převahu a vypracovali si řadu šancí. Hlavně standartní situace zahrávané Vrbou znamenaly pro branku hostí značné nebezpečí. Ve 40. minutě se konečně jedna příležitost ujala, když skóroval domácí Matoušek. Hosté během prvního poločasu hrozili pouze z ojedinělých brejků. V druhém poločase se situace obrátila a hosté převzali iniciativu. Podařilo se jim zatlačit domácí na jejich polovinu, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Naopak domácí po krásném uvolnění Radka Čížka v rohu hřiště zvýšili díky Vrbovi, který prudkou střelou protlačil míč do hrádecké branky. Hosté už dokázali pouze zkorigovat v 89. minutě Krejčím.
Branky: 40. Matoušek, 79. Vrba - 89. Krejčí Jan

Rozhodčí: Sládek
ŽK: 3:3  , Diváci: 30
Sestava Švihova: Valeš, Petrus (80. Duchek), Volf, Augustýn, Hošek, Zadražil, Vrba, Matoušek, Čížek Jan, Brož (65. Vaněček), Čížek Radek

Horažďovice B -  Plánice  3 : 3 (2 : 0)

Domácí hráli svůj první zápas před domácím publikem a dlužno říct že se jim moc nevyvedl. Po poločase domácí vedli už 2-0, nejprve se hlavou trefil M.Lávička a z trestného kopu pak zvýšil na rozdíl dvou gólů P.Macoun. Během prvního poločasu a na začátku druhého poločasu kontrovali domácí vývoj zápasu a hlídali si nakopávané balóny na rychlonohého Nováka v útoku hostí. V 62 minutě však jeden z nejzkušenějších hráčů domácích J.Mazúch, udělal chybu a umožnil Novákovi vstřelit kontaktní gól. Hostům narostli křídla a domácí začali být v křeči. Když pak za dalších 11.minut inkasovali další zbytečný gól, tentokrát po chybě gólmana Malého, začalo to s nimi vypadat zle. Dílo zkázy dovršil svým gólem Pavlíček, kterého trefil odkop domácího gólmana a míč se zatřepal potřetí v horažďovické síti. Domácí nakonec v závěrečném křečovitém náporu dokázali alespoň vyrovnat na konečných 3-3, s čímž rozhodně nemohou být spokojeni.

Branky : 32. a 82. Lávička,43.Macoun -  62.Novák,73.Novák,76.Pavlíček
Rozhodčí : Lazanek Lukáš
ŽK : 2:1

Nalž. Hory  - Kašperské Hory 4:0 (2:0)

Domácí podali proti poslednímu celku tabulky nezaváhali. Po výkonu který nedal hostům šanci na lepší výsledek získali i očekávané body.