OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

VEŘECHOV VYHRÁL ALE…

Ve Strážově proti sobě nastoupili oba nováčkové přeboru které uzavírají tabulku. Tento souboj brankou v nastaveném čase dotáhli do vítězného konce hosté z Veřechova. Utkání ale bude mít zřejmě dohru u zeleného stolu, neboť v týmu hostů  se projevily určité nejasnosti při ověřování totožnosti  jednoho  z jejich hráčů.

Překvapení se zrodilo v Lubech kde domácí rezerva pokořila nevýdajným úvodem kdy během dvou minut rozhodla o svém vítězství nad lídrem tabulky z Bezděkova.

Měčín  - Janovice 2:1 (1:0)

V prvním poločase si domácí dokázali vytvořit převahu. Již v 5.minutě našla ideální přihrávka z kopačky Korčíka Zdeňka Krotkého a ten hlavou  otevřel skóre. Zvýšil měl možnost Kroupa, ale jeho vyloženou šanci na poslední chvíli obránce hostů který míč z odvrátil prázdné branky. Ve 20.minutě nastřelil Němec z trestného kopu břevno a dorážku Plasse  stačila obrana soupeře odvrátit na rohový kop. V Úvodu druhého poločasu hosté převzali iniciativu, ale jedinou jejich šanci stačil brankář Šimek zlikvidovat. Domácím se podařilo hru vyrovnat a v 65.minutě  se po vydařené střele Plasse z přímého kopu radovali z druhé branky. Hosté snížili v nastaveném čase střelou  z dálky z kopačky Kopeckého.

Branky: 5.Krotký Zdeněk 65.Plass Petr, - 93. Kopecký Antonín; Rozhodčí : Cupl Zbyněk,  ŽK: 5:2

Diváků :70

Nezamyslice  - Sušice B 1:1 (1:1)

V úvodních deseti minutách kdy viděli diváci dvě branky málokdo z nich asi čekal, že v dalším průběhu už míč v síti  ani jednoho ze soupeřů neuvidí. Ve 2.minutě  vystřelil domácí Smetana z dálky, míč neudržel brankář hostů Kodýdek v rukou a ten mu vypadl za brankovou čáru 1:0. V 9.minutě Václav Staněk vyslal na branku domácích z 25 metrů vydařenou střelu který skončila v šibenici  domácí svatyně a bylo vyrovnáno. V další části měli domácí nejméně tři další možnosti ke skórování, ale dvakrát Burda a jednou František Ritter  se nedokázali v zakončení prosadit.

Branky: 2.Smetana Radek – 9.Staněk Václav;

Rozhodčí: Lang; ŽK: 3:2

Diváků :30

Svéradice  - Velké Hydčice 0:2 (0:1)

V utkání průměrné úrovně se hosté dostali do vedení po necelých dvaceti minutách hezkou střelou Kropáčka. Ve druhém poločase diváci sledovali jen marnou snahu domácích o vstřelení alespoň vyrovnávací branky. To se však Svéradicím nepodařilo a v závěru utkání pečetili hosté své vítězství brankou Tyrpekla

Branky: Kropáček Ladislav, Tyrpekl Vladimír;

Rozhodčí: Mazán Jan; ŽK: 3:2

Diváků :50

Dešenice  - Vrhaveč 3:1 (1:0)

Dušan Kubečka

Hráči obou mužstev na začátku zápasu uctili minutou ticha náhlý odchod Jana Záně dlouholetého člena místního fotbalového oddílu.Po té se už hosté natlačili na polovinu domácích.Na jejich branku se valil útok za útokem a obrana měla stále plno práce.Výsledkem však byla jen tyč nastřelená Davidem Hrachem.Domácí podnikali ojedinělé protiútoky.Po jednom z nich kopali rohový kop a rozhodčí Brůha nařídil PK za držení za dres.K míči se postavil J.Poupa,ale hostující brankař jeho střelu vystihl.Rozhodčí však nechal PK opakovat pro předčasné vběhnutí hostů do pokutového území.Při reparátu se už J.Poupa nemýlil.Po změně stran se opakovala situace z prvního poločasu a taktéž po rohovém kopu vyrovnal hlavou Minařík.Hra se začala přelévat z jedné strany na druhou,ale bez využití šancí.Hosté dohrávali bez vyloučeného Fraňka, který za faul uviděl červenou kartu.Když už se zdálo,že zápas skončí remízou domácí Zářecký napřáhl od půlky a ve snaze centrovat uklidil míč do šibenice hostů. Ti se snažili vyrovnat,vrhli se do útoku a domácí hrozili rychlými protiútoky. Při jednom z nic byl faulován J.Poupa před pokutovým územím a z následného přímého kopu domácí Soušek za přispění obránce zvýšil na konečných 3:1.

Branky : 40.Poupa PK , 85.Zářecký,  87.Soušek – 56.Minařík
Rozhodčí : Brůha,Kurc,Bala
Diváků : 70, ŽK 3:5, ČK 0:1 (Franěk)

Strážov B -  Veřechov   1 : 2 (1 : 0)

Po rozpačitém začátku získali domácí v prvním poločase převahu, vytvářeli si i šance ke skórování, ale ujala se pouze jediná  ze 24.minuty  kterou úspěšně zakončil vedoucí brankou Roman Smolík.´Vstup do druhé půle vyšel hostům kteří ve 47.minutě vyrovnali  a mohli v další části rozhodnout o svém vítězství, ale brankář Vacek byl proti a jejich příležitosti jim vychytal. V 83.minutě mohl domácí kanonýr Václav Janda strhnout vedení pro strážovskou rezervu, ale  svojí šanci neproměnil. V nastaveném čase se prosadil naopak střelec hostů Pavel Raška a vstřelil vítězný gól. Utkání přesto bude mít zřejmě dohru u zeleného stolu, neboť v týmu hostů  se projevily určité nejasnosti při ověřování totožnosti  jednoho  z jejich hráčů.

Branky : 24. Roman Smolík – 47. Vít Želísko, 91. Pavel Raška.

Rozhodčí : Dušek Václav, Diváků : 70, ŽK 2:5.

Mochtín B – Pačejov 0 : 3 (0 : 2)

Hostům vyšel úvod zápasu . Již v šesté minutě dal Mrázek hlavou po rohu gól a ve 26.minutě přidal Ondřej Barborka po chybě domácí obrany  další 0:2. Mochtín se snažil vyrovnat, ale vůbec se mu nedařilo. Pačejov hrál v pohodě, výhru pojistil v 89.minutě Petr Lávička,když se levou nohou trefil ze 20 metrů přesně k tyči. Stejný hráč neproměnil v 70.minutě výhodu pokutového kopu.

Branky : Mrázek, Barborka, Pávička Petr

Diváků : 60, ŽK 1:2

Rozhodčí : Vizingr-Sládek, Beneš

Luby B – Bezděkov   2 : 0 (0 : 0)

Kdo v Lubech přišel nestihl zahájení utkání se již branek nedočkal, neboť obě v síti hostů bylo k vidění v prvních dvou minutách.

Branky : 1. Sydorenko, 2. Šnour .

Rozhodčí : Lažánek Karel , diváků : 130