1. B třída - skupina B 18 .kolo : 22.-23.4.

1. B  TŘÍDA  - „ B “ JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

KRUPOBITÍ PŘEDČASNĚ UKONČILO DERBY

Středem pozornosti fotbalových příznivců bylo pošumavské derby v Žichovicích, která nepřineslo rozuzlení kdo z jeho aktérů bude úspěšnější. Proti bylo počasí a krupobití jehož důsledkem bylo předčasné ukončení zápasu který se bude opakovat. Další důležitý zápas hrála vedoucí Železná Ruda na svém hřišti s třetím celkem tabulky z Merklína. Souboj dvou úspěšných loňských nováčků nakonec přinesl osm branek a dělbu bodů. Ze svých duelů v Plzni si přivezl cenný  bod Strážov i Dlouhá Ves,tři body za vítězství z Losiné přivezl i Mochtín a tak jediným neúspěšným  venku byl Švihov . Nečekaná pak  je plná bodová ztráta na domácím hřišti Hradešic s posledním béčkem Chlumčan.

Losiná  - Mochtín 0:4 (0:1)

Mochtín podal v Losiné velmi dobrý výkon , za který si zaslouženě přivezl všechny tři body. Skóre otevřel již v šesté minutě Jiří Dolejš z nařízené penalty  rozhodčím Kohoutem  za ruku domácího obránce. Další velkou šanci  měl Zdeněk Novák ve 40.minutě, ale jeho přesnou střelu z volného kopu  pod břevno domácí gólman  Kreuzman vyškrábl  na roh. Domácí  po výměně stran viditelně přidali, tlačili se do ofenzívy , chtěli vyrovnat. Jejich úsilí ale ztroskotávalo na dobře organizované obraně hostů, to co prošlo bezpečně likvidoval brankář Ratmajer. V 70. a 85.minutě  pak Michal Poupa dvakrát utekl svým strážcům a zvýšil vedení Mochtín na 3:0. Účet podtrhl přesnou střelou k tyči  z přímého kopu  opět Jiří Dolejš v 87.minutě skóre uzavřel na konečných 0:4 .

Diváků : 120

Branky: Dolejš 2, Poupa 2; ŽK: 2:1

Spoje Plzeň-   Strážov 1:1 (0:1)

Domácí měli více ze hry bez vyložených příležitostí. Jedinou ze které skórovali jim nabídli hosté sami, když v 6.minutě centr před  branku v tísni ve snaze odkopnout míč Janka ho nešťastně poslal do vlastní sítě.  Hosté  se dostávali do šancí daleko častěji než Spoje, ale na vyrovnání čekali až do 40.minuty, kdy míč z vyslaný na domácí branku z dálky z kopačky Štepána Presla skončil  přesně v šibenici 1:1.

Diváků : 50

Branky: vlastní(Janka) - Presl; ŽK: 4:1

Sestava Strážova : Javorský – Helm, Presl P., Paleček, Michel – Vítovec , Smolík, Janka, Matějka – Š.Presl, Mayer.

Přeštice   B  -   Švihov  4 : 0  (3 : 0)

Hosté  pokračovali  i v Přešticích v nevyrovnaných výkonech  a vrátili se s  prázdnou.

Branky : Švarc 2,Cvachoušek,Knop
Rozhodčí : Mašek
Diváků : 60
Sestava   Švihov : Valeš-Zadražil,Kudják,Žák,Jílek,Špatenka, Oulik,Bešta,Biedermann, Havlíček, Čížek. Střídali:Osvald,Pflug,Vrba

Žichovice -  Hrádek  1 : 1  (1 : 1) – nedohráno!!

Utkání bylo v 65.minutě přerušeno pro bouřku a krupobití které znemožnilo pokračovat ve hře na regulérní hrací ploše. Soupeři se dohodli na náhradním termínu sehrání nového zápasu 17.5. Termín podléhá schválení řídící komise PKFS.

Branky : 3. Šimanovský(PK)- 14.Holeček V.

Rozhodčí: Duchek

Hradešice -  Chlumčany B   1  : 2 (0 : 2)

František Melka

Domácí po celý zápas svého soupeře přehrávali, vytvářeli si již od začátku velké množství brankových příležitostí, jenže gól vstřelit nedokázali, a tak je v 15.min potrestali hosté, kdy se po zbytečném faulu trefil z přímého kopu Vlček. Domácí si nadále vytvářeli šance jak na běžícím pásu, jenže několikrát ani z malého vápna  nedokázali překonat hostujícího brankáře. Hosté se po dlouhé době dostali na polovinu domácích až ve 39.min, jenže svůj ojedinělý výlet opět zakončili brankou, kdy se krásně z voleje trefil P: Hajšman.Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Domácí si vytvořili drtivý tlak jenže branka hostů pro ně dnes byla zakletá. Prosadil se až v 89.min domácí V. Kotiš, jenže na zvrat v utkání už bylo příliš pozdě, a tak si hosté odvážejí z Hradešic překvapivé tři body.

Rozhodčí : Cink

Branky : 15.min Vlček, 39.min P. Hajšman -  V. Kotiš

Sestava domácích – V. Ryba, L. Vaněček, M. Hlaváč, T. Vlk, P. Kodýdek, J. Kopal, F. Šašek, Z. Chmelík, M. Heimlich/55.min P. Lávička/, M. Florián,L. Junek/70.min V. Kotiš/.

Trenér S.Hradešice František Melka : „Dnešní zápas se mi hodnotí velmi těžko. Během utkání jsme si vytvořili určitě deset stoprocentních brankových příležitostí, jenže to, co dokázali kluci zahodit je až neuvěřitelné.Branku jsme vstřelili až před koncem zápasu z poměrně těžké střelecké pozice, bohužel z malého vápna jsme se dnes prosadit nedokázali. Na dnešek musíme rychle zapomenout a zodpovědně se připravit na středeční dohrávku v Mochtíně.“

SK ZČE B  -   Dl.Ves 1:1 (1:1)