KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Chanovice   -  Horní Bříza  0:0

Jiří Štěrba

První půlka byla vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. Ve čtvrté minutě zahrozili hosté,  Chocholatý dostal nádherný pas a šel sám na brankáře ten jeho střelu vyrazil. Domácí se dostali do větší šance až v 21 minutě když střela Tafata jen těsně minula pravou tyčku hostí. Ve 25 minutě domácí zahrozili když po samostatné akci Černohorský trefil z 20 metrů tyčku. Druhá část  začala náporem domácích, kteří měli několik dobrých šancích ale míč do branky nedostali. V 50. minutě spálil velkou šanci hostů Fráz, který trefil střelou po zemi tyčku domácí branky. Zápas se potom odehrával za silného deště za stálé převahy domácích, kteří se přes veškerou snahu branky nedočkali.

Diváků : 120, ŽK  1:3
Sestava domácí :  Daněk, Šedivý, Hnídek, Valenta, Zdeněk, Varga, Beránek, Racek /66.min. Krch/, Tafat, Černohorský, Srb,
Rozhodčí: Liškutín

Sušice  - Nýrsko 2:1 (1:1)

Domácí začali pošumavské derby vlažně. Hosté toho využili, když se v 15.minutě dostali do vedení, kdy centr za obranu zblízka proměnil hlavou  ve  vedoucí branku Zahrádka. Naštěstí Sušice rychle zareagovala a dokázala ve 22.minutě vyrovnat  Prchlíkem.  Hosté měli další velkou příležitost strnout vedení na svojí stranu, kdy šel sám na brankáře Kodýdka Soušek, ale úspěšnější byl domácí gólman který jeho střelu vyrazil, což byl v této části zápasu dost klíčový okamžik. Ve druhém poločase měli domácí vytrvalou převahu, měla několik šancí, Kočí pálil vedle, střela Marka byla zblokována  , až  v 76.minutě po centru Hubáčka ze standardní situace ze strany  si před branku hostů  naběhl Hoda  a zadržitelně skóroval. Domácí si již do konce zápasu výsledek pohlídali a nepřipustili soupeři se dostat do žádné šance.

Diváků : 230

Branky: 76.Hoda, 22.Prchlík – 15.Zahrádka; ŽK: 3:2

Rozhodčí : Kříž Jiří

Sestavy:  Nýrsko – Nejdl,  Va,lenta, Malý, Ouda(73.Smolík), Hájek, Soušek, Štajner, Presl(75.Úlip), Tikal, Zahrádka(60.Kadlec), Rubáš.

Sušice – Kodýdek, Hoda, Marek, Prchlík(73.Strnad), Hrach, Cihlář J.(46.Frančík), Sládek((77.Bernard), Hubáček, Cihlář P, Kočí.

Manažer TJ Sušice Milan Koželuh : „ Bylo to klasické derby ,které spíše přináší boj než kvalitní, pohledný a kombinační  fotbal. Hráli jsme do plných a to je pro hráče vždy obtížnější  a diváci mnoho branek nevidí. “

Sl.Mýto  - Manětín 2:8 (1:3)

Branky: Inemann, Ungr - Dlouhý 3, Bouška, Eliáš, Kocourek, Pleier, Slunéčko; ŽK: 5:4

Blovice  - M.Touškov 0:1 (0:0)