IV. TŘÍDA  „A“  – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

LÍDR DOKÁZAL ZOPAKOVAT VÝSLEDEK Z MINULÉHO KOLA

V 16.kole IV.třídy skupiny A  se fotbalistům lídra tabulky z Kvasetice podařilo navlas stejným brankovým rozdílem dosáhnout vysokého vítězství , když po výhře v Dlažově 1:8 zopakoval i stejný výsledek na domácím hřišti . Úspěch je o to cennější, že ho dosáhli v zápase se třetím celkem tabulky!

Křenice  - Dlažov 2:2 (0:1)

Domácí museli dohánět dvoubrankový náskok hostů a to je jim podařilo v rozmezí pěti minut  druhé čtvrthodinky II.poločasu. V 64.minutě z penalty skóroval Roneš a o čtyři minuty později po rohovém kopu dopravil do dlažovské branky míč hlavičkující M.Frýba..

Diváků : 20

Branky: 63.Roneš Pavel(PK), 68:Frýba Michal – 38.Šít Martin 50.Duda Eduard,

Rozhodčí : Kava

Kvasetice  - Janovice B 8:1 (4:0)

Nečekaně vysokým brankovým rozdílem skončil duel  prvního se třetím celkem tabulky ve kterém si připsal mezi své střelecké úspěchy domácí Josef Hanzlík v podobě dalšího hattricku.

Diváků : 30

Branky: 18.,63.,80.Hanzlík Josef 3,  16.,60. Kubaň Aleš 2, 20.28. Ballý Pavel 2, 49. Bouzek Stanislav - Kocík Tomáš

Rozhodčí : Pressl

Ježovy  - Vrhaveč B 2:0 (0:0)

Čekání na branku druhého družstva tabulky na svém hřišti ukončil konečně v 76.Richard Novák nadvakrát gólem  z penalty, když první střelu brankář Dlažov vyrazil a Novák ho vrátil hlavou zpět za jeho záda. Definitivní pojistku přidal v poslední minutě po samostatné akci druhou brankou Pytelka.

Diváků : 40

Branky : 76. Novák R.(PK), 90.Pytelka Jiří

Rozhodčí: Krejčíř Karel; ŽK: 2:2

Běšiny - Měcholupy B 7:0 (2:0)

Hosté nastoupili pouze s devíti  hráči,ale první branku z kopačky L.Šťastného obdrželi v době,kdy již  jich byl na hřišti plný počet. Do poločasu se ještě trefil M.Vacovský a po  přestávce si domácí otevřeli na svém hřišti střelnici.

Branky 36. Šťastný Lukáš, 38.  a 61.Vacovský Milan , 49. a 70.Vítovec Zdeněk, 73. Bejvl Miroslav, 75. Bulka Radek
Diváků : 20

Rozhodčí: Špitalský Milan; ŽK: 1:0

Bezděkov B - Měčín B 1:1 (0:0)

Domácí měli více ze hry i více brankových příležitostí, ale přesto museli dotahovat jednobrankový náskok soupeře, když  na vedoucí střelecký úspěch Kubíka ze 70.minuty odpověděli v 82.alespoň vyrovnáním které zařídil Ondřej Teska.

Diváků : 20

Branky: Teska Ondřej - Kubík Václav;

Rozhodčí: Šafránek Jan; ŽK: 2:3

Bolešiny – Spůle   1 : 0 (0 : 0)

Hosté měli možnost získat vedení hned v úvodu, ale šanci nevyužili. V dalším průběhu první půle byli aktivnější domácí, ale rovněž oni ani jednu ze čtyř gólovém nevytěžili noc. Rozhodnutí padlo v poslední minutě kdy střet brankáře hostů s domácím Novákem posoudil rozhodčí jako zákrok penaltový a zkušený Fait pokutový kop bezpečně proměnil ve vítěznou trefu.

Branka : 890. Fait (PK)

Rozhodčí: Vondráček Václav, ŽK 2:2, Diváků : 70