Divize – skupina A 22 .kolo : 22.-23.4.

D I V I Z E  -  SKUPINA A  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Premiéra v domácím prostředí se vydařila

Poprvé se před domácími fanoušky představili v sobotu divizní fotbalisté TJ Klatovy. Soupeře ze Sezimova Ústí porazili 2:0.

Lepší premiéru na domácím hřišti si fotbalisté TJ Klatovy nemohli přát. Ačkoliv hrací plocha ještě nebyla ideální, dokázali si domácí poradit se soupeřem ze Sezimova Ústí a výhrou si zajistili tři body do tabulky. Soupeř měl tentokrát nulovou šanci a ani v proměňování penalty nebyl úspěšný.

Klatovy - SK Spartak MAS Sezimovo Ústí  2 : 0 (1 : 0)

Jako první se do střelecké příležitosti dostali domácí v šesté minutě, to když s míčem na kopačkách směřoval k bráně hostů Hanzlík. Další šance přišla o třináct minut později a také ve 24. minutě měl kapitán domácích Zedník příležitost otevřít skóre utkání. Hosté ze Sezimova Ústí se ale nedali zastrašit a ve 28. minutě prověřili dlouhou střelou z boku domácího gólmana Míčku. Ten míč odrazil rukou. V 31. minutě to už vypadalo, že se domácí dostanou do vedení. To když Kotáb měl šanci dorazit míč do svatyně hostů, ale míč šel nakonec mimo bránu. O čtyři minuty později se pokusil zdálky vystřelit Hanzlík, ale ani on nebyl úspěšný. Teprve 41. minuta přinesla zásadní zvrat v utkání. To když Kotáb v přímém volném kopu mířil přímo do brány hostů a otevřel skóre na 1:0. Sezimovu Ústí se do poločasu nepodařilo vyrovnat a za stavu 1:0 odcházela obě mužstva do kabin. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí. Svoji herní převahu na hřišti potvrdili ve 47. minutě druhou brankou, o kterou se postaral doklepnutím míče v malém vápně Hanzlík. O další změnu skóre se mohli vzápětí postarat Rešetár a Janek. Ve výhodné střelecké pozici se před bránou hostů ocitl v 71. minutě Horňák. Šanci na změnu skóre měli hosté v 76. minutě. To když po faulu Miloty na hostujícího hráče nařídil hlavní rozhodčí penaltu, kterou ale hosté neproměnili. V 83. minutě přihrál míč Rešetár  Koppovi, který se pokusil překonat hostujícího gólmana potřetí, ale to se mu nepodařilo. Až do konce utkání měli domácí ještě několik střeleckých příležitostí, ale ani jedna z nich neskončila za zády gólmana Chylíka ze Sezimova Ústí.

Poločas: 1:0. Branky: 41. Kotáb, 47. Hanzlík. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Přibyl – Kučka, Rauch. Diváků: 550.

Sestava TJ Klatovy: Míčka – Milota (76. Kopp), Viktora, Král, Horňák, Vítovec, Janek, Rešetár, Hanzlík (87. Beneš), Kotáb, Zedník.