III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

ŠTĚSTÍ STÁLO PŘI FAVORITECH

První čtyři týmy z horních pater tabulky sice své duely 18.kola  dokázaly dotáhnou do vítězného konce , ale potřebovaly k tomu i notnou dávku štěstí. To opustilo Plánici která překvapila v minulém kole remízou v Horažďovicích, ale tentokráte doma své příznivce prohrou s rezervou Švihova zklamala.

Týnec  - Myslív 2:3 (0:1)

Ve slušně hraném utkání  získali hosté až tříbrankový náskok. Domácím se podařilo korigovat výsledek  v samotném závěru kdy dvěma  slepenými góly ještě zdramatizovali závěr tohoto zápasu.

Diváků : 30

Branky: 87.Václavíček Zdeněk, 88.Kanta Tomáš –, 24.Kubala Jiří, 81.Maršík Michal , 88.Trojánek Bohuslav

Rozhodčí : Husník

H. Matky Boží  - Nalžovské Hory 7:0 (2:0)

V první jarním domácím zápasu  se domácím podařilo odplatit nepříjemnou prohru z podzimu na hřišti soupeře 5:1. Na tom, že jejich konto zůstalo čisté má lví  podíl bezchybný výkon brankáře Horejše a hattrick  Jana Štefana.

Diváků : 50

Branky: 24.,45.,80.Štefan Jan 3, 54.,85.Brabec Jiří 2, 72.Valenta Dušan, 62.Hoffmann Zdeněk;

Rozhodčí: Sládek Petr; ŽK: 1:2

Kašperské Hory  - Neznašovy 1:3 (0:1)

Domácím se zápas nevydařil . Jejich hra postrádala přesnost, kombinaci a chby kterých se dopustili dokázal soupeř využít ke skórování a zaslouženému zisku třech bodů.

Diváků : 70

Branky: 73.Žifčák Josef – 50.,76.Mundl Martin , 23 Voráček Václav;

Rozhodčí: Bauer František; ŽK: 1:1

Hradešice B  - Měcholupy 1:0 (1:0)

Hosté se překvapilo domácí druhý tým tabulky a sehrál s ním zcela vyrovnanou partii. O výsledku rozhodla vydařená střela z trestného kopu Fořta  z 32.minuty. Po přestávce dokázali hosté využít výhodu větru v zádech , vytvořili si brankové příležitosti, ale vymazat čisté konto favorita se jim nepodařilo.

Diváků : 30

Branky: 32.Fořt Ondřej;

Rozhodčí: Lecjaks Ladislav; ŽK: 2:4

Kolinec  - Horažďovice B 2:3

Kolinec v úvodu zápasu neproměnil šanci, hosté získali převahu a zaslouženě se ujali vedeni a k přestávce odcházeli s dvoubrankovým vedením. V druhé půli  se Kolinec  zlepšil, měl herně navrch, ale vyrovnat se mu už nepodařilo.

Branky : 44. Jiřinec P. , 51. Kopp J. -  27. Svoboda P., 32(PK) a 41. Mazuch J.
Rozhodčí : Bureš J.
Divaků : 80, ŽK: 1 : 1

Plánice  - Švihov B 1:3 (1:2)

Utkání dvou týmů ze spodních pater tabulky skončilo překvapivým vítězstvím hostů kterým se tak podařilo vyrovnat tříbodové manko na svého sobotního soupeře.

Diváků : 35

Branky: Kohout Zdeněk - Pavelec Václav, Vaněček František, Čížek Radek;

Rozhodčí: Veverka Jan

Hrádek B -  Velhartice 3:1 (2:0)

V souboji dvou pronásledovatelů vedoucího tandemu tabulky získali domácí dvoubrankové vedení, když vedoucí branku dal již v 6.minutě Daniel Hošek. V 19.minutě zvýšil Jiří Kutil na 2:0. Zatím co domácí své šance dokázali proměnit, hosté byli v koncovce nepřesní a nebo jim v cestě stal brankář Hanzl. Také druhý poločas měl rychlý spád, útoky se střídaly na obou stranách a po jednom z nich se podařilo hostům snížit  v 59.minutě Lubošem Pilíkem na 2:1. Vyrovnání viselo na vlásku, ale proti dramatickém průběhu závěru zápasu byl hrádecký Primas jehož střela si našla deset minut před koncem  cestu za zády velhartického gólmana Valdmana.

Diváků : 60

Branky: 19.Kutil Jiří, 80.Primas Jan,– 59.Pilík Luboš;

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav; ŽK: 3:4

Tabulka po 18  .kole

1. Horažďovice B      16   10   4   2  44 : 21    34 ( 10)

2. Hradešice B        15   10   3   2  41 : 27    33 (  6)

3. Hrádek B           16    9   3   4  30 : 23    30 (  6)

4. Myslív             16    8   5   3  33 : 23    29 (  5)

5. Velhartice         15    8   3   4  42 : 27    27 (  3)

6. Nalž. Hory         16    8   2   6  46 : 42    26 (  2)

7. Neznašovy          15    6   6   3  38 : 18    24 (  3)

8. Kolinec            16    5   6   5  44 : 31    21 ( -6)

9. Měcholupy          16    6   3   7  27 : 30    21 ( -3)

10. H. Matky Boží      16    5   4   7  36 : 36    19 ( -5)

11. Plánice            16    5   3   8  35 : 43    18 ( -6)

12. Švihov B           16    5   3   8  34 : 46    18 ( -3)

13. Týnec              15    2   1  12  27 : 62     7 ( -8)

14. Kašperské Hory     16    0   0  16  12 : 60     0 (-27)

Příští kolo

Velhartice-Plánice                     NE                               30.04           16:00

Švihov B  -Kolinec                     NE                               30.04           17:00

Horažďovice B-Hradešice B     NE                               30.04           15:00

Měcholupy-Kašperské Hory    SO                               29.04           17:00

Neznašovy-H. Matky Boží        SO                               29.04           17:00

Nalž. Hory-Myslív                     NE                               30.04           14:30