III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

HRÁDECKÁ REZERVA SI VYŠLÁPLA NA  LÍDRA TABULKY

Velice zajímavě se začíná od úvodního jarního kola vyvíjet situace ne čele tabulky  kterou ještě více zdramatizoval svým vítězstvím Hrádek B nad lídrem tabulky z Horažďovic. Jelikož ani  Velhartice doma a Myslív venku nezaváhaly výrazně se rozšířil okruh kandidátů  minimálně na pět kteří  budou usilovat v dalších dvanácti zápasech o  dvě postupová místa.

Hrádek "B"   -    Horažďovice "B"  4  :  1  (2 : 1)

Již od počátku utkání domácí rezerva ukázala, že nemá respekt z vedoucího družstva III. třídy okresního přeboru a v 8.minutě po dlouhém pasu, přehodil vyběhnuvšího brankáře hostí Václav Vojta (1 : 0). V 18.minutě  po výborně zahraném přímém kopu Gajdečky, volejem z malého vápna, zvýšil opět Václav Vojta . Do konce prvního poločasu se zdálo, že domácí nepřipustí změnu skóre, ale minutu před  přestávkou  snížil z pokutového kopu Jiří Mazuch.

Ve druhém poločasu domácí nepřipustili  žádné možné drama. Již v 57.minutě  po rohu Jiřího Kutila, vsítil nejkrásnější gól utkání volejem Daniel Hošek. V 70.minutě  po samostatné akci Václava Vojty stanovil konečné skóre na 4:501 Jiří .
Rozhodčí: Vizingr Štěpán.
Branky: 8. a 18.  Václav Vojta, 57. Hošek Daniel, 70. Moureček Jiří - 44. Mazuch Jiří
ŽK :   1 : 3
Diváků : 50

Týnec  - H. Matky Boží 2:3 (1:1)

V prvním poločase se hrál na úvod sezóny velice kvalitní , ze strany obou týmů kvalitní fotbal. Na vedoucí branku hostů kterou dal v 5.minutě Jan Štefan odpověděli  domácí o šest minut později vyrovnáním důrazným Michalem Frousem. Po přestávce úroveň hry s přibývajícím časem klesala, ale přibývalo více osobních soubojů ve kterých se přiostřovalo . O další změnu skóre se postaral  v 63.minutě  hostující  Voller. Na tuto branku stačili domácí znovu rychle odpovědět vyrovnáním, ale na skákavou , utěšenou střelu z kopačky Chmelíka ze 30 metrů  k tyči  již odpověď nenašli. V závěru zápasu museli předčasně pod sprchy domácí jinak velmi dobře hrající Hrudička za udeření  Martina Štefana a tentýž hráč z týmu hostů musel rovněž předčasně pod sprchy. Výsledku by více slušela remíza, ale k ní  ani závěrečný nápor  domácích nedovedl.

Branky: 11.Frous, 65.Fišr Michal -5.Štefan Jan, 63.Voller Jaroslav,  74. Chmelík Martin.

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav;

Diváků : 40

ŽK: 1:3; ČK: 1:1 (84. Hrudička – Štefan Martin).

Kašperské  - Hory Myslív 3:4 (3:3)

Domácí se oproti podzimu k překvapení jejich příznivců značně zlepšili . Proti jednomu z favoritů soutěže předvedli kvalitní výkon . Hostům vyšel velmi dobře úvod ve kterém získali rychle tříbranový náskok. Domácí se ani za tohoto stavu nepoložili a ještě do konce poločasu stačili vyrovnat, když ve 33.minutě dal svojí premiérovou branku za muže odchovanec Egr který se vrátil po hostování v dorostu TJ Sušice. O těsném vítězství favorita rozhodla  53.minuta kdy vstřelil  hostující Šebesta vítěznou branku .

Branky:  27. a 39.Kolář Michal ,33.  Egr – 3.Bláha Luděk, 9.Kubala Jiří,18. Marek Zdeněk, 53.Šebesta Lubor;

Rozhodčí: Šandara Petr;

Diváků :50

ŽK: 1:2

Plánice -  Měcholupy 3:1 (2:1)

Utkání mělo všechny  znaky úvodního duelu sezóny a svým průběhem nevybočilo z průměru. Více šancí si dokázali vytvořit domácí a to rozhodlo, zejména proto že je opět střelecky nezklamal jejich kanonýr Novák.

Branky: Novák David 2, Pavlíček Zdeněk - Petelík Radek;

Rozhodčí: Lažánek Karel;

Diváků :50

ŽK: 1:1

Kolinec – Neznašovy  1 : 1 (0 : 0)

Vyrovnané utkání ve kterém  se diváci dočkali branek až po přestávce. Na vedoucí úspěch domácích stačili hosté odpovědět po rozehraném kopu na jejíž konci byl autor vyrovnávající branky Langmajer. To již bylo vše co dokázaly oba týmy v tomto duelu vyprodukovat.

Branky : 55. Holeček  -  67. Langmajer
Rozhodčí : Husník
Diváků : 50, ŽK 1:1

Hradešice B  -  Nalž. Hory 4:1 (4:0)

Na  hřišti ve Velkých Hydčicích nastoupila posilněná hradešická rezerva a v prvním poločase toho využila k získání bezpečného vedení. Po přestávce kdy domácí postupně vystřídali se hra  vyrovnala a hosté toho využili ke zkorigování výsledku v 84.minutě, kdy snížili brankou  Václava Bouzka.

Branky: Fořt Ondřej 2, Šašek František, Junek Ladislav - Bouzek Václav; Rozhodčí: Holeček Miroslav;

Diváků : 40

ŽK: 3:1

Velhartice  - Švihov B 4:1 (2:1)

Favorizovaný domácí tým se v boji o postupové naděje nenechal možnost zisku bodů ujít a   vítězství m  poskočil v tabulce na třetí místo.

Branky: Vilikovský Miroslav, Pruner Milan, Pilík Luboš, Sádlík Martin - Brož Ondřej; Rozhodčí: Husník Václav ; ŽK: 1:1