Okresní přebor mužů - 16 .kolo : 8.-9.4.

PŘEBOR – MUŽI – JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

FAVORITÉ SE V ÚVODU ZAPOTILI

V Nezamyslicích kam zamířil v úvodním jarním kole Veřechov se hrálo očekávané derby. Do jarních bojů nastoupily oba týmy  s rozdílnými ambicemi .Zatím co domácí budou usilovat o postupové naděje, hosté chtějí nahradit roli nováčka  a stát se stálicí mezi účastníky nejvyšší okresní soutěže. Svým výkonem v Nezamyslicích potvrdili, že to myslí zcela vážně. Ani vedoucí Bezděkov neměl cestu za vítězstvím v Dešenicích lehkou. Hodně smůly měli na svých kopačkách fotbalisté Vrhavče kteří přispěli k vysokému vítězství Mochtína dvěma vlastními brankami . V tomto zápase nastoupil do druhé půle kanonýr Michal Poupa a zatížil během této části hry konto Vrhavče čtyřmi góly! Sušická rezerva která  byla považována  mezi kandidáty na postup si svoje ambice značně zkomplikovala ztrátou bodů ve Velkých Hydčicích.

Velké Hydčice - Sušice "B"  2 : 0 (0 : 0)

Ve vyrovnaném utkání ukázali domácí více snahy po vítězství a v 77 min. se ujali vedení krásnou střelou Vojtěcha Melíška  a v 90 min. potvrdil vítězství domácích samostatným únikem a skvělým zakončením kanonýr Luděk Vaněk .

Branky : 77 min. Melíšek Vpjtěch , 90 Vaněk Luděk
Rozhodčí :
Lažánek Lukáš
Diváků :
50 , ŽK 1:3

Mochtín B – Vrhaveč   7 : 2 (1 : 1)

Ve vyrovnaném utkání byli domácí fotbalisté lepší v koncovce a to rozhodlo o jejich vysokém vítězství. Ve 25.minutě otevřel skóre J. Pavlík, na 1:1  vyrovnal o dvě minuty později Potužník, který tečoval do mochtínské sítě střelu z volného kopu Davida Hracha. Ve druhém poločase nastoupil za domácí tým Michal Poupa a čtyřmi góly přispěl k vysoké výhře Mochtína. Vrhavči se nedařilo v obranné činnosti, důkazem toho jsou dva vlastní góly  v 63. a 90.minutě. Hráno na hřišti v Měcholupech.

Branky : 53.,65.,87.,91.Pupa Michal, 25. Pavlík, 63. a 90. vlastní – 27.Potužník, 57. Hrach V.

Rozhodčí: Dušek.

ŽK :  2:2

TJ Start Dešenice - TJ Bezděkov   1 : 2 (1 : 2)

První jarní zápas přinesl vzhledem k promáčenému hřišti poměrně slušný fotbal se šťastnějším koncem pro hosty.Ti otevřeli skóre ve 22.minutě Ponocným po nedorozumění domácí obrany. Devětadvacátá  minuta přenesla domácím vyrovnání ,když po rozehraném přímém kopu se k míči dostal Soušek a uklidil míč do branky.Hostům se podařilo do poločasu dát branku z přímého kopu po té, když se ve  41.minutě se pěkně trefil Bače. V druhé půli se střídaly útoky na obě strany, ale všechny končili na pozorných brankařích.

Branky : 29.Soušek R. – 22.Ponocný, 41. Bače
Rozhodčí : Habada,Krejčíř,Kava
Diváků : 50, ŽK 2:3

Nezamyslice – Veřechov   3 : 2 (2 : 1)

Na velmi dobrém terénu  se hrál otevřený fotbal. Domácí v něm tahali za delší konec v prvním poločase . Překvapivě od třetí minuty prohrávali po chybě obrany 0:1. Po 25.minutách hry srovnal Burda a tentýž hráč ve 40. minutě obrátit výsledek pro svůj tým. Tři minuty po  přestávce  Mašek zvýšil na 3:1. Možnost oslavit tím nejlepším způsobem svůj návrat po roční pauze zaviněné zraněním  měl blízko domácí  Kopačka, ale měl smůlu když v cestě do branky mu stála tyč a břevno veřechovské svatyně. Hosté se nevzdali, bojovali a byli  střele  Šatry z hranice pokutového území , která skončila v síti domácích velice blízko vyrovnání. Domácím se přesto podařilo těsné vítězství pohlídat.

Branky : 25. a 40.Burda , 48.Mašek - 3. a 77. Šatra Roman

Rozhodčí: Haviar Stefan

Diváků: 40, ŽK 3:2.

FK Svéradice - Sokol Pačejov 0:0 (0:0)

Domácí oslabeni o několik hráčů základní sestavy nezačali špatně a v 25. minutě zastavoval brankář Boř pronikajícího Makovce jen za cenu faulu mimo pokutové území. Následný přímý volný kop však Svoboda nasměroval jen do zdi. I hosté však hrozili a především průniky Lávičky a Mrázka volali po gólu, ale Cihla Svéradice podržel. Ve druhém poločase si více příležitostí již vytvořili domácí. Nejdříve Svoboda poslal přímý volný kop do spojnice břevna a tyče a následná dorážka Šrámka do prázdné branky již padla po odpískání, když na zemi zůstal ležet brankář Boř. V 65. minutě byl v pokutovém území stažen za dres Vrána, ale nařízenou penaltu vystihl Svobodovi brankář Boř. Deset minut před koncem pak postupoval s úhlu sám na branku znovu Svoboda, ale tentokrát lehce přestřelil. Utkání tak skončilo bez branek.

Sestava FK Svéradice: Cihla - Pánek, Kába, Švec (68.Ouda), Linhart (58.L.Pavlovský) - O.Kulhánek - Šrámek, Makovec, Vrána - Svoboda, Prokopec

Rozhodčí: Harmady Miloš,

ŽK: 3:3,

Diváci: 100

Luby B – Měčín   0 : 2 ( 0 : 2)

Domácí nastoupili do zápasu v silně kombinované sestavě. Toho dokázal rozežranější soupeř využít na dvěma rychlými brankami po standardních situacích  v úvodní části prakticky rozhodl o osudu zápasu.  Po přestávce  se  začali stále více prosazovat domácí, dokázali Měčín dostat pod tlak, ale  veškerá jejich snaha skončila bez brankového efektu. Hosté v závěru dohrávali bez vyloučeného Passe

Branky: Kodýtek Jan, Krotký Zdeněk;

Rozhodčí: Brůha Radek;

ČK: Plass Petr