1. B třída - skupina B 15. kolo : 1.-2.4.

1. B  TŘÍDA  - „ B “ JARO 2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

SVATOBOR NAPRAVOVAL SVOJI REPUTACI

Z osmi družstev které zastupují Pošumaví v 1.B třídě odehrál svůj zápas pouze hrádecký Svatobor. Tento kolektiv v něm napravoval svojí pošramocenou reputaci z minulého kola kdy prohrál v Plzni se Slovanem Spoje 4:1. Na velmi dobře připraveném hřišti se mu to podařilo vítězstvím nad Sokolem Losiná.

Sv.Hrádek Losiná 3:2 (2:1)

Utkání dvou sousedů v tabulce začal lépe pro domácí kteří se v 16.minutě  střelou z 25 metrů  Radka Holečka po přihrávce od Hanče ujali vedení. Hostům se podařilo po půlhodině hry skóre z ojedinělé akce  kuriózním gólem  vyrovnat. V době kdy letěl centrovaný míč před domácí branku se ozvala píšťalka rozhodčího, domácí hráči v domnění přerušení hry se přestali koncentrovat na míč ,  hosté ho usměrnili do prázdné domácí branky a k překvapení domácích byla tato branka uznána! Po konce první půle se opět podařilo Svatoboru strhnout vedení na svojí stranu, když úspěšným střelcem branky byl po rohovém kopu Milfort. Po přestávce se obraz hry vyrovnal a byli to opět domácí jejíž zásluhou se měnilo skóre zásluhou  úspěšné hlavičky Řehoře který zvýšil na 3:1. Slibně vyvíjející zápas  si domácí pokazili v 70.minutě kdy byl vyloučen Vomela. Hosté vycítili šanci početní převahy, vrhli všechny svoje síly do útoku . Výsledkem jejich úsilí bylo po faulu na hranici pokutového území  snížení z pokutového kopu  .  Domácí pak s vypětím všech sil  svoje těsné vedení uhájili.

Trenér Svatoboru Jindřich Zdeněk: „Stejně tak jako v Plzni i v domácím zápase byla na naší hře citelně znát neúčast distancovaného Kutila. Ke klidnějšímu průběhu určitě nepřispěla  situace při vyrovnávající brance . To by se nemělo stávat …“.

Branky: Holeček, Spöll, Řehoř - Ladislav, Šilhánek

Diváků : 120, ŽK: 2:1; ČK: 1:0

Sestava Svatoboru: Sládek – Brejcha, Pytel, Hanč, MIlfort, Šprl, Holeček R., Holeček V., Vomela, Riedl, Řehoř. Střídali: Juřina, Moravec, Adamec.