1.A třída 15. kolo : 13.-14.11.

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

NA DOMÁCÍM HŘIŠTI SE BODŮ OPĚT NEDOČKALI

Sázkaři kteří v průběhu podzimu tipovali v Tip lize výsledky Startu Luby v 1.A třídě určitě tento tomuto klubu k tomu , že by si polepšili příliš děkovat nebudou. A nebo předvídali, že opět na svém  hřišti budou domácí body rozdávat a pak udělali v tomto případě dobře, neboť i tentokráte vyšli bodově naprázdno.

Luby – Nepomuk    1 : 3  (1 : 0)

Hned úvodní  přinesly vzruch před oběma brankami. Hosté  naznačili, že rohové kopy budou jejich doménou a poprvé  musel ukazovat svoje umění  brankář Javorský. Domácí nezůstali oplatili rychlým  protiútokem, kdy  Holiš poslal míč na Krotkého, ale ten střílí vedle. Ve 14.minutě zlikvidoval včasným vyběhnutím šanci Nepomku lubský gólman. Vzápětí dali domácí vlastní chybou opět šanci soupeři, ale ten přečíslení domácí obrany nevyužil. Neúspěšný byl před brankou hostů  Tomáš Voráček, který po rohovém kopu hlavičkoval nad. Příjemný okamžik , bohužel v tomto duelu pro Luby poslední přišel ve 38.minutě , kdy Voráček míč přihrál na Holiše  , ten prodloužil  hlavou na Krotkého který se postaral o to, aby skončil v síti hostů 1:0. Co to bylo platné, když domácí jsou často nepolepšitelní v úvodu  druhého poločasu. Stejně tomu bylo i v tomto duelu . Ve 46.minutě zaváhání řešila domácí obrana jen za cenu faulu a hosté Heroutem z nařízené penalty vyrovnali.  Po této brance se domácí rychle vzchopili, a měli herně navrch. Možnost zvrátit vedení zpět měl Šůs, ale ve výhodné šanci pálil pouze do brankáře. Notnou dávku  smůlu si domácí vybrali v 62.minutě kdy míč od Voráčka skončil na tyči branky hostů. Z herní převahy Luby nic nevytěžily a a naopak dvěma rychlými brankami  přišly tak o tři body. V 72.minutě hosté po rychlém brejku po pravé straně  Slachem nedali Javorskému v brance domácích žádnou šanci 1:2 a v 78.minutě po přímém kopu mířil míč do pokutového území domácích a ten usměrnil hlavou do sítě Antalík.To již bylo na domácí moc , když  na změnu nepříznivého času  neměli dostatek času ani sil. Bez svých opor Pikharta , Josefa Javorského  a průbojného Cupla opět na svém hřišti  o body přišli.

Luby : Javorský M. – Vejskal, Voráček T., Krýsl, Turner, Krotký, Smolík V., Smolík P. Holiš(Sydorenko), Boubele, Šůs(Voráček J.)..

Rozhodčí : Šustek

Branky : Krotký – Herout (PK), Slach, Antalík

Diváků 100, ŽK 4:2

Dýšina Postřekov 4:3 (2:2)

Diváků : 80; ŽK: 1:3; ČK: 1:0

Branky: Geden, Holmik, Zeman, vlastní - Jánský 2, Buček

Klenčí Křimice 4:1 (2:0)