1.A třída 14.kolo : 5.-6.11

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – podzim  2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

VYDŘENÉ  VÍTĚZSTVÍ LUBSKÝCH FOTBALISTŮ

Luby do Křimic zajížděly letos po druhé. Na jaře  zde prohrály  o tři branky .Tentokráte se štěstí přiklonilo na jejich stranu a připravili domácím jejich první podzimní prohru na vlastním  hřišti.

Křimice – Luby    2 : 3 (0 : 2)

Utkání se začalo velkým tlakem domácích. V prvních deseti minutách nastřelili dvakrát břevno a jednou střela jen těsně minula branku hostů . V 5.minutě  to byli hosté kteří šli do  vedení, kdy si na dlouhou přihrávku Krotkého naběhl  z levé strany Javorský, brankář hostů ve snaze zmenšit střelecký úhel vyběhl a Javorský zkušeně poslal míč podél něho poslal míč do domácí branky. Ve 22.minutě po akci V.Smolíka se dostal k míči Krotký, ale pálil těsně vedle. Následně se ke slovu dostal také průbojný útočník hostů Cupl, s míčem postupoval sám na brankáře, byl zastaven obráncem hostů  za cenu faulu, když ten doslova lubského útočníka vysvlékl z dresu, ale výsledkem bylo jen udělení ŽK ! Hosté zahrávali přímý kop, který zahrával z pravé strany Radek  Pikhart, centr směřující před branku domácích našel nejmenšího hráče na hřišti Krotkého a ten hlavou zvýšil na 0:2! V závěru první  půle  se mohlo dvakrát měnit skóre. Poprvé v době kdy průnik domácího útočníka zastavil úspěšným zákrokem   brankář Michal Javorský a minutu před koncem ´hosté rozehráli přímý kop, brankář domácích míč neudržel, vypadl mu k Holišovi a ten ho nedokázal usměrnit z malého vápna  do branky křimické branky.  V 53.minutě Javorský poslal  pěkný pas na Cupla, ten obešel i brankáře , při zakončení z ostrého úhlu  chtěl usměrnit míč do prázdné branky , ale trefil jen tyč domácí svatyně. Domácí vědomi si nutnosti dvoubrankového manka se tlačili do útoku a to byla příležitost pro Luby kontrovat rychlými protiútoky. J jednoho z´nich zahrozil v 56.minutě po přihrávce od Cupla Josef Javorský a ten střílí vedle branky. V 59.minutě zahrával Krýsl přímý kop, ale s ním si golman domácích dokázal poradit. V 63.minutě závar před brankou domácích, Radek Pikhart  střílí přímo do brankáře. V 67.minutě podnikli domácí rychlý protiútok zakončil Hucl hlavou a snížil na 1:2. V 72.minutě  se blýskli hosté nejhezčí akcí zápasu. Holiš pěkně rozehrál na střídajícího Sydorenka , ten sám postupoval na brankáře, ale místo zakončení přihrál vtipně na Josefa Javorského a do opuštěné branky vracející se obránce již nedokázal míči směřující  do sítě zabránit a hosté vedli opět o dvě branky! Dvě minuty na to se rozvlnila i síť branky hostů. Domácím se podařilo po faulu nařízeném za faul brankáře Michala Javorského na pronikajícího útočníka domácích a z penalty  Rada snížil na 2:3.  V hektickém závěru hosté bránili jednobrankové vedení. Hosty podržel golman M.Javorský, který v 86.minutě vyrazil míč z hlavičky domácích směřující do rohu jeho branky. V nastaveném čase kdy HR Plzák přidal šest minut byl vyloučen za dvě žluté karty, ale Luby i v oslabení si zisk třech bodů již nenechaly vzít.

Luby : Javorský M., Vejskal, Pikhart, Voráček T., Smolík P., Krotký, Krýsl(70.Bouberle), Smolík V., Holiš(Voráček J.),.Javorský J., Cupl(68.Sydorenko)

Branky:  Hucl, Rada  - Javorský Josef 2, Krotký

Rozhodčí:Plzák, 50 diváků, ČK : Smolík V. (2x ŽK)

T.Přimda - Tlučná 2:1 (2:0)