1.A třída 13.kolo : 29.-30.10.

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – podzim  2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

DO LUB SI ZASE JEZDÍ SOUPEŘI PRO BODY

Po dvou remízách  1:1  které ze zrodily  vzájemných zápasech Luby-Chodov  v minulém ročníku  skončilo  třetí dějství v Lubech vítězstvím druhého týmu tabulky  z Chodova. Po poslední výhře Chlumčan si odvezl z Lub body opět hosté a věřme, že  se nezasáná opakovat nedávná historie, když soupeři si do Lub  jezdili pro body.

VD Luby - T.Chodov 1:3 (1:0)

V 8.minutě po nedorozumění domácí obrany ohrozili hosté poprvé vážněji Kodešovu branku, ale střela skončila nad . V 17.minutě po levé straně odvážně prošel Krotký a zpětnou přihrávkou z voleje Holiš poslal domácí do vedení. Ve 22.minutě po akci V.Smolíka hledal prudkou přihrávkou od brankové čáry Holiše  před branku  Josef Voráček, ale brankář hostů byl proti. V protiútoku měli štěstí domácí když míč místo aby se dostal  za Kodešova záda se odrazil o tyče jeho svatyně a z brankové čáry obránci dopravili míč do bezpečí. Kodeš ale měl možnost ukázat své umění ve 29.minutě kdy perfektně vyrazil míč a  zmařil šanci Chodova na vyrovnání. Brankář domácích dokázal zlikvidovat i následný rohový kop a v době kdy měli hosté více ze hry byl oporou svého mužstva. Na druhé straně zahrozil Josef Javorský, ale měl vychýlenou mušku, když jeho střela skončila nad brankou. V závěru první půle mohli hosté vyrovnat stav brankou do kabin, ale Vejskal včas zatáhl za záchrannou brzdu zlikvidoval jejich vyloženou šanci.

Co se nepodařilo hostům před přestávkou se podařilo dvě minuty po zahájení druhé půle. Faul v pokutovém území domácích potrestal rozhodčí Rys penaltou   který hosté proměnili a vyrovnali na 1:1. Hosté převzali iniciativu, získali převahu, ale byli to domácí kteří mohli opět strhnout vedení na svojí stranu  , kdy dlouhý centr Tomáše Voráčka  našel hlavu střídajícího Petra Hodla, ten míč prodloužil na Josefa Voráčka  který zakončil do odkryté prázdné branky, ale na nakonec  míči stálo v cestě tělo bránícího hráče hostů. S přibývajícím časem přibývalo i šancí hostů , když ta největší  skončila na břevně Kodešovy branky a jednu vyloženou možnost skorovat jim Kodeš zlikvidoval. Tlaku hostů  domácí vydrželi odolávat do  77. minuty kdy po závaru před brankou nedali hosté Kodešovi šanci 1:2. Vzápětí lovil smutný domácí brankář míč ze své sítě potřetí a bylo rozhodnuto. Domácí již nedokázali najit odpověď a zbytek zápasu dohrávali v útlumu .

Luby : Kodeš – Vejskal, Turner(48.Hodl P.), Pikhart, Smolík Pavel, Voráček J., Smolík V., Holiš, Krotký, Javorský J., Voráček T.

Asistent trenéra Václava Šůse  Miroslav Javorský : Hosté byli lepší, měli fyzickou i výškovou převahu a šli  více zisku třem bodů vstříc než naši hráči. Nám se opět nepodařilo zachytit nástup soupeře do druhé půle . Hostům se podařilo v závěru předposlední desetiminutovky dvěma slepenými dvěma získat vedení.  Hra se jim dařila a my  jsme již nedokázali zmobilizovat zbytek sil k tomu pokusit se o vyrovnání.“