III.třída muži - 11 .(13.hrané)kolo : 29.- 30.10.

III. TŘÍDA – MUŽI – podzim 2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

BRANKOVÁ PŘESTŘELKA VE ŠVIHOVĚ

Divokým výsledkem skončil zápas ve Švihově . V utkání ve kterém se střetl domácí nováček s exúčastníkem okresního přeboru přinesl pro domácí zklamání. Pro hosty mimo vítězství i propracování jejich dvou nejlepších střelců Štěpánka a vyhlášeného kanonýra Perta Štěcha na druhé a třetí místo v tabulce střelců. Stínem kola byla neúčast družstva z Kašperských Hor v utkání v Plánici kam se hosté nedostavili.

Měcholupy - Týnec 4 : 1 (1 : 0)
Utkání se hrálo za stélé převahy domácích, kteří  ze své převahy dokázali využít pouze čtyři branky. Hosté hrozili jen sporadicky z brejků a čestný úspěch se jim podařilo vstřelit až v samotném závěru tohoto duelu.

Rozhodčí: Petrželka František

Diváků: 50
Branky: 21. Kanta David, 50. Johánek Jiří, 64. Petelík Radek, 80. Sova Zbyněk - 87. Štauber Radek

Kolinec - Hradešice B 1 : 1 (0 : 0)

Petr Vích

V prvním poločase měl Kolinec více šancí. Ve 45. minutě byl po faulu zraněn brankář domácích a faulující hráč byl po druhé žluté vyloučen. Ve druhé půlce se domácí ujali vedení střelou Michala Škardy a vše nasvědčovalo tomu, že Kolinec vyhraje. Hosté ale z ojedinělé

šance vyrovnali a udrželi remízu až do konce zápasu.
Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 80
Branky: 47. Škarda Michal - 50. Fiala Martin

Plánice - K. Hory

Nehráno, soupeř  se k utkání nedostavil.

Rozhodčí: Husník Václav

Hrádek B - H. Matky Boží 3 : 1 (2 : 0)
Utkání probíhalo již od začátku v poklidném tempu bez vyložených šancí. Až 5 minut před koncem prvního poločasu, po dlouhém pasu Gajdečky a zpětné přihrávce Jánského na hranici pokutového území, se nechytatelnou střelou trefil Vojta Jiří - 1 : 0. Těsně před přestávkou Simota Jaroslav vybojoval míč a Hošek Daniel po samostatné akci s přehledem zvýšil brankou do kabin na 2 : 0. Domácí se ještě v úvodu druhé půle nestačili rozkoukat a hostující Valenta  na dvakrát prostřelil brankáře a snížil na 2:1. Vyrovnané utkání rozhodl svojí druhou brankou v tomto duelu  kapitán Daniel Hošek  až v 87. minutě, kdy se dokázal prosadit mezi třemi obránci a střelou k tyči uzavřel skóre utkání .

Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 40, ŽK 2:0
Branky: 41. Vojta Jiří, 44. Hošek Daniel, 87. Hošek Daniel - 46. Valenta Dušan

Horažďovice B - Neznašovy 1 : 0 (0 : 0)

V Horažďovicích se hrál naprosto vyrovnaný zápas. První poločas měli mírnou herní převahu hosté, kteří byli důraznější v osobních soubojích. Přesto to byli domácí, kteří neproměnili největší gólovou šanci, když  hlavička M. Lávičky po rohovém kopu orazítkovala pouze tyč.  Ve druhém poločase se hosté místo hry začali více věnovat diskuzi s rozhodčím, k čemuž svým nevhodným chováním rozhodně nepřispěl ani p. Langmajer a tak iniciativu převzali domácí. Měli několik slibných příležitostí, ale nedokázali se střelecky prosadit. Dokonce to byli hosté, kteří po jednom z brejků mohli jít do vedení, ale netrefili branku domácích. V závěru zápasu měli domácí další šance, ale uspěli až 4 minuty před koncem z pokutového

kopu, který byl nařízen za hru rukou hostujícího obránce.
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 40, ŽK 4:4
Branky: 86. Hlaváč Jaroslav

Švihov B - Nalž. Hory 4 : 6 (2 : 5)

Kdo si dal načas a přišel na zápas domácího béčka o chvíli později, nestačil se divit divokému začátku zápasu. Hosté se již v 1. minutě dostali do vedení, když chytrým obloučkem zavěsil Kratochvíl. Navíc ve 3. minutě doslova "sestřelil" domácí gólman nalžovského útočníka a kopala se penalta. Tu bezpečně proměnil střelou do šibenice Štěpánek. Domácí se ale nepoložili a vrhli se do útoku. Po závaru po rohu protlačil Brož v 10. minutě míč do nalžovské branky. O minutu později dokonce Jan Čížek vstřelil vyrovnávací branku po krásném vysunutí Kudjákem. Hosté odpověděli vzápětí po chybě obrany a vrátili se Štěpánkem ve 12. minutě do vedení. Hra se dále přelévala ze strany na stranu, hosté byli nebezpeční z brejků, kdy domácí obraně zle zatápěli oba rychlonozí útočníci. Ve 25. minutě dokončil Štěpánek svůj hattrick, když vstřelil pod vyběhnutým brankářem čtvrtý gól Nalžovských Hor. Hosté udeřili do poločasu ještě jednou. Po rohu ve 44. minutě zavěsil hlavou Štěch. Domácí vstoupili do   druhého poločasu s úmyslem zvrátit nepříznivý stav. To se jim začalo dařit v 50. minutě díky Cihelkovi. Hra se přesunula do středu hřiště, ze kterého obě mužstva zakládala rychlé útoky. Hosté byli navíc velmi nebezpeční ze standartních situací a díky Štěchovi v 65. minutě zvýšili své vedení na 6:3. Domácím se podařilo ještě snížit Radkem Čížkem v 70. minutě, ale to bylo z jejich strany vše. Nalžovské Hory si tedy ze Švihova zaslouženě odvezli plný počet bodů.

Švihov B: Voráček, Kudják, Matoušek (46. Cihelka), Volf, Čížek Jan, Vrba, Brož, Pavelec (46. Suchý), Osvald (65. Milata), Čížek Radek, Petrus
Rozhodčí: Hájek Zdeněk

Diváků: 50, ŽK 5:3
Branky: 10. Brož Ondřej, 11. Čížek Jan, 46. Cihelka Lukáš, 70. Čížek Radek - 1. Kratochvíl Karel, 3. Štěpánek Jindřich, 12. Štěpánek Jindřich, 25. Štěpánek Jindřich, 44. Štěch Petr, 65. Štěch Petr

Velhartice - Myslív 4 : 1 (3 : 1)

Klára Hrdličková

Ve Velharticích jsme v chladném mlhavém nedělním odpoledni viděli souboj dvou mužstev, které prozatím obsazují takřka stejné umístění v tabulce v podzimní části. Velhartičtí vstoupili do hry s velkým nasazením a jejich úsilí bylo korunováno již ve 4. minutě, když po rohovém kopu Petra Kučery míč zamířil přímo do chumlu před brankou Myslíva. Milan Brůha svým premiérovým gólem zakončuje přímo do branky. Velhartičtí byli při chuti a zaskočenému Myslívu udeří další ránu v 8. minutě, když s míčem přes celé hřiště po levé straně utíká L.Pilík a nic mu nebrání v úspěšném zakončení. Myslív nečekal tak rychlý náskok a tlak Velhartic, ale dokázal s Velharticemi držet tempo a hrozit z několika akcí. Ve 13. minutě po faulu střílí hráči Myslíva přímý kop, který míří přímo do branky na gólmana Waldmanna, který rukama míč může zachytit, ale těsně před ním se objeví nehlídaný Jiří Kubala a hlavou míč nadzvedne a nasměruje přímo do branky. Velhartice tento kontaktní gól nezlomí a naopak je vyburcuje k ještě většímu tlaku. Ve 21. minutě se ve středu hřiště rozehrála krásná akce, když Petr Kučera posílá míč na pravé křídlo na Pavla Poledníka, který s míčem zabíhá až do pokutového území,ale místo střely volí krásnou přihrávku na volného M. Prunera, který opět zvyšuje na rozdíl dvou branek. V další minutě opět Velhartice ve velké šanci po centru J. Bejvla, ale střela velhartických hráčů tentokrát mířil vedle branky.

Druhý poločas pokračoval stejným nasazením obou mužstev, již ve 48. minutě zahrozil z přímého kopu M. Pruner, ale jeho dělovka mířila nad břevno branky Myslíva. V 57. minutě kopou Velhartice opět rohový kop a Petr Kučera krásně nachází před brankou hlavu Pavla Poledníka, který zvyšuje na 4:1. V 61.minutě promarnil velikou šanci Myslív, když po průniku celým hřištěm nakonec střela tečovaná gólmanem domácích míjí branku. V závěru utkání byl ještě v pokutovém území faulován Pavel Poledník a hosté hráli v pokutovém území rukou, ale rozhodčí Bala akce bohužel posoudil jinak. Vzhledem k těmto skutečnostem se skóre na hřišti již neměnilo a Velhartičtí získali cenné tři body.

Velhartice:Waldmann Luděk, Vilikovský Miroslav, Ruda Pavel, Brůha Milan, Kopačka Pavel, Hrdlička Petr, Bejvl Josef ( Sádlík Martin ), Petr Kučera, Pruner Milan, Poledník Pavel, Pilík Luboš

Rozhodčí: Bala Petr

Diváků: 80, ŽK
Branky: 4. Brůha Milan, 8. Pilík Luboš, 21. Pruner Milan, 57. Poledník Pavel - 13. Kubala Jiří