Okresní přebor mužů - 11 .(13.hrané)kolo : 29.- 30.10.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – podzim 2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

NA ČELE PŘEZIMUJE BEZDĚKOV

Poslední podzimní kolo uzavřelo první část okresního přeboru mužů. Lídr tabulky TJ Bezděkov potvrdil přesvědčivým vítězstvím ve Velkých Hydčicích že mu přezimování na čele nejvyšší okresní soutěže sluší. Největším konkurentem o postup tak zůstává druhý  v pořadí Sokol Nezamyslice. Myšlenek na návrat do 1.B třídy se ještě ale nevzdává TJ Sušice B  a překvapení podzimu Sokol Pačejov. Problémy s hráčským kádrem se poznamenaly na dalším z aspirantů na nejvyšší umístění FK Svéradice . Hodně dlužna  očekávání zůstala rovněž Dukla Janovice. Boje o sestup se vedle nováčků přeboru dotýkají po podzimu také Sokola Měčín,který nedokázal zastavit propad po sestupu z 1.B třídy ani v okresním přeboru.

Pačejov - Vrhaveč 2 : 1 (1 : 0)
Jan Cihlář

K poslednímu utkání podzimu přijela do Pačejova Vrhaveč a začala pěkně zostra. Během prvních 10-ti minut měla 2 gólové šance. Pačejov poprvé zahrozil až v 11. minutě a hned z toho byl vedoucí gól, který vstřelil domácí kapitán Panuška. Pak se hra vyrovnala a až na brejk Fiřta v závěru poločasu k ničemu vážnému nedošlo. Ve druhém poločase se hrál tvrdý fotbal s mnoha střety na obou stranách. V 77. minutě vypálil David a míč šťastně pro hosty skončil v bráně.  Poté vynikl brankář hostí po přímém kopu Fiřta. V závěru došlo ke dvojímu vyloučení na straně Vrhavče a k odpískání pokutového kopu, který s přehledem proměnil Šimánek

Diváků: 30, ŽK 0:1, ČK 1:0.
Branky: 19. Melka Radek - 3. Bohatý Martin, 16. Hořejší Luděk, 25. Bohatý Martin, 44. Bohatý Martin, 67. Svoboda Zbyněk, 75. Bače Petr

Svéradice - Měčín 3 : 0 (2 : 0)

Úvod utkání byl velmi zajímavý, když na obou stranách byly k vidění dvě velmi dobré neproměněné šance. Pak však hra začala postupně upadat do průměru a když už to vypadalo, že se v úvodním dějství soupeři rozejdou smírně, proměnil Markův centr ve vedoucí dól utkání krásnou hlavičkou Zdeněk Prokopec. A to ještě nebylo vše. Na začátku nastavení prvního poločasu srazil v pokutovém území měčínský obránce k zemi Větrovce a zkušený arbitr Veverka ukázal na značku pokutového kopu, k němuž se postavil brankář domácích Michal Soukup a bezpěčným proměněním zařídil Svéradicím poklidný dvobrankový poločasový náskok. Druhý poločas nabídl především dlouhou dobu domácího snažení o zvýšení skóre, které však přišlo až necelou čtvrthodinu před koncem, když po přispění hostující obrany přidal třetí branku Makovec.

Sestava FK Svéradice: M.Soukup - Linhart, Kába, Šrámek, D.Pavlovský - O.Kulhánek (77.Dušek ml.), Makovec, Marek, Petřík - J.Větrovec, Prokopec

Rozhodčí : Veverka Jan
Branky: 44. Prokopec Zdeněk, 45. Soukup Michal, 76. Makovec Stanislav
ČK: 0:1- (80.min.Němec Dušan)

Nezamyslice - Dešenice 3 : 0 (0 : 0)

Domácí i v kombinované sestavě šli nezadržitelně za vítězstvím které jim jistilo zisk druhého místa a to se jim také podařilo.

Trenér Milan Janda : „ S výsledkem posledního zápasu i celkovým umístěním svého týmu jsem spokojen. Osobně jsem si dal cíl s ním získat na podzim  29 bodů a nutno dodat, že tento plán mi vyšel do puntíku. Snad jen určité podcenění soupeře v minulém kole ve Strážově nás stálo ztrátu prvního místa. Útočit na jaře na šanci postoupit do 1.B třídy  ze druhého místa zase nevidím jako nevýhodu.“

Rozhodčí: Lažánek Karel

Diváků: 50
Branky: 77. Vinický Radek, 82. Vinický Radek, 88. Vinický Radek

Veřechov - Luby B 3 : 4 (1 : 1)
V posledním zápase podzimu sehrála oba soupeři vyrovnaný zápas ve kterém se bojovalo o každý míč  a skončil šťastným výsledkem pro hosty. Domácí tentokráte nepodržel brankář .

Rozhodčí: Harmady

Diváků: 30, ŽK  2:2
Branky: 5. Podzimek Josef, 48. Raška Pavel, 65. Raška Pavel - 24. Baštař Pavel, 61. Šnour Karel, 64. Holiš Tomáš, 74. Sydorenko Vasyl

Sušice B - Janovice 4 : 1 (1 : 0)

V průměrném zápase   byli lepší domácí  v prvním poločase a zajistili si dvoubrankové vedení. Po přestávce hosté zlepšili pohyb i hru a domácím kteří příliš brzo začali hrát  na údržbu dvoubrankové vedení zle zatápěli.  V 66.minutě hosté  exsušickým hráčem  Václavem Slivoněm  snížili na 2:1 a byli velmi blízko k vyrovnání. Největší šanci k tomu   měl  v 76.minutě Jandoš, ale v rozhodujícím okamžiku přestřelil domácí branku. Tentýž hráč Janovice oslabil, když v 82.minutě pro dvě žluté karty musel ze hřiště. Utkání kterému by svým průběhem více slušela remíza  mělo v závěru nečekaný vývoj, když během šesti minut se podařilo domácímu Šlaisovi   třikrát skórovat .

Rozhodčí: Lang J.

Diváků: 80, ŽK 1:2, ČK: 0:1 (82. Jandoš Václav 2x ŽK)

Branky: 29. Šlais Martin, 29. Staněk Václav, 86. Šlais Martin, 89. Šlais Martin - 82. Jandoš Václav

Mochtín B - Strážov B 3 : 0 (1 : 0)

Bojovnost hostů na fotbalově vyspělejší domácí  nestačila.
Rozhodčí: Dušek Václav

Diváků: 60, hráno bez karet
Branky: 9. Javorský Luboš, 49. Pikhart Hanuš, 62. Pikhart Hanuš