Okresní přebor mužů - 12 .kolo : 22.-23.10.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – podzim 2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

PRVNÍ PROHRÁL S POSLEDNÍM

V předposledním podzimním kole došlo k největšímu překvapení ve Strážově kde svedl los tohoto kola proti sobě dosud vedoucí Nezamyslice s posledním týmem tabulky , nováčkovi přeboru domácímu béčku Strážova. Druhé překvapení se zrodilo ve Vrhavči, kde další nováček z Veřechova získal své první vítězství v tomto ročníku na hřišti soupeře. Zajímavé derby se hrálo v Lubech  kde v duelu dvou B týmů tentokráte dominovali domácí a svého soupeře z Mochtína přehráli hlavně lepší koncovkou.

Dešenice - Svéradice 2 : 2 (1 : 1)

Utkání v Dešenicích začalo rychlou přestřelkou . V 11.minutě poslal hosty do vedení Prokopec, ale proti byl domácí kanonýr Michal Poupa který minutu později vyrovnal. V dalším průběhu  se předháněla obě mužstva z neproměňování  šancí. V závěru první půle měli blízko k získání vedení Hosté, ale na straně domácího gólmana stálo štěstí kdy se míč odrazil od břevna zpět do hry. V 56.minutě opět hosté získali vedení  Vápeníkovou úspěšnou trefou. V 70.minutě po trestném kopu se před brankou hostů nejlépe orientoval Pytel a rozhodl o tom, že se body z tohoto zajímavého duelu dělily.

Rozhodčí: Petrželka František , Lažánek L., Sedlmaier Miroslav

Diváků: 80, bez karet.
Branky: 12. Poupa Michal, 70. Pytel Václav - 11. Prokopec Zdeněk, 56. Vápeník Petr

Měčín - Velké Hydčice 3 : 3 (1 : 3)

Hosté namlsáni  posledními úspěšnými výsledky dokázali domácí hodně potrápit. Během prvních třinácti minut získali slibný tříbrankový náskok . Po obdržení třetí branky  to byli domácí kteří převzali  taktovku hry a bylo jen otázkou času kdy z trvalé převahy vytěží  vyrovnání skóre. To se jim  podařilo až v samotném závěru. Hosté se nakonec museli obávat o to, aby uhájili alespoň remízu.

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 90, ŽK 2:1
Branky: 22. Němec Dušan, 81. Kodýtek Jan, 83. Kodýtek Jan - 2. Tyrpekl Vladimír, 11. Kropáček Ladislav, 13. Vaněk Luděk

Janovice - Pačejov 2 : 1 (2 : 1)

Petr Ábel

Úvod utkání vyšel lépe hostům , kdy v 5.minutě využil zaváhání domácí obrany Tomáš Hlůžek a prostřelil domácí obranu.V další části hry domácí tlačili hosty a začali si vytvářet i brankové příležitosti. Ve 21.minutě z pravé strany dobře nacentroval domácí Hála a Jandoš prostřelil hostujícího brankáře. V této fázi hry domácí přehrávali hosty , ale šance Keřlíka a Jandoše zůstali nevyužity. Ve 35.minutě se dobře na pravé straně uvolnil Mikulec ,dobře nacentroval před bránu, kde domácí Keřlík protlačil míč do sítě hostů.Ve druhém poločase začali lépe hosté a dostali domácí pod mírný tlak ale jejich šance zůstali bez využití. Domácí hrozili pouze z rychlých protiútoků ale hostující obrana byla pozorná. Závěrečný tlak hostů

domácí přečkali a tak se po dlouhé době opět radovali z vítězství.
Rozhodčí: Harmady Miloš

Diváků: 30, ŽK 2:3
Branky: 21. Jandoš Václav, 36. Keřlík Václav - 5. Hlůžek Václav

Vrhaveč - Veřechov 1 : 2 (1 : 1)

Domácím tento duel s nováčkem přeboru vůbec nevyšel . Na vedoucí branku hostů stačili odpovědět vyrovnáním vydařenou střelou z trestného kopu  Jiřím Pacnerem. Na úspěšnou hlavičku Pavla Rašky v úvodu druhé půle již ale odpovědět nedokázali.
Rozhodčí: Lang Jiří

Diváků: 40, ŽK  0:2
Branky: 31. Pacner Jiří - 21. Král Luboš, 52. Raška Pavel

Luby B - Mochtín B 4 : 1 (1 : 0)
Aktivnější domácí měli více míč na svých kopačkách, ale ze své převahy dokázali vytěžit pouze jedinou branku. Ve třetí minutě  využili chyby brankáře Simbartla který neudržel míč a důrazný Petr Hodl je poslal poprvé za jeho záda. Další šance již zůstaly nevyužity. Tu největší měl  Karel Šnour, který vyhrál hlavičkový souboj , ale míč z jeho hlavy skončil na břevně. Tentýž hráč byl střelecky úspěšný v 54.minutě kdy zvýšil  na 2:0 z pokutového kopu .Tři minuty se zapojil do útočné akce obránce Pavlík a jeho střela z hranice pokutového území znamenala snížení stavu na 2:1. Domácím se v další části vydařilo střídání, když v 75.minutě nový hráč na hřišti Tomáš Ryba vstřelil svůj premiérovou branku  za tým mužů a v 78.minutě  se úspěšnou hlavičkou zapsal do listiny střelců také Petlan.

Rozhodčí: Dušek Václav

Diváků: 90, ŽK 2:4
Branky: 3. Hodl Petr, 54. Šnour Karel, 75. Ryba Tomáš, 78. Petlan František - 57. Pavlík Jaroslav

Strážov B - Nezamyslice 2 : 0 (1 : 0)

Vstupy do obou poločasů se vydařili hostům , ale posílená domácí rezerva vždy dokázala odolat. Jedinou vyloženou šanci hostům zlikvidoval brankář Josef Nový. Ve 24.minutě přišla první světlá chvíle domácích fotbalistů kdy centrovaný míč z kopačky Smolíka poslal hlavou do sítě hostů dorostenec Marek Šlégl 1:0. Výsledek utkání byl otevřen až do 83.minuty kdy Souškova střela znamenala zvýšení na 2:0 a  ta rozhodla o tom, že překvapivě body zůstaly na hřišti posledního celku tabulky.

Diváků: 40, ŽK 2:3
Branky: 24. Šlegl Marek, 83. Soušek Stanislav

Bezděkov - Sušice B 2 : 1 (2 : 0)

Domácí měli v případě klopýtnutí Nezamyslic v tomto kole a  své výhry možnost se vrátit do čela tabulky. Cestu za splněním tohoto cíle určila již 13.minuta kdy Bače proměnil pokutový kop , který byl nařízen za faul na pronikajícího J. Tučka. Po třiceti minutách hry zvýšil opakovanou dorážkou Miroslav Netal .Úsilí hostů o snížení korunoval v 80.minutě  Ladislav Blažek který míč rozehraný z přímého kopu Staňkem hlavou poslal do domácí svatyně. Střelec jediné branky hostů  v samotném závěru musel předčasně do kabin  po té, kdy za druhou žlutou kartu viděl kartu červené barvy.

Rozhodčí: Hájek Zdeněk

Diváků: 50, ŽK 2:6, ČK: 0 :1( Blažek Ladislav)

Branky: 13. Bače Petr, 30. Netal Miroslav - 80. Blažek Ladislav