III. TŘÍDA – MUŽI – podzim 2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

DERBY V HORÁCH PRO VELHARTICE

Vzájemné utkání fotbalistů z Hor Matky Boží s Velharticemi mají pro oba kluby vždy příchuť derby. Ne jinak tomu bylo i tentokrát, kdy se vyrovnaném zápase se s vítězství radovali hosté. Od deseti k pěti to jde v průběhu podzimu s hráči Sokola Týnec.Po té kdy v minulém kole nedohráli svůj duel v Neznašovech tentokráte v Kolinci utrpěli nepříjemný debakl a inkasovali opět devět branek.  V neděli v Nalžovských Horách hrál lídr tabulky a unikl hrobařovy z lopaty neregulérní brankou v nastaveném čase.

Kolinec - Týnec 9 : 1 (5 : 0)

Hosté nastoupili pouze s deseti hráči  . Od prvních minut bylo utkání jednoznačně v režii domácích, za které vsítil gól i brankář Ivan Suk. Hosté v samotném závěru dali čestný gól po

nekoncentrovanosti domácí obrany.
Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 60, ŽK  0:2
Branky: 7. Holeček Michal, 9. Dolejší Roman, 23. Škarda Michal, 23. Jiřinec Pavel, 27. Dolejší Roman, 35. Flosman Jan, 69. Holeček Michal, 73. Suk Ivan, 76. Holeček Michal - 87. Votruba Kamil

K. Hory - Hrádek B 1 : 4 (1 : 1)

Domácí stačili v první části zápasu se svým soupeřem držet krok a od 9.minuty dokonce vedli gólem  Jírovce 1:0. Hosté v poslední minutě první půle  vyrovnali . Po přestávce se jakoby mávnutím kouzelným proutkem domácí svoje pozice na hřišti vyklidili a hosté toho dokázali využít k získání bezpečného vítězství.
Rozhodčí: Bala Petr

Diváků: 50, ŽK
Branky: 9. Jírovec Miroslav - 44. Vojta Václav, 69. Kortus Václav, 78. Kortus Václav, 82. Gajdečka

H. Matky Boží - Velhartice 2 : 4 (2 : 1)

Radek Bernard

V sobotu se na Horách hrálo za pěkného počasí atraktivní derby mezi dvěma sousedy. Horáci začali výborně a svoji herní převahu v poli vyjádřili dvěmi brankami. Nejprve František Hosnedl po pěkném uvolnění a zaseknutí v pokutovém území hostí oklamal obránce a umístěnou střelou do růžku branky překonal hostujícího gólmana - 1 : 0. Po chvilce měl podobnou příležitost P. Halas, ale přestřelil branku. Velhartičtí hrozili především ze standardních situací, ale herní převaha byla na straně "horáků", kteří zvýšili skóre ve 26. minutě, když po rohovém kopu J. Murcko využil nerozhodnosti velhartických zadáků a svým důrazem zavěsil s přehledem k tyči soupeřovy branky - 2 : 0. Hostům se ovšem ve 41. minutě z autového vhazování podařilo vstřelit kontaktní gól, když zaváhání domácí obrany včetně brankáře potrestal Ruda - 1 : 2. Za tohoto stavu začínal i druhý poločas, v němž domácí chybami v obranné fázi dovolili Velhartickým otočit skóre a nakonec i odvést důležité 3 body. Vyrovnání zařídil po dalším autovém vhazování a skrumáží před domácí brankou Pruner  2:2. Vedení hosté mohli slavit po brance Kučery z trestného kopu po nepřesném odpískání rozhodčího za domnělou ruku stopera. Velhartický hráč umístil střelu přímo k tyči horského
brankáře, který pozdě reagoval - 2 : 3. V zoufalém náporu domácí odkryli zadní řady a vytvořili si spoustu šancí. Po jedné z nich se střela Jar.Karáska odrazila od břevna Waldmannovy branky. Deset minut před koncem přišla poslední rána pro domácí, když pravděpodobně po nafilmovaném podražení kopali hosté PK a domácí obránce po kritice sudího šel předčasně pod sprchy. Stoper hostí Vilikovský nadvakrát překonal brankáře Horejše, čímž pečetil po dlouhých letech vítězství Velhartických ve vzájemném derby.
Prohra je pro domácí hodně krutá, jelikož v poli předvedli velice dobrý výkon a pykali za několik chyb, které hosté takřka stoprocentně  využili.

Rozhodčí: Lecjaks Ladislav

Diváků: 70
Branky: 10. Hosnedl František, 26. Murcko Jarmil - 40. Ruda Pavel, 55. Pruner Milan, 70. Kučera Petr, 80. Vilikovský Miroslav
ČK: Pretl Jan - 0

Myslív - Švihov B 5 : 0 (2 : 0)

Již ve třetí minutě mohli aktivnější domácí vést, ale Jiří Kubala nedokázal svojí gólovou šanci proměnit. Napravil to ve 10.minutě kdy po centru Michala  Bláhy. Ve 30.minutě nastřelil Zdeněk Marek tyč , ale o dvě minuty později po rohovém kopu Beníšek zvýšil na 2:0.  Druhým poločase začali domácí opět náporem. Největší šanci na zvýšení měl Zdeněk Marek, ale z malého vápna nastřeli břevno. V závěru zápasu nejúspěšnější hráč domácích Zdeněk Marek  ještě dvakrát nahrál svým spoluhráčům na branky. V 78.minutě kdy Sládek  upravil

skore na 4:0  a  po té jeho přihrávku proměnil v pátou´branku Jiří Kubala.
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 60,hráno bez karet.
Branky: 10. Kubala Jiří, 32. Beníšek Karel, 53. Sládek Jan, 78. Sládek Jan, 80. Kubala Jiří

Neznašovy - Měcholupy 1 : 1 (0 : 0)
Utkání bylo zahájeno z viny hostů 23 minut po úředním začátku . Na hřišti se rozehrála zcela vyrovnaná partie ve které nebylo vítěze ani poraženého. B.líže k němu měli od 64.minuty domácí kteří proměnili Václavem Voráčkem nařízený pokutový kop. Úsilí hostů o vyrovnání korunoval deset minut před koncem Zbyněk Sova.

Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 30, hráno bez karet.
Branky: 64. Voráček Václav - 80. Sova Zbyněk

Nalž. Hory - Horažďovice B 2 : 2 (0 : 1)
Utkání  v Nalžovských Horách bylo soubojem prvního s třetím celkem tabulky. Přinesla vyrovnanou hru . V prvním poločase měli více brankových příležitostí domácí , ale ty největší Petr Štěch ani Štěpánek  nedokázali proměnit. Paradoxně to byli hosté kteří z ojedinělé možnosti vytěžili ve 25.minutě  Šubou vedení. Domácí po přestávce vyrovnali Podlešákem. Možnost obrátit výsledek měl Šmrha ml. ale úspěšný byl až tři minuty před koncem Kratochvíl. O dělbě bodů se rozhodlo až ve čtvrté minutě nastaveného času  Lávička který pomohl míč usměrnit do sítě rukou, což rozhodčí přehlédl a pocit křivdy  z neregulérní branky zůstal tentokráte na straně domácích.

Rozhodčí: Šindelář Petr

Diváků: 90, ŽK  2:4, ČK  1:1 (Vobrouček Jiří - Slepička Vladimír )

Branky: 55. Podlešák Antonín, 87. Kratochvíl - 25. Šuba Antonín, 94. Lávička Miroslav