1.A třída 12 . kolo : 22.-23.10.

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – podzim  2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

LUBY NA LÍDRA TABULKY NESTAČILY

Těžký úkol ve 12.kola stál před Startem Luby který mířil k duelu do Tachova kde musel čelit kvalitám lídra tabulky. Domácí  v sestavě s  řadou talentovaným mladých hráčů

Dokázali využít slabších chvilek hostů kterých se nevyvarovali v prvním poločase a podle očekávání body zůstaly na jejich hřišti. Přesto se stalo co málo kdo očekával, že se  za stavu 2:1 museli obávat o výsledek  a vše ukončila až třetí branka v Javorského síti.

Tachov  - VD Luby 3:1 (2:0)

Začátek utkání  poznamenal  hosty kteří nastoupili opět bez své opory v útoku Míry Šůse nervozitou pramenící z respektu před domácími kteří vedou tabulku. Ti se nečekaně rychle ujali vedení ,když v sedmé minutě využili chyby v rozehrání Lub a střelou z velkého vápna překonali brankáře Michala Javorského. V 15.minutě se hostům podařilo přečíslení , kdy šli tři sami na brankáře, ale Boubele nic nevymyslel. Ve 21.minutě se hosté dostali do šance Cuplem, který naopak příliš vymýšlel a zbytečnou přihrávku získal soupeř.  Ve 35.minutě zahrávali domácí  trestný kop. Ten bravurně Javorský likviduje, míč ale končí na tyči. Zkoprnělá obrana hostů nechala brankáře v situaci ve které musí čelit sám bezmocně zakončení soupeře který pohodlně doráží míč do jeho sítě 2:0. Poločasový  velký třesk v kabině Lub přinesl zlepšení  hry po přestávce. V 62.minutě převzala velkém vápně Josef Javovský, naznačil přihrávku, tím  přelstil brankáře a snížil  2:1. Za tohoto stavu  se podařilo hostům zatlačit svého soupeře, ale jejich snahu o vyrovnání ukončila 77.minuta  kdy do otevřené obrany inkasovali třetí branku. V 86.minutě se vyznamenal brankář Javorský, který svým zákrokem roztleskal i domácí diváky. Snaha o korigování výsledku nepřinesla pro Luby ani střela Vladimíra Smolíka, která skončila jen těsně vedle.

Rozhodčí : Šustek

Sestava : Javorský M.-  Turner, Vejskal, Pikhart, Smolík P., Holiš(60.Voráček J.), Smolík V., Krotký, JavorskýJ.,  Boubele(28.Voráček T.), Cupl (80.Sydorenko)