III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

TÝNECKÝ TÝM SE DO POLOČASU ROZPADL

Očekávané derby v Neznašovech mezi domácími a jejich soupeřem z Týnce neměl dlouhého trvání . Hosté se do konce poločasu rozpadli a po té kdy již na jejich kontě bylo ostudných devět branek pro malý počet hráčů  přinutili rozhodčího , aby utkání pro malý počet jejich hráčů na hřišti ukončil.  Další zajímavý duel se hrál V Hrádku kam zavítaly druhé Hradešice B.  Domácím se podařilo překonat komplex zvaný Hradešice a konečně si připsali na své konto k předcházejícím nerozhodným  výsledkům také první vítězství.

Hrádek B - Hradešice B     2 : 1 (2 : 0)

Hosté od  začátku utkání hosté dokazovali, že nejsou na druhém místě tabulky náhodou. Ve třetí minutě ale přišlo jejich první zaváhání, kdy  brankář hostů podcenil více centr než střelu od postranní čáry Jana Gabriela, a ta zapadla přesně k tyči 1 : 0. Další chyba hostů přišla ve 12.minutě Domácí  Moureček výborně uvolnil v pokutovém území kde byl faulován a nařízenou penaltu sám  postižený Moureček s přehledem proměnil  a zvýšil vedení Svatoboru  na rozdíl dvou branek. Do konce poločasu si obě mužstva  vyprodukovala několik slibných příležitostí ke skórování, ale stav se  nezměnil.
Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou. Aktivnější hosté se ale proti dobře bránícímu mužstvu domácích dokázali prosadil jen jednou, kdy Jiří  Kopal přehodil domácího talentovaného sedmnáctiletého brankáře  Schmillera. Stínem utkání bylo zranění dobře hrajícího hrádeckého hráče  Jana Gabriela, kterého po zákroku vysokou nohou musela odvézt sanitka do nemocnice.

Diváků : 50, ŽK 5:3
Rozhodčí Dušek Václav
Branky : 3. Gabriel Jan , 12. Moureček Jiří , 60. Kopal Jiří

Neznašovy - Týnec 9 : 0

Utkání bylo ve 45.minutě předčasně ukončeno, když klesl počet hráčů hostů po minimální počet  sedmi hráčů.
Rozhodčí: Lažánek Lukáš

Diváků: 20
Branky: 1. Voráček Pavel, 11. Voráček Václav, 17. Mundl Martin, 22. Mundl Martin, 28. Langmajer Vladimír, 37. Mundl Martin, 39. Mundl Martin, 42. Voráček Václav, 43. Voráček Pavel

Měcholupy - Nalž. Hory 1 : 6 (0 : 0)
Ze souboje  dvou sousedů v tabulce  po bezbrankovém poločase vzešla nečekaně vysoká prohra domácích  kteří v poslední půlhodině hry inkasovali všech šest branek !

Rozhodčí: Habada Vladislav

Diváků: 30, ŽK  1 : 1, ČK 10 ( 66.Kroupa Luboš)
Branky:  Sova Zbyněk -  60. Racek Pavel, 65. Štěch Petr, 66. Štěpánek Jindřich, 78. vlastní, 86. Štěpánek Jindřich

Plánice - Kolinec 2 : 2 (0 : 1)
Domácí chtěli konečně v tomto zápase získat na svém hřišti tři body. Jejich úsilí od začátku zápasu jim vyneslo více šancí. Nastřelili Krátkým tyč, ale  hosté ze dvou šancí vytěžil dvě branky . Po vyloučení kolineckého stopera  a vyrovnání Novákem otevřeli  hru, zatlačili  hosty do defenzívy a v 91.minutě se jim podařilo  dát alespoň vyrovnávající gol který dal bývalý nejlepší střelec IV.třídy sk.A Zdeněk Pavlíček.

Rozhodčí: Lang Jiří

Diváků: 50, ŽK 0:3, ČK 0:1.
Branky: 70. Novák David, 91. Pavlíček Zdeněk - 44. Holeček Michal, 54. Hanus Josef

Horažďovice B - Myslív 1 : 1 (1 : 0)

Domácí do důležitého utkání nastoupili v trošku kombinované sestavě, ve které citelně chyběl zvláště zkušený Macoun a navíc se čtyřmi dorostenci, kteří měli svůj dopolední zápas v nohou. Ti se však svého úkolu zhostili dobře a zvláště pomohl obraně výborně hrající Lukáš Trubač. Celý zápas byl vyrovnanou partií a nakonec skončil spravedlivou dělbou bodů.První gól vstřelil ve 14.min. M. Lávička z trestného kopu  přízemní střelou k tyči. Domácí tak šli do kabiny s jednogólovým náskokem, který však hned v úvodních minutách druhého poločasu ztratili, když se po nedorozumění v domácí obraně prosadil hostující Zdeněk Marek. Hosté pak začali domácí přehrávat, získávali převahu zvláště ve středu hřiště. Domácí na to zareagovali střídáním a začali postupně získávat převahu zase na svoji stranu. Ke vstřelení gólu však byla za celý poločas jediná příležitost, když trestný kop střídajícího M.Formana hostující gólman s námahou vyrazil a následná dorážka Dubana už byla obránci                     zblokována.
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 30, ŽK 2:2
Branky: 14. Lávička Miroslav - 48. Marek Zdeněk

Švihov B - H. Matky Boží 4 : 1 (2 : 1)

Domácí začali s velkým nasazením a během úvodu dali dvě naprosto totožné branky, kdy nejprve Čížek a pak i Lehečka doráželi do prázdné brány. Hosté kontrovali z přímého kopu CHmelíkem ve 23. minutě. V druhém poločase domácí pokračovali v náporu a z řady šancí se

ujaly střely Vrby a Čížka. Domácí tak zaslouženě dovedli zápas do úspěšného konce.
Sestava Švihova: Tráva, Petrus Tomáš, Petrus Aleš, Pavelec, Matoušek, Vrba, Brož (80. Kadlec),Čížek Jan, Lehečka, Čížek Radek, Osvald
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír

Diváků: 30, ŽK 1:1
Branky: 8. Čížek Jan, 13. Lehečka Josef, 70. Vrba Jindra, 72. Čížek Jan - 23. Chmelík Martin

Velhartice - K. Hory 7 : 3 (5 : 1)

Klára Hrdličková

Již od prvních minut po zahájení utkání vtrhli Velhartičtí na půli soupeře a neúnavně tlačili. Před brankou hostí bylo vidět několik šancí, které neměli šťastnou koncovku. Ve  13.min. hlavičkoval k tyčce M.Vilikovský, ale jeho pokus gólman vyráží. Následný rohový kop M. Prunera šel přímo na P.Poledníka, ale jeho střela pouze minula pravou tyč branky hostů. V 17.min. utekl po levém křídle obráncům z Kašperských Hor L.Pilík a před brankářem mu již ni nebránilo v tom, konečně umístit míč do branky.Ve 23. min. obranným zákrokem získává míč pro Velhartice M.Vilikovský.P.Kučera míč zachytil a přihrává P.Poledníkovi, který ho vyváží po pravé straně a přihrává před branku L.Pilíkovi, které opět nic nebrání v přesném zakončení. Velhartice vedou 2:0. Ve 30. min. si po faulu na P.Poledníka postavil k přímému kopu míč M.Pruner. Místo přímé střely na branku zvolil centr do chumlu hráčů, kde si na míč vyskočil P.Poledník a hlavou krásně zakončil do pravého rohu branky. P.Poledník velmi trápil obranu hostů a když v 35.min. opět utekl obráncům byl zastaven v pokutovém území pouze za cenu faulu. Nařízený pokutový kop M.Vilikovský s přehledem proměňuje. Ve 39.min. v sobě hosté vykřesali jiskřičku naděje a vtrhli před branku L.Waldmanna, kde Jan Mirvald střílí nečekaný gól.Ve 42.min. gólman Kašperských Hor vykopává balón přímo na hlavu domácího P.Hrdličky, který ho odhlavičkoval k nohám M.Prunera. Ten bez větších rozmyslů skoro z půlky hřiště pálí na branku hostů a tady nečekaná střela končí za zády gólmana.Do kabin se týmy rozchází za skóre 5:1.

Do druhé půle opět nastupují týmy na plný plyn. Ani s vysokým skóre domácí nepolevili a stále tlačili. Dvojice domácích útočníků L.Pilík a p. Poledník měli několik šancí, ale proměňují až v 57. min., kdy L.Pilík přenechává míč P.Poledníkovi, který pěknou střelou zvyšuje. V 70.min. míč uprostřed hřiště získal P.Kučera a přihrává k pravé straně L.Pilíkovi, který s míčem zabíhá až před pokutové území hostů a z úhlu pálí a vymetá levý horní roh brány Kašperek. Pro L.Pilíka je to v tomto utkání krásný hattrick. Ke konci zápasu za vysokého stavu již domácí obrana hru trochu vypustila a hosté toho také využili. Nejdříve v 87.min. střílí z přímého kopu branku opět Jan Mirvald a v následné minutě se po přihrávce z pravé strany míč dostal k Tomášovi Studenému, který svojí střelou završil konečné skóre na 7:3.

Sestava domácí:Waldmann Luděk, Vilikovský Miroslav ( Brůha Milan ), Prosr Pavel, Kopačka Pavel, Hrdlička Petr, Pavel Ruda, Bejvl Josef ( Sádlík Martin ), Petr Kučera, Pruner Milan, Poledník Pavel, Pilík Luboš

Rozhodčí: Lecjaks Ladislav

Diváků: 80, ŽK 1:1.
Branky: 17. Pilík Luboš, 23. Pilík Luboš, 30. Poledník Pavel, 35. Vilikovský Miroslav, 42. Pruner Milan, 57. Poledník Pavel, 70. Pilík Luboš - 39. Mirvald Jan, 87. Mirvald Jan, 88. Studený Tomáš