Okresní přebor mužů - 9.kolo : 15.-16.10.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

NA ČELE TABULKY PŘITUHUJE

Pouze jedno kolo setrval na čele tabulky Bezděkov. Zpět na první místo se po domácím vítězném zápase vrátily Nezamyslice. Staronový lídr tabulky se potýká s problémy se sestavou, když ke třech chybějícím hráčům základní sestavy se přidal na delší čas další. Ve 23.minutě došlo k vážnému zranění nohy u další opory Ondřeje Musila který skončil ve vozidle záchranné pomoci a posléze i v nemocnici.  Na čele tabulky tak přituhuje  kde se prvních pět týmů srovnala do šestibodového odstupu a boj o to, kdo přezimuje na čele okresního přeboru je stále otevřený.

Vrhaveč - Luby B 1 : 1 (0 : 1)
Místní derby která stejně jako většina přecházejících zápasů skončila opět dělbou bodů. Zápas přinesl vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách. Tu jedinou v prvním poločase proměnil nestárnoucí kanonýr hostů Karel Šnour vtipným přehozením domácího brankáře.

Po přestávce se domácím podařilo v  62.minutě  vyrovnat. Trestný kop Davida Hracha  dokázal usměrnit mezi tyče branky hostů Franěk. Hosté přestože v 70.minutě  přišli o vyloučeného Lorence kterého po uplynutí dalších pěti minut  následoval po dvou ŽK také Baštář  již další změnu skóre i přes převahu domácích nepřipustili.

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 70
Branky: 62. Franěk František - 18. Šnour Karel
ŽK  1:5, ČK: 0 :2 - Lorenc Marek, Baštař Pavel

Pačejov - Bezděkov 3 : 1 (1 : 0)

Utkání s leadrem okresního přeboru - celkem TJ Bezděkov přilákalo do ochozů pačejovského hřiště velmi slušnou návštěvu. Hrálo se za  slunečného teplého podzimního počasí na kvalitním trávníku. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a už v 5.minutě zahrozili Mrázkem. Ve 12.minutě vyrazil hostující brankář Tuček dobře zahraný trestný kop Václava Brůhy. Napotřetí to už domácím vyšlo. V 19.minutě posadil Jiří Mrázek načechraný míč na hlavu stopera Jiřího Šimánka a ten klasickým "koníkem" otevřel skóre a zároveň oslavil své 25.narozeniny. Poté se hra trochu vyrovnala, ale hosté se do vyložených šancí nedostávali. Diváky tak vzrušila až 44.minuta, kdy Petr Pavelec přesně zamířil svůj trestný kop k tyči a nechal opět vyniknout pozorného Tučka. Po změně stran hosté začali hrát o poznání dravěji a už v 51.minutě po zaváhání domácí obrany se dostal do brejku Martin Bohatý a svůj nájezd střelou k tyči bezpečně proměnil. To domácí tým opět probudilo a v těchto chvílích se hrál v Pačejově oboustranně krásný fotbal. V 60.minutě předložil Mrázek ideální přihrávku po zemi do rohu pokutového území, kde nabíhající Ondřej Barborka placírkou doslova vymetl pavučinky v šibenici Tučkovy branky. Zhruba od 70.minuty začali hrát hosté na tři útočníky a brzy nato vytáhl domácí brankář Miloš Boř gólovou střelu Martina Bohatého na roh. Nápor hostů otupil v 82.minutě svým vyloučením po druhé žluté kartě Jan Ouda a domácí si své vedení zkušeně pohlídali. V nastaveném čase - v 92.minutě své vítězství navíc ještě pojistili brankou střídajícího Ondřeje Hromádky, který se trefil hlavou pod břevno po centru dalšího náhradníka Josefa Ticháčka. Hosté v Pačejově rozhodně nezklamali, ale vzhledem k vývoji zápasu se dá konstatovat, že výhra domácích byla zasloužená. S přehledem řídil Jiří Petržilka.

Sestava Pačejova : Boř - Klečka, Panuška, Šimánek, Korda - Brůha, Hlůžek, Pavelec, Barborka - Fiřt, Mrázek

Rozhodčí: Petržilka Jiří

Diváků: 120
Branky: 19. Šimánek Jiří, 60. Barborka Ondřej 92. Ondřej Hromádka, - 51. Bohatý Martin
ŽK  4:6, ČK: 0:1 - Ouda Jan

Velké Hydčice - Dešenice 1 : 1 (1 : 0)

Kotrba P.

Domácí byli v utkání nebezpečnější po vytvoření několika šancí v prvním poločase se ujali vedení golem Vaňka . Ve druhém poločase si opět domácí vytvořili několik vyložených šancí ale gól se jim nepodařilo dát ani z pokutového kopu. Po té hosté potrestali chybu domácího stopera a Poupou vyrovnali stav. Domácí se jěště snažili o vítězství ale gól který vstřeli domácí Tyrpekl rozhodčí na pokyn hostujícího pomezního neuznal z důvodu , že míč nebyl za brankovou čarou .Že branka měla platit uznal i hostující obránce ten však nerozhoduje ale domácí se o výhru připravili sami.
Rozhodčí: Petrželka František

Diváků: 40, ŽK  2:4
Branky: 23. Vaněk Luděk - 83. Poupa Michal

Nezamyslice - Mochtín B 3 : 0 (1 : 0)

V minulém kole  přišli  Nezamyslice o první místo v tabulce a tak jejich evidentní snahou bylo v případě zaváhání  Bezděkova se opět vrátit do čela nejvyšší okresní soutěže. Ve slušně hraném utkání se musel trenér Milan Janda obejít bez Prokopa, Pavalce a Kořána. Z důvodu vážného zranění které v tomto zápase utrpěla opora týmu Ondřej Musil který skončil ve vozidle záchranné služby a následně v nemocnici musel navíc improvizovat i v obraně. Na štěstí soupeř  nekladl velký odpor  a patřil k tomu horšímu co se na tomto hřišti v průběhu tohoto soutěžního ročníku představilo. Do vedení poslal domácí kanonýr Josef Burda úspěšnou hlavičkou. Přes výraznou převahu  které chybělo úspěšnější zakončení  pojistka vítězství přišla v 81.minutě kdy opět Burda zvýšil na 2:0 tentokráte  z pokutového kopu  a

vzápětí R.Vinický úspěšnou střelou z dálky  upravil  na konečných 3:0 .
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 50, ŽK  3:2
Branky: 26. Burda Josef, 81. Burda Josef, 83. Vinický Radek

Veřechov - Janovice 4 : 3 (0 : 1)

V poločase odcházeli do kabin spokojenější hosté kteří vedli brankou Janoše z desáté minuty. Po přestávce pokračoval vyrovnaný souboj s dramatickým průběhem a se šťastnějším koncem pro domácí. O rozhodující branku která znamenala jejich vítězství se postaral Pavel Raška, který pět minut před koncem po rohovém kopu usměrnil hlavou míč k tyči janovické svatyně.

Rozhodčí: Šmrha Miroslav

Diváků: 50, ŽK 4:3, ČK 1:0(80.min. Vít Želízko za 2 ŽK).
Branky: 58. Podzimek Josef, 61. Šatra Roman, 75. Podzimek Josef, 85. Raška Pavel - 10. Jandoš Václav, 76. Čikala Michal, 78. Mareš Karel

Sušice B - Měčín 11 : 0 (6 : 0)
Jednostranný průběh utkání vynesl domácím již druhé vysoké vítězství na domácím hřišti. Po béčku Strážova si debakl v podobě dvouciferného výsledku odváží soupeř se kterým ještě na jaře domácí hráli v 1.B třídě a společně je čekal stejný osud, sestup do OP.

Rozhodčí:  Harmady Miloš

Diváků: 40, ŽK 1:1, ČK 1:0  Ruda Štěpán
Branky: 7. Šimeček Jaroslav, 18. Blažek Ladislav, 25. Staněk Václav, 33. Kotrba, 35. Staněk Václav, 43. Ruda Štěpán, 49. Prchlík, 61. Kotrba, 66. Sachr Jaroslav, 76. Prchlík, 89. Vávra Daniel

Svéradice - Strážov B 7 : 0 (2 : 0)

Dušek Václav
Hosté přivezli do Svéradic kádr s několika dorostenci a byli to překvapivě oni, kdo se ocitl v úvodní šanci utkání. Ve 4. minutě se však již radovali domácí, když autorem branky byl dorostenec Prokopec. Svéradice však vstřelená branka uspokojila a přestože měli herní převahu, další góly dlouho nepřicházely. Dokonce ani z penalty, kterou neproměnil kapitán Kába. Hosty ještě před zahráním pokutového kopu oslabil zbytečným vyloučením za kritiku hlavního rozhodčího Toman. Do přestávky se domácím přece jen ještě skórovat podařilo, když druhou trefu přidal Makovec. Úvodních 15 minut druhého poločasu nic zajímavého nepřineslo, pak však Svéradice roztočily svůj brankostroj a během pěti minut nasázely odevzdaným hostům čtyři branky. Strážovská rezerva však zbraně úplně nesložila a snažila se alespoň o vstřelení čestného úspěchu. Nejblíže k němu měl těsně před závěrem utkání Šlegl, ale mířil těsně vedle. Minutu před koncem pak střelecký účet podtrhl Milan Klečka, když ho po dlouhém sólu vybídl před prázdnou branku Makovec. Stínem utkání je obnovené zranění kanonýra domácích Lukáše Soukupa, který po návratu na hřiště odehrál jen pět minut. Stihl však alespoň přidat svou pátou branku v sezóně.

Rozhodčí: Hájek Zdeněk

Diváků: 60,  ŽK 0:1, ČK 0 : 1 - Toman Jiří
Branky: 4. Prokopec Zdeněk, 44. Makovec Stanislav, 60. Marek Pavel, 62. Prokopec Zdeněk, 63. Větrovec Jakub, 65. Soukup Lukáš, 89. Klečka Milan