Krajský přebor mužů 11 .kolo : 15.-16.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

SUŠICE POPRVÉ VENKU PROHRÁLA

M.Touškov  - Sušice 1:0 (1:0)

Domácí začali aktivně  a v úvodních patnácti minutách  zápasu měli převahu. V 6.minutě podržel hosty brankář Míček který během jedné minuty zlikvidoval dvě nebezpečné situace před jeho brankou. V 8.minutě se zaskvěl opět Míček  kdy po chybě Hody čelil samostatnému nájezdu Voptípky a jeho šanci mu konečky prstů stačil  vyrazit na roh. Hosté se s přibývajícím časem stačili vymaňovat z tlaku domácích. Obrovskou šanci poslat domácí do kolen měli po akci Kočího který zpětnou přihrávkou našel  na penaltě Cihláře, ten pohotově vystřelil, ale pouze do brankáře . Odražený míč se dostal k nabíhajícímu Bernardovi jehož střela šla těsně nad odkrytou branku. Ve 21.minutě se dostal opět Cihlář v tváří v tvář sám před domácího golmana , ale akce skončila opět  na těle strážce svatyně domácích. Ve 38.minutě přišel rozhodující okamžik zápasu který rozhodl o třech bodech pro domácí. PO chybném  odkopu   Kodýdka  se míče zmocnil Bruha a z hranice pokutového území

nechytatelnou střelou z voleje  skóroval.

Po rušné přestávce v kabině kde  trenér Vašica dával najevo svojí nespokojenost  se hra hostů zlepšila, hráli aktivně ale přesto domácí mohli krátce po přestávce opět skorovat, ale naštěstí hlavička Votípky skončila těsně nad Míčkovou brankou. Aktivní hrou se tlačili sušičtí hráči do útoku, ale domácí chytrou hrou je na dostřel brankáře  nepřipustili a když dalekonosná střela Tomáše Marka skončila těsně vedle  jejich  branky tři body zůstali t tohoto duelu na

hřišti nováčka.

Sestava: Míček – Kodýdek(46.Prchlík), Hoda, Frančík (56.Kotrba), Marek T, Bernard, Hrach(75.Holý), Cíhlář, Sládek, Kopčí, Hubáček.

Rozhodčí: Sneider

Diváků : 110

Branky: 38.Bruha; ŽK 2:1

Manažer TJ Sušice Milan Koželuh : „ První poločas z naší strany, to byla bída. Nedokázali jsme zopakovat naší hru která nám  dosud na hřištích soupeřů přinášela úspěch, když místo kombinační hry po zemi jsme zbytečně nakopávali míče k brance domácích. I přes zlepšení po přestávce  se nepodařila změna skóre , když domácí  těsné vedení  dokázali  bojovností a větší vůlí po vítězství uhájit. Pro nás  tento výsledek znamená mimo první prohry na hřišti soupeře také poučení do dalších zápasů které ještě na podzim absolvujeme. Nyní již myslíme na nejbližší utkání které nás čeká v neděli doma s Horní Břízou.“

Nýrsko  - Domažlice 2:2 (0:1)

Jiří Vondra

První poločas začali lépe hosté. Hned v 6.minutě musel brankář domácích Daněk vyrážet nebezpečný trestný kop nad břevno své branky. Z následovného rohového kopu padla sice branky, ale pro předchozí hraní rukou branka nemohla být uznána. Poté se hra převážně odehrávala v prostředku hřiště. Ani jedno mužstvo se nedokázalo dostat do vyložené brankové šance. Bohužel domácí jako již několikráte nezvládlo závěr poločasu a nechalo si dát do šatny branku. Ve 45. minutě nadvakrát dorazil hostující Černý míč do sítě domácích a hosté šli do vedení.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou skóre srovnat. To se jim podařilo v 59.minutě, kdy se střelecky  prosadil Zahrádka a srovnal tak skóre zápasu na 1:1. Naděje Nýrských na tři body se zvýšili v 69.minutě kdy Kadlec proměnil pokutový kop a dostal domácí do vedení 2:1. Jenže radost domácích trvala jen do 79.minuty. Po faulu na hranici pokutového území Nýrska se k trestnému kopu postavil hostující Brychnáč a precizně obstřelil domácí zeď a srovnal skóre na 2:2. Domácí se snažili ještě výsledek ovlivnit ve svůj prospěch, ale bohužel veškerá snaha domácích vyšla na prázdno a tak přišla další domácí ztráta bodů.

Sestava Nýrsko: Daněk – Presl(88.Švec), Šteiner,Valenta,Ulip  - Valíček, Hebnar, Kadlec, Tykal(88.Šlehofer) – Zahrádka(78.Duda), Rubáš.

Rozhodčí: Šimek - Kavka, Lehečka

Diváků : 200

Branky: 59.Zahrádka, 69.Kadlec p.k. – 45.Černý, 79.Brychnáč; ŽK: 1:2

Chanovice Horažďovice 0:3 (0:2)

V nedělním dopoledni tolik očekávané derby na hřišti v Chanovicích  mělo až nečekaně rychlé rozuzlení. Po  více než půlhodině hry  již hosté vedli o dvě branky a bylo o osudu bodů rozhodnuto. Vše odstartoval v 15.minutě Horváth který proměnil velmi přísně nařízenou ruku která se spíše nepíská než píská a rozhodčí Šustek si zvolil tu variantu  která přinesla úspěch hostům. Horváth  ve 33.minutě byl strůjcem i druhé branky hostů kterou vsítil po situaci ostře zavánějící ofsajdem, ale AR Červený byl jiného názoru.  V 57.minutě  po  závaru před  brankou Šímy zvýšil Kočí  a pak se již zápas dohrál bez další brankové zně.

Chanovice : Šíma, Šedivý, Malým Čapek(46.Racek), Zdeněk, Varga, Frýzek, Běloušek, Tafat,(76.Krch), Srp, Belan.

Horažďovice : Kubáň – Stulík, Červený, Boček, Hodánek, Diepold, Balolušek, Šafanda, (88.Jůda), Kočí(72.Antolík), Pícka(83.Malík), Horváth.

Rozhodčí: Špoták.

Diváků : 350; ŽK: 4:3

Branky: Horváth 2, Kočí

Klatovy B -  SK ZČE 1:1 (1:1)

Po akci Zedníka  stačil brankář hostů Řezáč pouze vyrazit a Spolek vyražený míč vrátil zpět za jeho záda 1:0. Top běžela na ukazateli skore 17.minuta. Hosté kteří překvapili v poslední svém vystoupení na hřišti v Manětíně kde vyhráli    o svých kvalitách přesvědčili v závěru první půle kdy  usměrnil míč do Hermanovy branky Winkelhöfer. PO změně stran měli domácí předvedenou hrou blíže k vítězství , ale nedůraznou koncovkou  jim soupeř vděčí za to, že se body dělily.

Sestava domácích  : Herman – Poslední, Šlechta, Kraus, Javůrek, Ježek(46.Cihlář), Brejcha, Vítovec, Toman, Zedník, Spolek.

Rozhodčí: Václav Skala(Kubíček).

Diváků : 200  ; ŽK: 1:3

Branky: Špolek - Winkelhofer

Manětín  - Přeštice 0:0 (0:0)

Diváků : Diváků : 500