1.A třída 11 . kolo : 15.-16.10.

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

VD Luby Chlumčany 1:2 (1:2)

Domácí  nastoupili po vítězném zápase v minulém, kole v Nýřanech do tohoto duelu bez čtyř hráčů základní sestavy . Mimo distancovaného Bouberleho citelně chyběl brankář Michal Javorský a útočné duo Josef Javorský- Miroslav Šůs. V neurovnaném začátku první zahrozili hosté  kdy po chybné rozehrávce domácí obrany došlo k její přečíslení , ale k jejich štěstí hosté zakončili jen střelou mimo  Kodešovu branky. V 8.minutě na druhé straně zahrozili domácí kdy dlouhý centr z kopačky Krotkého  našel v pokutovém územní soupeře  Krýsla a jeho hlavička  minula  branku. Po následném  protiútoku kopali hosté rohový kop. Domácí obrana nestačila míč odvrátit do bezpečí  a Havlíček již věděl co s míčem  0:1. Šok pro domácí příznivce přišel vzápětí kdy v  11.minutě Hosté pronikli z levé strany před branku domácích a  prudký  centr stačil Matula poslat za Kodešova záda  0:2! V 19.minutě V.Smolík  hledal přihrávkou  Krotkého který ve velmi obtížné situaci v pádu stačil vystřelit a ke štěstí hostů skončil  jen těsně mimo jejich branku. Domácí se vrátili zpět do zápasu ve 23.minutě . Krýsl rozehrával trestný kop Lub před branku hostů , kde ve snaze odvrátit míč tento tečoval obránce hostů tak, že ten mimo do bezpečí ho poslal do vlastní branky.Ve 37.minutě po centru Hodla ještě Krýsl  mířil hlavou těsně vedle branky a to bylo v prvním poločase ze strany obou soupeřů vše.

Po přestávce snaha domácích i v decimované sestavě se pokusit o zvrat výsledku úspěch  nepřinesla. Na hřišti přibylo nerozvity,  která vyvrcholila v 60.minutě kdy po zákroku na Krýsla vyřešil nepřesný rozhodčí Jirsa situaci vedle udělení ČK hostujícímu Tomáškovi kompromisem a do kabin poslal i domácího Krýsla. Když ještě v 78.minutě musel pro dvě žluté karty ze hřiště další lubský hráč Turner hosté nepřipustili, aby si nechali  ujít možnost zisku třech bodů vzít.

Sestava Startu Luby : Kodeš – Vejskal, Smolík P., Pikhart, Turner,Krotký,  Smolík V., Krýsl, Holiš, Voráček T., Hodl(56.Cupl)

Rozhodčí: Jirsa