IV.třída mužů- skupina B 8 . kolo : 8.-9.10.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA B  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

PŘÍMÝ SOUBOJ O VEDENÍ SKONČIL DĚLBOU BODŮ

Očekávaný souboj o čelo tabulky se odehrál mezi dosud týmy které ještě neztratily v předcházejících devíti zápasech ani jediný bod v Zavlekově. Hostující Žihobce dvakrát vedly, ale přesto tento duel neměl nakonec vítěze, když body se po devadesáti minutách dělily rovným dílem.

Milčice - So N. Hory 6 : 1 (2 : 0)
Hosté si do Milčic zajeli  v desátém kole již pro desátou porážku. Polovinu branek domácího týmu dal Hanuš Havlík který si připsal v tomto duelu hattrick. Smůlu měl jeho spoluhráč Bláha který krátce po té, kdy v utkání zvýšil vedení na 2:0 musel pro tržnou ránu na hlavě ze hřiště pro zranění odstoupit.

Rozhodčí: Jarka Josef

Diváků: 40, ŽK 1:2.
Branky: 10. Havlík Hanuš, 28. Bláha Vladislav, 54. Chládek Josef, 65. Havlík Hanuš, 70. Marek Petr, 89. Havlík Hanuš - 90. Král Václav

Hartmanice - Velký Bor 0 : 1 (0 : 0)

Favorizované Hartmanice měly v první části zápasu tři výborné možnosti skórovat, ale v cestě jim stál výborný strážce svatyně  hostů. Naopak po chybě obrany  z ojedinělého útoku v 57.minutě inkasovali z kopačky Havlíčka a jak se ukázalo, tato trefa měla pro hosty hodnotu třech získaných bodů.

Rozhodčí: Lupíšek
Diváků: 50, ŽK 2:2
Branky: - 57. Havlíček Patrik

Chanovice B - Zichovice B 12 : 1 (7 : 0)

Potíže hostů se sestavou přetrvávali i v tomto kole. Původně do utkání nastoupili s devíti hráči. Když po přestávce je doplnil desátý spoluhráč  v 61.minutě jim byl vyloučen brankář Doubek za hraní rukou mimo vlastní pokutové území a hosté byli na hřišti opět o devíti. Debakl zmírnil čestným úspěchem Pařízek který snížil za stavu 9:0.

Rozhodčí: Staněk
Diváků: 40, ŽK 1:1, ČK: 0 : 1  - Doubek Štěpán

Branky: 2. Moravec Martin, 4. Brejcha Václav, 19. Vivatenko Jurij, 31. Moravec Martin, 36. Brejcha Václav, 43. Korbel Josef, 44. Brejcha Václav, 65. Korbel Josef, 70. Vivatenko Jurij, 80. Jakub Martin, 82. Moravec Martin, 85. Vivatenko Jurij - 71. Pařízek Petr

Malý Bor - Nezamyslice B  3 : 1 (1 : 0)

Utkání hrálo za stálé převahy domácího mužstva. Nejlepším hráčem na hřišti byl brankář hostí, který domácím útočníkům vychytal nejméně pět vyložených šancí
Branky : 3 . Vodička František, 50 . Jára Karel,65 . Soukup Václav -  77 . Kopačka Martin
Rozhodčí : Abrahám Josef
Diváků : 80, ŽK  2:2

Zavlekov – Žihobce  2 : 2 (1 : 1)

Zápas dvou prvních mužstev přinesl očekávané nasazení, bojovnost a množství šancí. Pro hosty je remíza zklamáním. Soupeře se však nevyplácí přehlížet ani doufat, že se porazí sám. Po několika šancích domácích šli hosté zčistajasna do vedení, domácí srovnali před přestávkou. Ve druhém poločase opět hosté strhli vedení na svoji stranu, ale po faulu brankáře domácí srovnali z penalty. Většina žlutých karet připadá na vrub nedisciplinovanosti hráčů.

Branky : 40. Hlavin Petr, 72. Fous Jan (PK) - 15. a 55. Drobný
Rozhodčí : Habada
Diváků: 90, ŽK 3:3.

Soběšice - Pačejov B 1 : 3 (1 : 2)
Vedení hostů se rozhodlo do Soběšice vyslat vedle čtyř hráčů B týmu také sedm dorostenců kteří měli v tomto kole volno. Ti se klubu odvděčili velmi dobrým výkonem  a po třech porážkách B týmu vybojovali opět vítězství.

Rozhodčí: Dušek Václav

Diváků: 30, ŽK 2:2
Branky: 29. Cimburek Michal - 5. Boř Miloš, 26. Panský Jan, 64. Štěpán Jan

Svéradice B - Rabí 2 : 1 (0 : 0)

Ve vyrovnaném utkání šli na začátku druhého poločasu do vedení domácí, když kanonýr Svoboda využil srážky dvou obránců Rabí k vedoucí brance. Hostům však odpověď netrvala dlouho a po pěkné střele Homolky z hranice šestnáctky bylo vyrovnáno. Rábští pak trochu překvapivě stáhli ze hry svého tvůrce hry Andrleho, který ještě v minulé sezóně působil právě ve Svéradicích, a to se jim prakticky stalo osudným, když jejich velmi dobrá hra směrem dopředu postupně uvadala. Navíc pět minut před koncem podnikli domácí rychlý protiútok na jehož konci nebyl nikdo jiný než Svoboda, jehož přesná střela rozhodla o zisku třech bodů pro domácí rezervu.
Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 70, ŽK 2:3
Branky: 55. Svoboda Jan st., 85. Svoboda Jan st. - 60. Homolka Marek