IV. třída –skupina A - 8 . kolo : 8.-9.10.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA A  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

V DUEL BÉČEK V JANOVICÍCH USPĚLA DOMÁCÍ DUKLA

Nedělní zápas v Janovicích byl sobotní reprízou  duelu A týmů Janovic a Vrhavče které se na tomto hřišti utkaly o body v okresním přeboru. V nedělním měření sil rezervních týmů obou klubů byli úspěšnější domácí fotbalisté kterým se zápas vydařil a udržují si tak možnost útočit ze třetího místa na čelo tabulky.

Křenice - Bolešiny 2 : 1 (0 : 0)
Zápas dvou rozdílných poločasů se šancemi na obou stranách hřiště. V prvním byli lepší hosté, po přestávce se začalo dařit domácím  a  dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce.

Rozhodčí: Diviš

Diváků: 35, ŽK 2:3
Branky: 66. Roneš Pavel, 75. Roneš Pavel - 72. Mazanec Jaroslav

Běšiny - Bezděkov B 4 : 0 (1 : 0)
Z výrazné převahy domácích dokázali vytěžit v prvním poločase pouze jedinou branku kterou dal ve 27.minutě  Zdeněk Vítovec. Po přestávce vyústila  nedisciplinovanost hostů  ve dvojnásobné  vyloučení a domácí třemi góly jen z malé části zužitkovali svojí výraznou herní převahu.

Rozhodčí: Bauer František

Diváků: 30, ŽK 1:2, ČK: 0 : 2 - Skala Jiří, Tuček Jindřich

Branky: 27. Vítovec Zdeněk, 62. Hoskovec Stanislav, 77. Bulka Radek, 88. Bejvl Miroslav

Ježovy - Měčín B 5 : 1 (2 : 0)

Slušně hrané utkání  ve kterém šli domácí do vedení brankou z pokutového kopu který proměnil ve 34.minutě Novák. Pět minut po té zvýšil ze závaru před brankou hostů Jiří Pytelka  na 2:0. V 51.minutě se podařilo hostům snížit z pokutového kopu Kadýtkem, ale v dalším průběhu již skórovali pouze domácí.
Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 40, ŽK 0:2
Branky: 34. Novák Richard, 39. Pytelka J., 59. Ungr Jiří, 69. Pytelka J., 85. Lorenc Martin - 51. Kodýtek Václav

Kvasetice - Spůle 9 : 0 (4 : 0)

Líheň kanonýrů lídra tabulky se v tomto zápase rozšířila o dalšího adepta Klímu který se zapsal do podvědomí  domácích příznivců hattrickem.
Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků: 25, ŽK 2:3.
Branky: 10. Sládek František, 16. Sládek František, 22. Hanzlík Josef, 28. Hanzlík Josef, 47. Klíma, 55. Kubaň Aleš, 71. Klíma, 75. Kubaň Aleš, 85. Klíma

Dlažov - Měcholupy B 7 : 4 (5 : 1)
Hosté zahájili pouze s deseti hráči a v sestavě s několika dorostenci  neodolali průměrnému výkonu domácích,  který jim stačil na zajištění bezpečného vedení.

Rozhodčí: Šafránek Jan

Diváků: 20, ŽK  2:2.
Branky: 7. Černý Zdeněk, 19. Charouz Josef(PK), 35. Šít Martin, 42. Jarko Josef, 43. Šít Martin, 61. Kotáb Václav, 75. Charouz Josef - 28. Lubas R., 70. Kováč Jaroslav(PK), 85. Kováč Jaroslav(PK), 90. Marčan Josef

Dukla Janovice "B" - Vrhaveč "B"  2 : 1 (1 : 0)

Domácím se zápas velice vydařil.Po celou jeho dobu domácí neustále útočili,měli daleko více šancí,ale využili jenom dvě.Ve 30 minutě změnil stav utkání na 1:0 Tomáš Kocík.Za to hosté jenom a jenom bránili,ale až moc tvrdě i za cenu faulů. V 52 minutě kopali hosté pokutový roh a vyrovnali zásluhou Karla Lažánka na 1:1.Domácí se ovšem tohoto stavu nezalekli a stále útočili  a jejich snaha byla v 83 minutě odměněni rozhodujícím a vítězným gólem který dal Zítek.

Branky: 30.Kocík Tomáš,83.Zítek Rudolf – 52.Lažánek K.
Rozhodčí : Vizinger Tomáš
Diváků : 40, ŽK  3:7