III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

PLÁNICKÝ NOVÁK SI PORADIL S TÝNECKOU OBRANU

Nejzajímavější výsledek celkově desátého kola podzimní části okresní soutěže  III.třídy se zrodil na hřišti ve Vrhavči kde hrají své domácí zápasy fotbalisté Týnce.  Ti budou na tento zápas  vzpomínat  v nedobrém, neboť je porazil   jediný hráč hostů David Novák, který byl autorem všech šesti branek Sokola Plánice. Souboj v Kašperských Horách dvou nováčků soutěže ze spodních pater tabulky skončil úspěchem hostů ze Švihova a čekání domácích na první mistrovské body se opět odkládá.

Týnec - Plánice 3 : 6 (2 : 3)

Úvod zápasu patřil domácím, ale branky vstříleli hosté. Domácím s v této části zápasu pouze hosté. Domácím se podařilo v závěru první půle snížit a těsně po zahájení druhého poločasu vyrovnat skóre. Nedokázali se ovšem vyvarovat dalších chyb v obraně , které  dokázal trestat muž zápasu David Novák, autor všech šesti branek hostující Plánice.

Rozhodčí: Půrok Michal
Diváků: 30, ŽK:  4:2,  ČK: 0 : 1 – 80.Bouzek Lukáš

Branky: 33. Václavíček Zdeněk, 44. Hrudička Jindřich, 48. Hrudička Jindřich - 14. Novák David, 27. Novák David, 34. Novák David, 70. Novák David, 87. Novák David, 90. Novák David

Kolinec - Hrádek B 2 : 0 (0 : 0)

Kolinec měl po celý průběh utkání převahu a zaslouženě vyhrál.
Rozhodčí: Vondráček Václav

Diváků: 60, ŽK 2:1
Branky: 48. Joza Ladislav, 75. Dolejší Roman

H. Matky Boží - Horažďovice B 0 : 2 (0 : 2)

R. Bernard

Vedoucí tým tabulky zaskočil "horáky" již ve 2. a 7. minutě, když nejprve z trestného kopu z 22 m zkušený Mazuch překvapil nerozhýbaného brankáře a o tyč zavěsil - 0 : 1. Následující branka padla po stoperově ztrátě míče na půlící čáře a brejku hostů, když v pokutovém území hráč hostů jasně "nafilmoval" faul domácího beka, jelikož ke kontaktu vůbec nedošlo a jinak
přesný rozhodčí "sedl na špek" a odpískal penaltu, z které opět Mazuch zkušeně zavěsil - 0 : 2. Šokovaní domácí se z útlumu probrali až kolem 30. minuty, a tak si poslední čtvrthodinku prvního poločasu vytvořili několik slibných šancí, které bohužel nevyužili ani v kontaktní branku. Z jedné z nich po pěkné akci Chmelíka a Murcka posledně jmenovaný obstřelil brankáře, ale střela skončila na tyči soupeřovi branky. Ve II. poločase měli sice domácí územní převahu ve středu hřiště, ale k vyloženým šancím to nevedlo. V polovině poločasu po souboji s protihráčem ještě odkulhal z hřiště domácí stoper, čímž rozšířil poměrně velkou marodku horáků. Do konce utkání se již nic zajímavého nestalo, a tak cca 50 diváků a mužstvo domácích odcházeli po posledním hvizdu rozhodčího Lažánka se zřetelným rozčarováním. Hosté si tak upevnili 1. místo v tabulce a na domácí se po tomto kole jistě

nalepí další týmy ze spodních pater tabulky.
Rozhodčí: Lažánek Karel,

Diváků 50, bez ŽK.
Branky: 2. a 7. Mazuch.

Myslív - Měcholupy 2 : 0 (1 : 0)

První dvě vyložené šance domácí Jiří Kubala neproměnil, ale ta třetí ve 33.minutě  po centru Bláhy již v síti Měcholupy skončila. Autor první branky se podílel také na druhé když po jeho přihrávce Beníšek zvýšil na konečných 2:0.

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků: 60, ŽK 1:1
Branky: 33. Kubala Jiří, 74. Beníšek Karel

Hradešice B - Velhartice 1 : 0 (0 : 0)
Hosté  se prezentovali nakopáváním míčů do křídel, domácí ale tento způsob hry eliminovali kontrolou středu hřiště kde dominovali. V 63.minutě po přečíslení a vyšachování obrany hostů dopravil míč do prázdné branky Černík 1:0. Za tohoto stavu měli možnost zvýšit z penalty ale tu Řezáč neproměnil. Výhodu pokutového kopu za tohoto stavu měly také Velhartice  které možnost vyrovnání odmítly a míč skončil pouze nastřelením tyče domácí svatyně.

Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků: 50, ŽK 1:2.
Branky: 63. Černík Milan

Nalž. Hory - Neznašovy 2 : 1 (0 : 1)

Od začátku až do konce zápasu se v Nalžovských Horách hrál naprosto vyrovnaný souboj. V první půli měli mírně navrch hosté. Úvod druhé půle zase vyšel lépe domácím kterým se podařilo otočit výsledek a jednobrankové vedení se jim podařilo udržet až do konce.

Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 70, ŽK 2:1.
Branky: 51. Bouzek Václav, 61. Štěch Petr - 22. Mundl Martin

K. Hory - Švihov B 0 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Paleček Martin