Okresní přebor mužů - 8 .kolo : 8.-9.10.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

NEZAMYSLICE  STŘÍDÁ NA ČELE BEDZĚKOV

Nezamyslice které osm kol dominovaly v nejvyšší okresní soutěži bez porážky v dalších dvou kolech v náročných zápasech na hřištích soupeřů ztratily pět bodů. Tohoto klopýtnutí dokázal  jejich součastný největší konkurent TJ Bezděkov využít  a v desátém kole se vyhoupl do čela tabulky . Mezi silnou pětku nejlepších v tabulce se vedle Pačejova a béčko TJ Sušice nadále drží i Sokol Vrhaveč k čemuž mu napomohlo i překvapivě vysoké vítězství v Janovicích.

Strážov B - Velké Hydčice 1 : 4 (1 : 0)

Domácí po debaklu v minulém kole který utrpěli Sušici  se v prvním poločase představili v daleko lepším světle . Jejich snaha jim přinesla zasloužené vedení ve 38.minutě kdy se v pokutovém území nejlépe orientoval Holar a jeho pěkná pohotová střela rozveselila domácí diváky. To však byla jejich poslední radost. Hosté po přestávce přidali a jelikož domácí obrana podcenila střelecké schopnosti jednoho z nejlepších střelců přeboru Luďka Vaňka podcenila ten jim nasázel v této části utkání čtyři branky a zasloužené vítězství si odváží hosté. U domácích zaslouží ocenění pouze ti straší hráči, kteří se na hřišti umí vydat a nechybí jim na rozdíl od daleko mladších spoluhráčů bojovné srdce. To určitě nechybí Karlu Kreibichovi který ale za ruku v pokutovém území musel předčasně do kabin a to již obrana domácích přestala existovat.

Rozhodčí: Jiří Lang

Diváků: 40,
Branky: 38. Holar Tomáš - 54. Vaněk Luděk, 62. Vaněk Luděk, 79. Vaněk Luděk(PK), 85. Vaněk Luděk
ŽK: 2:0 ČK: 1:0(79.Kreibich Karel -2x ŽK)

Měčín - Pačejov 2 : 2 (2 : 2)

Hostům vyšel úvod zápasu ve kterém získali dvoubrankový náskok. Ve 4.minutě z pokutového kopu otevřel skóre Šimeček a v 17.minutě zvýšil na 0:2 hezkou střelou z dálky Klečka. Minutu po té se probudili i domácí kteří po přihrávce Kodýtka snížili přesnou trefou Němce. Když ve 23.minutě  po závaru před brankou Pačejova dorážel  míč do sítě hostů Kroupa, málo kdo tušil z přítomných diváků, že tím branková přestřelka skončila . Po vyrovnaném prvním poločase získali hosté v druhé části zápasu  stále více pevně půdu pod nohama a v posledních dvaceti minutách domácí zcela jasně přehráli. V koncovce ale nebyli úspěšní, když v cestě jim buď stál brankář Šimeček a když již byl překonán odvrátil míč z brankové čáry Němec.

Rozhodčí: Abraham
Diváků: 60, ŽK 2:4
Branky: 18. Němec Dušan, 23. Kroupa Jiří - 4. Šimánek Jiří, 17. Klečka Stanislav

Dešenice - Sušice B  3 : 3 (1 : 2)

Hosté zahrozili již v úvodu utkání a zatlačili domácí před jejich branku. Již ve druhé minutě zachránil brankář Dyk jistý gól,když robinzonádou zachránil domácí od prvního gólu.Domácí kontrovali ve .minutě ,kdy jejich nejlepší střelec Michal Poupa přelstil obránce a střelou k tyči rozšířil svou brankovou bilanci. Hosté srovnali skóre po rozehrání přímého kopu, který tečoval  Staněk. Ve 20´. se ke střele rozhodl hostující Šlais a upravil na 1:2.Po změně stran se hra přelévala ze strany na stranu bez gólového efektu.V 53. rozehrávali domácí roh.Po jeho rozehrání se míč dostal k volnému M.Poupovi  a ten již věděl jak ho uklidit ke spokojenosti domácích fanoušků vyrovnal.  V 63.minutě  kopali hosté přímý kop .  K míči se postavil  Štěpán Ruda a jeho nechytatelná střela do šibenice posunula  hostující  tým k vítězství. Domácí se nevzdali,  zatlačili hosty k pokutovému území a dvě minuty před koncem po

rozehrání rohu se k míči dostal domácí  Zářecký a hlavou upravil na konečných 3-3.
Branky : 4.,53.Poupa Michal, 88. Zářecký – 12.Staněk, 20.Šlais, 6.´Ruda
Hlavní rozhodčí : Habada, AR1 -Špitálský, AR2 -Kohout
Diváků : 50, ŽK 3:1.

Janovice A - Sokol Vrhaveč  1 : 4 (1 : 2)

Úvod utkání vyšel lépe hostům,kdy v 5 minutě využil zaváhání domácí obrany Tomáš Vejskal a proměnil samostatný nájezd.V další části hry domácí tlačili hosty,ale jejich koncovka byla žalostná.Ve 21 minutě z levé strany dobře nacentroval domácí Kubový a hosté si srazili míč do vlastní branky.Když se domácí dostali do mírného tlaku udělal chybu domácí brankář, který odkopl míč přímo na nohu hostujícího Potužníka a ten ve 28 minutě zvýšil na 1:2.Druhý poločas zahájili opět hosté lépe a náhodným gólem v 50 minutě Minaříkem zvýšili na 1:3.V 56. minutě se domácím zranil do té doby nejlepší hráč Václav Slivoň a hra domácích ztratila na důrazu.V 59. minutě kopali hosté přímý kop z hranice vápna a Václav Hrach ho bezpečně proměnil.V této chvíli bylo utkání rozhodnuto a domácí se již na korigování  výsledku nezmohli.

Branky: vlastní -  5.Vejskal,28.Potužník,50.Minařík,59.Hrach
Rozhodčí : Petrželka František
Diváků : 60, ŽK  2:6, ČK 1:1 ( 76.Mašát -  65.Minařík

Luby B - Nezamyslice 1 : 1 (0 : 0)
V Lubech se hrál hlavně v prvním  poločase rychlý a zajímavý fotbal. Přestože  po přestávce převzali režii zápasu  domácí byli to hosté kteří šli v 51.minutě do vedení, když  Mašek dokázal usměrnit centrovaný míč  hlavou do šibenice domácí svatyně. Dvě minuty po té bylo již opět skóre srovnáno. Sydorenko obešel dva hráče hostů , zpětnou přihrávkou našel Tomáše Holiše a ten prudkou střelou pod břevno upravil na 1:1. Domácí do konce zápasu měli více ze hry i šancí. Největší měl dvakrát T.Voráček,který hlavičkoval  z vyložených pozic vždy nepřesně.

Rozhodčí: Blaheta Josef

Diváků: 50, ŽK 2:2
Branky: 53. Holiš Tomáš - 51. Mašek Petr

Mochtín B - Svéradice 2 : 2 (0 : 0)

Utkání kvalitní úrovně sledovala více než stovka diváků. Hosté měli více gólových  příležitostí , ale do vedení se dostali až v 72.minutě. To se po rohovém kopu trefil z malého vápna nekrytý Pavlovský. Domácím patřil závěr utkání. V 81.minutě v tísni srovnal hlavou na 1:1 vlastním gólem kapitán hostů Kába. Pak střídající Javorský v 89.minutě poslal Mochtín do vedení , ale v nastaveném čase v 91.minutě srovnal na 2:2 střídající hráč hostů Šrámek.

Rozhodčí: Lecjaks Ladislav

Diváků: 120, ČK  0 :1  91. Svoboda Jan

Branky: 81. vlastní, 89. Javorský Luboš - 72. Pavlovský David, 91. Šrámek Karel

Bezděkov - Veřechov 2 : 0 (0 : 0)

Hosté přijeli na hřiště do tohoto kola druhého celku tabulky s evidenční snahou o to získat bod. Tomu podřídili taktiku zhuštěného prostoru a to dělalo domácím problémy se proti jedenácti bránicím hráčům prosadit.  Přesto se to podařilo v úvodu a závěru druhého poločasu dvakrát stejnému hráči. V 54.minutě na konci akce kterou založil Ponocný byl Petr Bača 1:0.  V 88.minutě  po rohovém kopu  střela Svobody skončila na brankáři hostů a od něho odražený míč získal Bača a z malého vápna poslal podruhé do sítě hostů.
Rozhodčí: Lažánek Lukáš

Diváků: 40, ŽK  2:1.
Branky: 54. Bače Petr, 88. Bače Petr