Krajský přebor mužů 10 .kolo : 8.-9.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

POŠUMAVSKÉ DERBY ROZHODLA HUBÁČKOVA PENALTA

Očekávané derby dvou fotbalových velikánů klubů z Pošumaví přinesl v Sušici více boj než fotbal. Radostnější vyšli v tohoto souboje domácí fotbalisté  kteří si tak  ze šestého místa v tabulce neztrácí kontakt s nejlepšími. Klatovská rezerva  se opět propadla na třetí místo od konce, ale v jejich silách určitě je se z míst ohrožených sestupem určitě dostat do vyšších pater tabulky,ale už je nejvyšší čas, než začnou bodové rozestupy mezi sousedy v tabulce narůstat .

Sušice  - Klatovy B 1:0 (1:0)

Do první šance se dostali hosté ve 12.-minutě kdy Zedník postupoval z úhlu na brankáře Kindelmana, ale ten  jeho snahu o zakončení zlikvidoval a střelu vyrazil.

V 16.minutě přišla rozhodující chvíle utkání. Po střetu Hubáčka  s hráčem hostů Krausem v pokutovém území Klatov nařídil rozhodčí Lego penaltu kterou Hubáček  s přehledem proměnil 1:0. Ve 20.minutě měli domácí další příležitost zvýšit po brejku Kočího z poloviny hřiště zakončil útočník domácích tísněn obráncem a jeho střelu Jarolím vyrazil na rohový kop.

Po přestávce v 54.minutě střílí hostující Toman těsně vedle, v 56.minutě Cihlář po Krausově uklouznutí míří rovněž těsně nad Jarolímovu branku.  Klatovský Toman  měl  v 59.minutě největší šanci druhé půle kdy ve výhodné šanci  sám  před Kindelmanem vystřelil, střelu  ztlumil svým tělem Kindelman a vracející se  Hoda před brankovou čarou míč stačil odkopnout do bezpečí. Kindelam stačil zlikvidovat i střelu Zedníka z trestného kopu z 25 metrů která mířila na zadní tyč jeho  branky a udržel tak čisté konto až do konce zápasu.

Sestava Sušice : Kindelman- Kodýdek, Hoda, Frančík(57.prchlík), Kočí, Marek T., Bernard, Hrach, Cihlář(90.Holý). Sládek, Hubáček.

Jarolím, Poslední, Toman, Spolek, Šlechta, Janek, Vítovec, Ježek, Zedník, Kotáb J., Kraus

Rozhodčí: Lego

Diváků : 280

Branky: Hubáček; ŽK: 4:5

Manažér  TJ Sušice Milan Koželuh :  „ Bylo to utkání které svým průběhem potvrdilo že jde nejen o tři body, ale také o prestižní souboj  dvou klubových fotbalových gigantů v Pošumaví Na hřišti se více bojovalo a to bylo na úkor kvality hry. Naši kluci   vše podřídili úspěchu v podobě vítězství  a  proto jejich výkon nebyl tak oslnivý jako  ty které předváděli v předcházejících podzimních zápasech. Hosté byli velice zdatným soupeřem a o to je vítězství cennější. Chtěl bych vyzdvihnout přístup nejzkušenějšího hráče Hody. Ten měl ve čtvrtek těžkou autonehodu. Přesto v pátek podepsal v nemocnici revers aby mohl dnes k utkání nastoupit . Zápas odehrál celý a nehoda nebyla na jeho výkonu vůbec znát. Tím se prokázal jaký velký bojovník a srdcař sušického fotbalu “.

Domažlice  - Blovice 1:1 (1:0)