1.A třída 10 . kolo : 8.-9.10.

1. A  T Ř Í D A    – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

LUBY SI PŘIVEZLY CENNÉ VÍTĚZSTVÍ Z NÝŘAN

Fotbalisté Startu Luby v dalším kole  1.A třídy dokázali navázat na úspěšný úvod sezóny kdy v prvních čtyřech kolech dokázali třikrát bodovat na hříštích soupeřů. Tentokráte si tři body připsali do tabulky za cenné vítězství v 10.kole kterého dosáhli na horké půdě v Nýřanech.

Nýřany  - VD Luby 1:2 (0:2)

Ve 24. minutě po přihrávce Ládi Smolíka z levé strany  se ocitl sám  před brankářem  a otevřel skóre Pavel Smolík. Ve 32.minutě  již náskok hostů narostl na dvě branky, když  po spolupráci Míry Šůse a Krýsla  vsítil druhou branku Josef Javorský. Ve 34.minutě dostal  přihrávku Šůs od Bouberleho a šel sám na branku  ale v zakončení mířil pouze do brankáře.O minutu později hlavička Javorského po rohovém kopu jen těsně minula domácí svatyni.

Vstup do druhého poločasu se vydařil domácím kteří hned v první minutě druhé půle po faulu Javorského kopali pokutový kop a jeho úspěšný exekutor Rada snížil na 1:2. Domácí v dalším průběhu zápasu byli aktivnější domácí ,dokázali několikrát přímo ohrozit branku Michala Javorského, ale ten svými zákroky Luby podržel  a má velký podíl na tom, že body se stěhují z horké nýřanské půdy do Lub. Po vzájemném vyloučení došlo k oboustrannému vyloučení za vzájemné strkání domácího hráče a Bouberleho.

Sestava Startu Luby : Javorský M. – P.Smolík, Vejskal, Pikhart, Turner,Krotký(71. Holiš T.), Krýsl, Smolík V.(82.Cupl), Bouberle, Javorský J., Šůs(89.Sydorenko).

Diváků: 60

Branky: Rada - Javorský, Smolík

ŽK: 5:3; ČK: 2:1

Trenér Karel Sůs – Start Luby : „ Nám se vydařil  herně  první poločas ve kterém jsme získali dvoubrankový náskok. Ihned po přestávce nás srazila nařízená penalta která vrátila domácí do hry. Ti pak hodně zlobili, ale obrana na čele s brankářem Michalem Javorským odolala a  ve zbývajícím čase již míč do své branky nepustila. Výsledek je to pro nás krásný a hráčům patří za něj poděkování. “

Tlučná -  Bolevec 2:1 (1:0)