IV.třída - skupina B 9.kolo : 1. - 2.10.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA B

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

ZAVLEKOV UNIKL PRVNÍ PROHŘE  V HODINĚ DVANÁCTÉ

Největší překvapení se rýsovalo ve Velkém Boru. Domácí ještě v 85.minutě vedli nad lídrem tabulky ze Zavlekova 2:1. Hosté ale finiš zvládli na výbornou a  dvěma góly nejlepšího střelce soutěže  dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch.

Žihobce - Malý Bor 4 : 2 (1 : 1)
Luboš Peleška

První poločas byl vyrovnaný a více bojovný. Branky však padaly až v jeho závěru.
Nejprve potrestal v 39.min. chybu domácí obrany hostující Jára (ikdyž se štěstím - jeho střelu smolně tečoval domácí obránce).Už o minutu později mohl vyrovnat po individuální akci domácí R.Šikl, trefil však tyč a dorážku Drobného reflexivně vyrazil brankař hostů.
Vyrovnání přišlo ve 43.min., kdy se po levém křídle uvolnil M.Drobný a napodruhé už se nemýlil.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a svůj tlak korunovali v 53.min. vedoucí brankou. Z úhlu se trefil R.Mach (též s přispěním obrany hostů). A o 3 min. později z blízka skóroval R.Potužák.Hosté pak více otevřeli hru a diváci pak mohli vidět oboustranně útočný fotbal s řadou gólových šancí.Uklidnění pro domácí přinesla branka v 70.min, kdy se do brejku dostal R.Mach s přehledem zakončil.Hosté už jen korigovali výsledek Soukupem z pokutového kopu v poslední minutě zápasu.
Rozhodčí: Husník Václav Diváků: 50
Branky: 43. Drobný Milan, 53. Mach Radek, 56. Potužák Radek, 70. Mach Radek - 39. Jára Karel, 90. Soukup Václav

Svéradice B - Milčice 3 : 1 (1 : 1)

Dušek Václav

Milčice domácí rezervu zaskočily již v desáté minutě, když po rohu mířil Havlík přímo do šibenice. Domácí měli s důrazným obraným valem hostí značné problémy a dlouho se nedokázali prosadit. Velkou šanci na vyrovnání měli ve 34. minutě, ale Svoboda první nařízenou penaltu neproměnil. O dvě minuty později se po tvrdém faulu na Šmrhu kopala další penalta a kapitán Vaněček se již nemýlil. Druhý poločas měl dlouhou dobu stejný obrázek, když domácí neustále dobývali branku hostí, ale dlouho bez efektu. Až necelých dvacet minut před koncem prudký centr Bryndy skončil po lehké teči obrany hostů v síti. Následně byl po likvidačním zákroku ve středu hřiště vyloučen Milčický Švarc a oslabení hosté ještě jednou inkasovali. Autorem branky dvě minuty před koncem byl Svoboda, jehož krásně vysunul Vaněček.

Sestava FK Svéradice B: M.Soukup - Opalecký (46.Bláha), Löffelmann, Dušek, Vaněček - Ouda, Třeštík (74.V.Větrovec), Brynda, J.Brabec - Svoboda st., Šmrha (37.Petrovic)

Rozhodčí: Jedlička Pavel Diváků: 50
Branky: 36. Vaněček Václav, 71. Brynda Viktor, 88. Svoboda Jan st. - 10. Havlík Hanuš
ČK: 0 - Švarc Pavel

Zichovice B - Soběšice 1 : 3 (0 : 2)

Další bodová ztráta na podzim nevýrazného týmu domácí rezervy.
Rozhodčí: Hoffman

Diváků: 40, ŽK 0:2.
Branky: 53. Bala Petr - 20. Boháč Martin, 39. Boháč Martin, 61. Vaněk Jaromír

Velký Bor - Zavlekov 2 : 3 (1 : 0)

Překvapivě vyrovnaný zápas sehráli domácí s lídrem tabulky. Ještě šest minut před koncem byli velmi blízko k velkému překvapení, když vedli 2:1. Hosté ale závěr zápasu zvládli lépe než jejich  soupeř a nejlepší střelec soutěže Jan Maxa jim dvěma góly zajistil otočení výsledku a zisk již značně vzdálených  třech bodů.

Rozhodčí: Lupíšek Jiří

Diváků: 50,. ŽK 0:2
Branky: 20. Jára Miroslav, 55. Ježek Zdeněk - 57. Makrlík Miroslav, 85. Maxa Jan, 87. Maxa Jan

Rabí - Chanovice B 1 : 0 (1 : 0)

V první půli měli domácí několik vyložených šancí, ale skórovali jen jednou. Druhý poločas byl vyrovnaný, domácím postupně docházely síly a hosté se stále častěji dostávali k jejich bráně. Velkou bojovností a obětavostí nakonec domácí těsné vítězství uhájili. Velkou zásluhu na tom měl i brankář Toucha.
Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků: 30,. ŽK 3:2.
Branky: 21. Vichr Miloslav

Pačejov B - Hartmanice 1 : 4 (0 : 0)

Hosté byli po všech stránkách lepší a jejich vítězství v Pačejově je naprosto zasloužené. Stínem utkání bylo zranění hostujícího hráče Ladislava Tonera. Ten po  nastřelení vlastním hráčem utrpěl otřes mozku a musel být odvezen rychlou zdravotní pomocí k dalšímu vyšetření.
Rozhodčí: Bauer František

Diváků: 50
Branky: 60. Křevký Radek - 57. Korál Michal, 70. Buzín Petr, 75. Sládek Petr, 82. Koryťák Jiří

Nezamyslice B - So N. Hory 6 : 0 (4 : 0)
Z duelu dvou týmů z konce tabulky vyšli zcela přesvědčivě lépe domácí fotbalisté kteří o svém vysokém vítězství rozhodli již v prvním poločase. Hosté se po přestávce zlepšili v obranné činnosti a  to byl také důvod proč pouze dvakrát inkasovali. Střelecky se prosadil hattrickem mladíček Jan Aschenbrenner který zvládl úspěšně roli střelce i kapitána  týmu vítěze.

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav

Diváků: 20, ŽK 0:2
Branky: 12. Zaleš Milan, 19. Aschenbrenner Jan, 35. Matějovic Jiří, 43. Kopačka Martin, 51. Aschenbrenner Jan, 68. Aschenbrenner Jan