1. A třída - 9.kolo : 1.-2.10.

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

LUBY VIDĚLY OPĚT KANONÁDU DOMÁCÍHO STARTU

Dlouho by museli příznivci prvního týmu Startu Luby listovat ve svých pamětích aby si vzpomenuli kdy naposledy viděli v síti hostů ve dvou zápasech za sebou na tomto hřišti  šestnáct branek!. Po vítězství v sedmém kole  7:0 nad exúčastníkem krajského přeboru  Baníkem Tlučnou dokázali  do sítě dalšího celku se kterým bojovali před svým sestupem z krajského přeboru  Tatranem Přimda dokonce ještě o dvě branky více!

VD Luby T.Přimda 9:1 (3:0)

Utkání  9.kola druhé nejvyšší karajské soutěže probíhalo za stálé převahy domácích . Již v  8.minutě otevřel kanonádu Startu Radek Pikhart které rozehrál nepřímý kop do pokutového území hostů a míč za přispění jejich obránce po závaru před jejich brankou skončil ve vlastní síti. Ve 14.minutě se prosadilo útočné duo domácích , kdy  samostatném úniku  Javorského zvýšil Míra Šůs střelo k tyči na 2:0. Skóre první půle uzavřel Vladimír Smolík ve 37.minutě který zakončil svojí samostatnou akci střelou po zemi k tyči. Hned v první minutě druhé půle zvýšil Krotký, v 51. na 5:0 upravil Krýsl . Hosté v 54.minutě po rohovém kopu snížili  úspěšnou hlavičkou na 5:1. Po této brance hosté ožili a snažili se o další korigování výsledku, ale byli to opět domácí kteří v 59.minutě nechali zapsat do  listiny střelců po úspěšně provedeném pokutovém kopu také jejich  brankáře Michala Javorského  . Na 7:1 upravil Krotký  v 65.minutě , v 78.přidal svojí druhou branku v tomto duelu Radek Pikhart a brankový účet který tentokráte  vyzněl vysoce aktivně pro Luby podtrhl  v 80.minutě devátým gólem v síti Přimdy  Hodl

Sestava: M.Javorský – Smolík P., Pikhart, Turner, Krotký(Hodl Petr), Smolík V., Boubele R., Krýsl(Bošek K.), Javorský J., Sůs (.Holiš)

Diváků : 100  ; ŽK: 1:1

Branky: Krotký 3, Hodl, Javorský, Krýsl, Pithart, Smolík V., Šůs - vlastní

Trenér  Startu Luby Šůs :  Hosté  přijeli k utkání  s výrazně pozměněným týmem ve kterém  převládaly ročníky narození které  vysoko převyšovaly nad mládím našich  odchovanců. Celkově vůbec nestačili  a při lepším důrazu v koncovce mohla být jejich porážka dvouciferná . Naše vítězství bylo naprosto zasloužené neboť jsme soupeře přehráli po všech stránkách.“

T.Chodov Postřekov 2:1 (1:1)

Diváků : 270  ; ŽK: 2:8; ČK: 0:1

Branky: Fischer, Pfaifer - Tauer

Křimice Tachov 1:1 (0:1)

Diváků : 100  ; ŽK: 4:3

Branky: Hucl - Mihál

Nepomuk Chlumčany 1:1 (1:1)

Diváků : 150  ; ŽK: 3:2