Krajský přebor mužů 9.kolo: 1.-2.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR  – MUŽI

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Rapid Plzeň – TJ Sušice 0 : 0

První poločas  byl ze strany obou týmů vyrovnaný. Domácí měli největší šanci ve 20.minutě po rohovém kopu, ale Kindelman dokázal míč vyrazit. Hosté hrozili z brejků, ale v koncovce chybělo kousek štěstí.

Po přestávce Sušice hru zlidnila, hráči začali více kombinovat přihrávkami po zemi a získávali nad Rapidem převahu. Jejich plány na lepší výsledek vzalo za své  v 71.minutě  kdy byl po dvou žlutých kartách vyloučen František Hrach. To posadilo do sedla domácí, kteří se začali stále více prosazovat . Nejvíce hrozili ze standardních situací, ale výborně chytající Kondelman všechny složité situace bravurně vyřešil Hosté o deseti měli v 84. a 86.minutě dvě vyložené šance Kočím,  který z brejků poprvé vyřešil zakončení střelou do brankáře a druhá těsně minula jeho branku.

Trenér Luboš Vašica : „Naši hráči  si zaslouží  abych jim za bojovnost a nasazení na těžkém kluzkém terénu  poděkoval. Myslím si, že získali  uhráli  remízu. Pro bod jsme jeli , bod vezeme a tak je na naší straně plná spokojenost“.

Sestava Sušice : Kindelman – Hoda, Bernard, Frančík(75.Kotrba), Marek T., Prchlík (84.Kodýdek), Hrach, Cihlář(90.Holý), Sládek, Hubáček, Kočí.

Rozhodčí: Turková Pavla

ŽK 3:3, ČK 0:1(71.Hr ach F.)

M.Touškov  - Horažďovice 0:2 (0:1)

První poločas byl ze strany hostů neurovnaný. Dostávali se pomalu do tempa , ale přesto si dokázali vytvořit několik slibných šancí ke skórování. V 10.minutě  střílí Dipóle v trestného kopu nad břevno.  Ve 13.minutě  se blýskl brankář hostů Kubáň který tečovanou střelu domácích stačil zlikvidovat. Ve 20.minutě po trestném kopu který rozehrával Diepold se dostal k míči Stulík a jeho hlavičku vyráží brankář domácích s námahou na rohový kop. Po jeho rozehrání  závar před domácí brankou , břevno a další rohový kop. O pět minut později po spolupráci Balouška, Stulíka zakončuje Diepold levou nohou  a jeho střela končí podél celé branky těsně vedle. Opora hostů Diepold se přesto záhy střelecky poprvé prosadil, když míč z jeho kopačky z trestného kopu končí ve 27.minutě v síti domácích 0:1. Ve 38.minutě  se o steč domácí svatyně pokusil  po spolupráci se Stulíkem Šafanda a jeho hlavičku stačil vytěsnit gólman Touškova na rohový kop.

Začátek druhé půle zastihl po herní stránce hosty v lepší pohodě než v úvodu zápasu a měli hru pod kontrolou. Hned ve 46.minutě zamířil  Pícka a jeho střela vyprášila rukavice  domácího gólmana. V 60.minutě se opět musel vyznamenat gólman domácích při střele Dielopda z přímého kopu  a ten vyrazil na rohový kop. Mezi 60. a 70.minutou opět hra ze strany obou týmů nebyla příliš pohledná a neurovnaná hra příliš fotbalových zážitků divákům nenabídla.  To byl signál k tomu, aby domácí převzali na tuto část otěže do svých rukou, ale  získali  jen střed hřiště, když před pokutovým územím již kralovali obránci hostů. V 70.minutě rychlý  protiútok hostů Červeného  a Horváata, ten centruje před branku  kde došlo k hrubce v domácí obraně a za úmyslné hraní rukou následovala ve prospěch Horažďovic penalta kterou Diepol proměnil ve druhý gólový úspěch svého týmu. V 78.minutě měl ještě  možnost zvýšit  hostující tým po té, když se dostal do šance Horvát , jeho střela se odráží od břevna k Šafandovi a  ten doráží míč který končí na brankáři a od něho se odráží na rohový kop.

Sestava Horažďovice : Kubáň, Stulík(87.Trubač), Brůha, Boček, Pintíř, Diepold, Baloušek, Šafanda, Antolík(60.Červený), Pícka, Horváth

Rozhodčí: Červený Václav

Diváků : 150 , ŽK: 3:2

Branky: Diepold 2

Přeštice  - Domažlice 5:0 (2:0)

Diváků : 150, ŽK: 1:4; ČK: 0:1

Branky: Cvachouček 2, Bešta, Boucl, Procházka

Nýrsko  - Rokycany 1:3 (0:0)