1.A třída 8. kolo : 24.-25.9.

1. A  T Ř Í D A

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Chrást  - VD Luby 2:0 (0:0)

Hosté do Chrástu o mistrovské body odjížděli bez tří hráčů základní sestavy a tak trojici chybějících Josefa Javorského M.Šůse a Pikharta muselo trenérské duo Šůs – M.Javorský nahradit hráči z lavičky.

Stejně jako v posledním zápase venku ve Starém Plzenci i v Chrástu se hrál zápas v rámci místní pouti  a v něm se hráčům Startu příliš nedaří. Obraz hry hlavně v prvním poločase spíše připomínal skutečný pouťový zápas hraný již od 14.00 hodin za poměrně velkého tepla Hrálo se vlažně, bez jiskry , pohodovém tempu a  velkého vzruchu před oběma brankami. Jen V.Smolík dvakrát za sebou v krátkém úseku prověřil domácího gólmana a ten vždy jeho střely stačil vyrazit. Další starost trenérům Startu přidělala 32.minuta kdy se zranil Cupl . V závěru první půle musel dvakrát zasahovat brankář hostů Michal Javorský  a tak oba gólmani odcházeli ze hřiště k přestávce s čistým kontem. Úvody druhé půle jsou  pro Luby pověstné  tím, že často v nich inkasují. Ne jinak tomu bylo i nyní. V 50.minutě se dostal míč centrovaný ze strany k překvapení všech za zády brankáře hostů a Chrást šel do vedení. Nepřesnosti  ve hře hostů ale pokračovaly a podle toho také vypadalo jejich nedůrazné zakončení které nenabídlo Smolíkovi, Krýslovi a Holišovi. V 64.minutě přišel další šok  pro hosty, kdy protiútok domácích zakončený střelou obránce Vejskal ve snaze míč odvrátit ho tečoval tak nešťastně, že skončil opět v Javorského svatyni 2:0 a bylo rozhodnuto.

Sestava : Javorský M. – Vejskal, Podraský,  Turner, Holiš,,Krotký, Krýsl, Boubele, Smolík V., Cupl, Voráček Tomáš

Diváků : 200

Branky: Mertl, vlastní

ŽK: 1:1

Asistent trenéra  Miroslav Javorský : „ Na utkání je třeba co nejrychleji zapomenout. V oslabené sestavě po odstoupení Cupla jsme hráli prakticky bez útoku . Přesto nás musí že zbytečně inkasovanými góly jsme se připravili sami o lepší  výsledek“.

T.Přimda  - Dýšina 2:1 (1:0)