Krajský přebor mužů 8 .kolo : 24.-25.9.

Horažďovice  - Klatovy B  5:0 (2:0)

Utkání se hrálo od úvodních minut pod taktovkou domácích kteří svého soupeře přinutili do defenzívy. V 8.minutě dlouhý výkop Kubáně na Horváta, ten prodloužil hlavou na Antolíka  a ten podél brankáře otevřel skóre utkání. V 10.minutě  minutě rychlou akci  Pícky-Horváta zakončil střelou Šafanda z hranice velkého vápna a střelu s námahou vyráží Herman na rohový kop. O dvě minuty později  již byli domácí úspěšnější. Po centru Bělouška z levé strany Horvát hlavou zvyšuje na 2:0. Domácí i  v dalším průběhu první půle si vytvářeli šance ke skórování ale jejich souboj s brankářem Hermanem končil vždy vítězně gólman hostů. Ve 52.minutě po rohovém kopu zahraném Diepoldem zvyšuje Boček hlavou na 3:0. V 59. minutě rychlá akce Jůda-Antolík posledně jmenovaný zakončuje střelou z hranice šestnáctky , míč se odráží od břevna a ten dobíhající Diepold posílá do prázdné branky  a zvyšuje na rozdíl čtyř branek. V 78.minutě  z přímého kopu nastřeluje Diepold tyč a Pícka doráží míč opět do prázdné branky a uzavírá skóre tohoto derby.

Sestava Horažďovic : Kubáň, Brůha, Boček, Pintíř(56.Červený), Balopušek, Diepold, Antolík, Šafanda(86.Malík), Jůda, Pícka, Horvát.

Sestava Klatovy B : Herman- Bušta, Poslední, Toman, Jakubec, Javůrek, Kotáb, Hromada,Spolek, Kováč, Kraus.

Rozhodčí: Paták Viktor.

Diváků : 120 , ŽK: 2:0

Branky: Antolík, Boček, Diepold, Horvát, Picka

Sušice  -  Manětín 2:3 (0:1)

Na zahájení utkání si na 450 diváků muselo počkat o dvacet minut po původním úředním začátku pro pozdní příjezd hostů z důvodu poruchy dopravního prostředku. Pro domácí se nezačalo utkání vyvíjet dobře, když v 19.minutě využil soupeř chybné rozehrávky z obrany , zachytili míč, poslali ho ta obranu  na  sprintujícího Slunéčka který vtipně přelomoval  brankáře Kindelmana 0:1. Domácí proti techničtějšímu soupeři bojovali a ve 31.minutě se pokusil přehodil Frančík přehodit lobem brankáře, který konečky prstů stačil ještě míč vytěsnit  na rohový kop. O tři minuty později se řítil do gólové šance, snažil se obejití brankáře , ale úspěšnější z tohoto souboje vzešel strážce svatyně hostů. V závěru první půle měl ještě po centru Kočího šanci skórovat Cihlář, ale jeho hlavička skončila na brankou hostů.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně . Ve 49.minutě  měl velkou příležitost Kočí který z deseti metrů trefil jen brankáře Víška. V 54. minutě potrestali domácí rychlým brejkem opět Slunéčko, který z hranice malého vápna  do prázdné branky míč doklepl 0:2. Domácí trenér Luboš Vašica ve snaze oživit hru provedl dvojnásobné střídání  kdy na hřiště poslal Kotrbu a Holého. Soupeři očividně docházeli síly a domácí borci to vycítili a s nažili se o zlikvidování jejich  dvoubrankového vedení. Nejdříve Cihlář  z plného běhu vyslal krásnou nechytatelnou dělovku  z 20 metrů míč k tyči . V 85.minutě vyvrcholila snaha Sušice o vyrovnání. Podařilo se to po rozehraném trestném kopu  vyslal Hubáček míč na  Hodu, ten hlavičkoval do brankáře, který míč vyrazil a odražený míč z bezprostřední blízkosti do prázdné branky usměrnil Cihlář. Vidina záchrany bodu se rozplynula pro domácí v nastaveném čase. V 94.minutě  nařídil ligový rozhodčí Paták za ruku Hody penaltu a tu Slunéčko s přehledem proměnil ve vítěznou branku. Na jedné straně u domácích obrovské zklamání, na druhé straně u hostů velká radost za  šťastné vítězství.

Sestava Sušice : Kindelman, Hoda, Frančík(63.Kotrba), Bernard, Marek T., Prchlík (63.Holý), Hrach, Cihlář(Marek L.), Sládek, Kočí, Hubáček.

Rozhodčí : Paták Michal

Diváků : 430  , ŽK: 3:3

Branky: Cihlář 2 – 19.54. a 94.(PK)Slunéčko .

Vedoucí družstva TJ Sušice Milan Koželuh : „ Škoda penalty které rozhodla o tom, že jsme vyšli bodově naprázdno.. Naši hráči ale nezklamali. Na utkán í se těšili, bojovali, dokázali zvrátit nepříznivý stav z 0:2 , ale  bod který by si určitě zasloužili  se rozplynul v nastaveném čase. Objektivně ale je nutno přiznat, že  takové penalty se pískají. Byla to smůla vidět nešťastného a brečícího zkušeného  Hodu po skončení utkání jen svědčí o tom, jak všichni zápas prožívali a toužili v něm uspět“.

SK ZČE  Plzeň - Nýrsko 3:0 (1:0)

První poločas se hrál fotbal nahoru a dolu s minimum brankových příležitostí. Tu největší Nýrskou měl již v 11.minutě Valíček ,ale svůj samostatný nájezd na brankáře nedotáhl do brankového konce. Domácí naopak ve 37.minutě zaváhání hostující obrany hned potrestalo. Po úniku z pravé strany a následovním centru nechala obrana hostů hlavičkovat domácího Strážnického a ten otevřel skóre zápasu. Domácí tak vyhráli poločas 1:0.

Ve druhé půli uběhlo šest minut, kdy se  po rychle zahraném autovém vhazování sám před brankářem Nýrska Daňkem objevil opět Strážnický a svou druhou trefou zvýšil na 2:0 . Hosté si pak vypracovali několik příležitostí ke vstřelení kontaktní branky. Ty největší měli Kadlec a jeho nebezpečný trestný kop vyrazil brankář domácích, ale hlavně pak hlavička Hebnar z pěti metrů jen těsně minula branku Plzně. No a tak udeřili po třetí opět domácí. Po centru z pravé strany přišel v pokutovém území hostů faul a pískala se penalta. Tu proměnil v 70. minutě Svátoš a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. V pohodě již hrající domácí si vypracovali další šance ke vstřelení branky, ale brankáře Nýrska Daňka již nepřekonali.

Branky: Strážnický 2, Svatoš (PK)

Rozhodčí: Kříž – Liškutin, Skala

Sestava Nýrsko: Daněk – Ouda, Polák, Valenta, Ulip – Presl(61.Hájek), Šteiner, Kadlec (62.Bošek), Hebnar(72.Duda) – Valíček, Tykal.