IV. třída –skupina A - 8. kolo : 24.-25.9.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA A

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

JANOVICKÉ BÉČKO  ZAVÁHALO V DLAŽOVĚ

Dva celky bojující o čelo tabulky Kvasetice a Ježovy měly výhodu domácího prostředí které také dokázaly využít, kteří který chce promlouvat do boje o postup Janovice B neobstály v derby v Dlažově a klesly na místo třetí. Nebývalý karetní mariáš viděli diváci v Běšinech, kde rozhodčí Zdeněk Hájek si počínal v duchu pravidel a ukázal hráčům celkem třináctkrát karty, z toho třikrát barvy červené.

Křenice - Bezděkov B 2 : 0 (1 : 0)

Domácím tentokráte vázla souhra a tak jejich vítězství patří do kategorie šťastných .
Rozhodčí: Vizingr Štěpán

Diváků: 20
Branky: 2. Roneš Pavel, 47. Roneš Pavel

ŽK 3:2

Běšiny - Spůle 3 : 1 (2 : 0)

Mimo čtyřech branek viděli diváci i hezký karetní mariáš  v podobě deseti žlutých a třech červených karet. Nutno dodat, že  rozhodčí Zdeněk Hájek řídil  utkání tak jak se má a nikomu  z hráčů  na hřišti nic nedaroval! V 78.minutě domácí neproměnili  Zdeňkem Vítovce pokutový kop
Rozhodčí: Hájek Zdeněk

Diváků: 50
Branky: 38. Šťastný Lukáš, 41. Bulka Radek, 80. Bulka Radek - 84. Kalista František

ŽK 3:7, ČK 1:2

Ježovy - Měcholupy B  5 : 1 (1 : 0)

Domácí po nepříliš přesvědčivém výkonu  se po změně stran  rozehráli a svého soupeře podle očekávání  rozstříleli zásluhou úspěšné desetiminutovky mezi 70-80 .minutou kdy třikrát skórovali.

Rozhodčí: Jarka Josef

Diváků: 50
Branky: 20. Čížek Jiří, 50. Havelda Jan, 70. Havelda Jan, 75. Kašpar Václav, 80. Havelda Jan - 72. Hejpetr Pavel

Kvasetice - Vrhaveč B  5 : 1 (3 : 1)

Velký souboj o čelo tabulky domácí nepřipustili a pokračovali v nastoleném pravidle z jara, můj dům, můj hrad  a nadále drží svojí úspěšnou vítěznou sérii na svém hřišti.
Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 50
Branky: 7. Zmeškal Bohumil, 16. Hanzlík Josef, 28. Hanzlík Josef, 50. Kubaň Aleš, 80. Hanzlík Josef - 24. Hebnar Lubomír

Dlažov - Janovice B   5 : 2 (3 : 1)

Slušně hrané derby vyšlo nad očekávání domácím hráčům . Ti ke svému zaslouženému vítězství položili základy  úspěšnou hrou v prvním poločase.Nejhezčí branku dal v tomto duelu  domácí Šít jehož střela  vymetla šibenici v brance hostů.

Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 35
Branky: 12. Jarko Josef, 26. Toman Pavel, 34. Šít Martin, 75. Kotáb Václav, 85. Kučera Tomáš - 37. Fiala Radek, 70. Fiala Radek

Bolešiny - Měčín B 4 : 0 (2 : 0)

Utkání hrané za stálé převahy Bolešin dohrávali domácí v početní převaze, když  hřiště  musel za zmaření brankové příležitosti za cenu faulu opustit pro ČK Tomáš Vlasák.
Rozhodčí: Lažánek Karel