III. TŘÍDA – MUŽI – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

III. TŘÍDA MÁ NOVÉHO LÍDRA

Osm kol čekaly na vzájemný souboj dva  z favoritů této soutěže na postup . Dočkaly se a na hřišti v Hradešicích si to spolu rozdaly v přímém souboji o první místo. V souboji rezerv ho museli domácí přenechat hostům z Horažďovic.

Týnec - Hrádek B 1 : 2 (0 : 1)

Na hřišti ve Vrhavči se hrálo  vyrovnaném utkání  ve kterém se po sérii třech předcházejících vítězných vzájemných zápasech Týnce   se tentokráte ze zisku třech bodů radovali hosté.

Rozhodčí: Kurc Lubomír

Diváků: 60
Branky: 58. Vyčichl Jiří - 12. Jánský Luboš, 80. Jánský Luboš

ŽK 2:2

Plánice - Velhartice 2 : 2 (1 : 2)

Bojovné utkání ve kterém  hosté otočili výsledek. Domácí  kteří si vytvořili více branklových příležitostí museli zisk bodu zachraňovat až  z z penalty nařízené  dvě minuty před koncem tohoto duelu.
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 50
Branky: 2. Kohout Zdeněk, 88. Brožík Václav - 6. Pruner Milan, 31. Poledník Pavel

ŽK 1:1

Kolinec - Švihov B 2 : 0 (1 : 0)

Domácí byli lepším mužstvem, ale proti dobře hrající obraně hostů se nemohli prosadit. První poločas Kolinec vyhrál díky střele z pokutového kopu. V zápase poměrně chudém na šance zaslouženě vyhráli domácí.
Rozhodčí: Holeček Miroslav

Diváků: 80
Branky: 10. Kopp Josef, 76. Dolejší Roman

ŽK 0:2

Hradešice B - Horažďovice B 1 : 4 (1 : 1)

Místní derby bylo přímým souboje o první místo. Hosté tahali v zápase za delší konec a ten je dostal až na samý začátek, do čela tabulky.
Rozhodčí: Lang Jiří

Diváků: 50
Branky: 25. Pivnička Karel - 18. Macoun Petr, 65. Duban Michal, 71. Beneš Jiří, 75. Mazuch Jiří

ŽK : 2:2

K. Hory - Měcholupy 1 : 2 (0 : 2)

Ani v osmém kole domácí nováček na body v této soutěži nedosáhl.
Rozhodčí: Brůha Radek

Branky: Kolář Michal - Kanta David, Valečka Jan

H. Matky Boží - Neznašovy 1 : 1 (1 : 1)

Radek Bernard

V 8.kole  se hrálo v Horách Matky Boží vyrovnané utkání s šancemi před oběma brankami. Ze začátku měli nepatrně více ze hry domácí, jenž asi v 15. minutě po pěkné akci Z. Hoffmanna jen těsně minul P. Halas. Za 10 minut se již nemýlil a po rohovém kopu krásně hlavou trefil nekrytou část branky hostujícího gólmana - 1 : 0. Po té měli domácí další
dvě slibné brankové příležitosti, ale z tlaku, který po vstřelené brance vyvinuli na soupeřovu branku se hosté osmělili a po brejku v 27. minutě srovnali skóre útočníkem z levého křídla - 1 : 1. Po této brance se vyrovnala i hra, ovšem branka už do konce poločasu nepadla, i když domácí trefili po jednom přímém kopu břevno M. Chmelíkem. Ve druhém poločase se opět hrál nejprve vyrovnaný fotbal, ovšem s přibývajícím časem byli hosté  nebezpečnější. Za zmínku stojí především pěkná střela M. Chmelíka z 28 metrů, která jen těsně minula branku Neznašov a dva zákroky hostů na Halase a Hoffmanna v pokutovém území, které "volaly" po penaltě. V závěru se horáci soustředili na steč soupeřovi branky s přáním rozhodnout utkání, ovšem při tlaku ztratili domácí balón na půlicí čáře a hrozil další brejk hostí. V poslední chvíli ovšem zatáhl bek domácích soupeře za dres cca 25 m před brankou, za což jej rozhodčí Šafránek poslal předčasně pod sprchy (89. min). Přímý kop hosté nevyužili k vážnému ohrození branky, a tak se body spravedlivě dělily. Nepříjemnou skutečností, jinak slušně hraného zápasu, pro domácí je ztráta dvou ofenzivních opor Hoffmanna a Valenty, kteří museli být převezeni po zápase na chirurgickou ambulanci, jelikož jeden má naražený
hrudník a druhý zlomený palec na noze. K tomu je ještě nejistý start obránce horáků za obdrženou ČK.
Rozhodčí: Šafránek Jan

Diváků: 40
Branky: 24. Halas Pavel - 27. Langmajer Vladimír
ŽK 1:2, ČK 1:0 -  89.Mottl Radek

Myslív - Nalž. Hory 2 : 2 (1 : 1)

V utkání  ve kterém šlo domácím o udržení kontaktu s čelem tabulky bylo  překvapivě hodně emocí  a jeho průběh příliš kvalitního fotbalu divákům nenabídl.
Rozhodčí: Vondráček Václav

Diváků: 70
Branky: 15. Bláha Michal, 65. Bláha Michal - 46. Štěpánek Jindřich, 75. Štěpánek Jindřich